4. Evdeki Satürn'ün Astroloji Etkileri

4. Evdeki  Shani Satürn'ün Astrolojik Etkileri 

4 ev Kendra evleri ve anne, zihin, aracın, mülkiyet, eğitim, iyi uyku, iyi giysiler, iyi yemek, eğlenceli hayatı, göğüs, kalp ve herşey malın bir lüksün Efendisi Ay'dır ve kundlinizin kurtuluş (Moksh) evlerinden biridir.


NEW,Gezegenler,Satürn Kavuşumları,3+4. Evdeki Satürn'ün Astroloji Etkileri ,

 4. Evdeki Satürn'ün Astrolojik Anlamı:

4 ev Kendra evleri ve anne, zihin, aracın, mülkiyet, eğitim, iyi uyku, iyi giysiler, iyi yemek, eğlenceli hayatı, göğüs, kalp ve herşey malın bir lüksün Efendisi Ay'dır ve kundlinizin kurtuluş (Moksh) evlerinden biridir.

Kendra ve uğurlu bir ev olan Satürn, sert gezegen gibi burada takdir edilmiyor sert, kaba ve kuru işleyiş tarzını bu evin özelliklerine getirecek. Kişi yaşam tarzı Aile çok muhafazakar ve geleneksel olacaktır.Bazı Olumsuz Etkiler:

Satürn, farklı nedenlerle strese neden olacak ve zihinsel huzuru bozacaktır. Kişi zihinsel stres nedeniyle sık sık iyi uykusuzluk çekmekte zorlanabilir. Kişinin iştahı iyi olmayabilir. Sürekli bir endişe içinde olabilir.

Satürn disiplinli bir gezegendir ve karmik borcunuzu ödemeden yaşam lüksüne sahip olmanıza izin vermez.

Satürn, ebeveynleri, özellikle de kişi ve anneyi rahatsız edebilir ve uzun süreli sağlık sorunları olabilir ve kişi, yaşlılıklarında onlara iyi bakmak zorunda kalabilir.

Bu kişi üzerinde maddi olduğu kadar duygusal bir yüke de neden olacaktır.

Anne veya ebeveynlerle doğal ilişkilerin iyi olmaması mümkündür. Ebeveynlerin ile soğuk ilişkileri olabilir. Kişinin büyükanne ve büyükbabasının onu yetiştirme olasılığı var.

Kişinin çocukluğuna dair hiçbir güzel anıya sahip olmayacak.

Aynı zamanda ana vatanınızı veya evinizi temsil eder; kişinin anavatanını veya evini erken yaşta terk etmesi mümkündür.

Kişi, herhangi bir ebeveyn mülkiyetine veya mirasa sahip olma ayrıcalığına sahip olmayabilir.

Satürn ayrıca bir ev sahibi olmak veya satın almak için zor zamanlar verecektir.

Satürn duygusal bir gezegen değildir ve kuru doğa verir. Kişi ayrıca arkadaş çevresine de dikkat etmelidir.

Araçlar da sıkıntılara veya kazalara neden olabilir.

Okul/kolej düzeyinde eğitim düzenli olmayabilir, kişi erken eğitimle zor zamanlar geçirecektir.

Evlilik hayatı, sık sık ailevi sorunlar nedeniyle çok iyi olmayabilir. Ayrıca eş, kişiden biraz daha yaşlı görünebilir. Ayrılma da mümkündür.

4. Evdeki Satürn'ün Olumlu Etkileri:

Yabancı ülkede kariyer başarısı elde edecek.

Buradaki Satürn emlak işi için iyidir ve emlaktan iyi kazanabilir.

Kurtuluş evlerinden biri olmak ve size ıstıraplar yaşattığı öğretileri; aynı zamanda sizi hayatta manevi yapar.

4 inci ev de araçlar temsil eder, ulaşım işiyle veya tur ve seyahat acentesiyle ilgilenebilir.

Satürn ayrıca kişiye beklenmedik bir kazançla yardımcı olacaktır.

Bu yerleşim, iyi bir bilgelik verir ve bir kişiyi zeki ve sorumlu kılar ve yaşamın zorluklarıyla yüzleşmek için daha olgun hale gelir.

Kişi başlangıçta eğitimle ilgili sorunlarla karşılaşabilir, ancak bu yerleşim aynı zamanda hukuk, adalet, felsefe vb. gibi Satürn ile ilgili konularda daha yüksek dereceler vaat eder.

Yerli çok basit bir yaşam tarzına sahip olacak ve hayata yaklaşımında çok geleneksel olacak.

4. evden Satürn açıları

6. evdeki görünüm:

6. ev Merkür evidir ve Satürn arkadaşının evinde rahattır. Ancak bu yönü, kişiyi hayatta çok ciddi hale getirir.kişi, gerekli olsun ya da olmasın başarılı olmak için çok fazla baskı alacaktır. Hayatın küçük anlarından zevk alamayacak ve sevdikleriyle olan ilişkisi çöpe gidebilir. Bu tür bir tutum, daha da kötüleşebilecek ciddi sağlık sorunları da yaratabilir. Kişi yeme alışkanlıkları konusunda çok ciddi olabilir.10. evde açı:

Satürn 10. evin karakaşı dır, bu açı iyidir. Bu yön kişiyi lider, baskın, hırslı ve işkolik yapar. Kişi, büyük iş anlayışı nedeniyle büyük bir iş adamı olabilir. Kişi hayatı hafife almayacak ve sonuçta hayatta başarı, isim, şöhret, statü ve istikrar getiren hedeflerine ulaşmak için çok çalışacaktır. Satürn babayı temsil eder, 10. Satürn kişiyi büyük baba yapar. Çocuğunun büyümesi konusunda çok ciddi olacak.1. evdeki görünüm:

1. evdeki açı kişiyi kurnaz ama aynı zamanda etik dürüst sağlam yapar, kişiyi materyalist yapar, çok zenginlik verir ama aynı zamanda tutumlu yapar. Bu yönü, kişiyi toplumda çok popüler hale getirebilir. Satürn çok yavaş bir gezegendir, bu yüzden ne olacaksa, büyük bir sabırla yavaş yavaş gerçekleşecektir.Önemli:

Bunlar genel gözlemlerdir. Genel sonuç hayıra bağlı olacaktır. 4. evdeki gezegenlerin görünümü, diğer gezegenlerin görünümü, yerleşim evleri, yüceltme, güçten düşme, açılar, Nakshatra, efendilik, kavuşum, derece vb.

DAHA FAZLASI..

Satürn Kavuşumları 4083329723195143038

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

3+4 Aralık 2021 Güneş Tutulması

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item