Vedıc Astrology Venüs Evlerde

 Vedıc Astrology Venüs Evlerde Etkileri Vedıc Astrology Venüs Evlerde Etkileri
1. Evdeki Venüs kişiyi oldukça yakışıklı, uzun ömürlü, tatlı dilli ve karşı cins arasında popüler yapar. Din, kast veya inanç asla kimseyle cinsel ilişkiye girmek için bir engel değildir. Böyle bir kişi genellikle doğası gereği oldukça romantiktir ve diğer kadınlarla aşk ve seks için can atar. Geçimini sağlamaya başlamadan önce evlenirler. Böyle bir kişi, kendi yaş grubundaki kişilerin lideri olur, ancak aile üyelerinin liderliği birkaç aile sorununa neden olur. Böyle bir kişi, giysi ticareti yoluyla büyük kazançlar elde eder. Böyle bir kişi genellikle dini arayışlara ilgi duymaz. Venüs, yıllık haritanızda Varsha phal'da 7. eve geldiğinde, kronik ateş ve kanlı öksürüğe neden olur.Çözümler

(1) 25 yaşına kadar evlenmeyin.

(2) Daima başkalarının tavsiyelerine göre hareket edin.

(3) Siyah bir ineği besleyin

(4) Gündüzleri seks yapmaktan kaçının.

(5) süt ile banyo yapın.

2. Evdeki Venüs

Başkalarına karşı kötülük yapmamaya dikkat ediniz , Para, servet ve mülk 40 yıla kadar büyümeye devam eder. Altın ve mücevherle ilgili iş veya ticaret son derece zararlı olacaktır. Toprak ürünleri, tarım ve hayvancılıkla ilgili işler oldukça faydalı olacaktır. Bir kadın burcunda 2. ikinci evde bulunan Venüs, kısır yapar ve bir erkeğin burcunda eşi bir oğul veremez.Çareler

(1) Bir erkek çocuk sahibi olmak için bal, Saunf veya deshi Khand gibi Mars'la ilişkili şeyleri almak oldukça etkili olacaktır.

(2) Sarı zerdeçal ile renklendirilmiş iki kg patatesi ineklere verin.

(3) İki kg teklif edin. bir tapınakta inek yağı.

(4) Zinadan kaçının.3. Evdeki Venüs

Burada Venüs, kişiyi büyüleyici bir kişilikle kutsar ve her kadın ondan etkilenir. Genelde herkes tarafından sevilir.

Kişi başka kadınlarla ilişkiye girerse, karısına boyun eğmek zorunda kalacaktır, aksi takdirde karısı, onunla temasa geçen herkese hükmediyor olsa da, karısı her zaman onun egemenliği altında olacaktır. Hileden, hırsızlıktan ve başkalarından gelen zararlardan kurtulur. Diğer kadınlarla temas, zararlı olduğunu kanıtlayacak ve uzun ömürlülüğü olumsuz yönde etkileyecektir. 9. ve 11. evlere yerleştirilen gezegenler Venüs'e düşmansa, bunu oldukça olumsuz sonuçlar takip edecektir. Birçok kız kardeşleri olacak.

Çözümler

(1) Karınıza saygı gösterin ve ona asla hakaret etmeyin.

(2) Diğer kadınlarla flört etmekten kaçının.


4. evdeki Venüs, iki eş olasılığını güçlü bir şekilde kurar ve kişiyi de zengin yapar. 4. evdeki Venüs, bir kuyuyu bir çatıyla örterse ve üzerine bir oda veya ev inşa ederse, yerli için bir oğul olasılığını yok eder. Merkür ile ilişkili iş de zararlı olacaktır. likör tüketirse Satürn feci etkiler verecektir. Mars ile ilgili iş veya ticaret, böyle bir kişi için avantajlı olacaktır. 4. evdeki Venüs ve 1. evdeki Jüpiter, kayınvalidesi ile sık sık kavgalar yaratacaktır.

Çözümler

(1) Karınızın adını değiştirin ve onunla resmi olarak yeniden evlenin.

(2) Akan suya pirinç, gümüş ve süt atmak veya kadınlar gibi anneye şerbet veya süt vermek, kayınvalide ile gelin arasındaki münakaşaları savuşturur.

(3) Eşinizin sağlığı için evin çatısını temiz ve bakımlı tutun.

(4) Jüpiter'in sarı bakliyat ve gibi şeylerini nehre bırakın.

5. Evdeki Venüs

5. ev, Venüs'ün Güneş'in ısısıyla yanacağı güneşin Pukka ghar'ıdır. Sonuç olarak, kişi doğası gereği flörtöz ve aşıktır. hayatta büyük talihsizliklerle karşılaşacaktır. Bununla birlikte, kişi iyi bir karaktere sahipse, yaşamın zorluklarını yönetecek ve evliliğinden beş yıl sonra hizmette büyük zenginlikler ve terfiler elde edecektir. Böyle bir kişi genellikle öğrenilir ve düşmanları yok eder.

Çareler

(1) Kişi, ebeveynlerinin isteklerine karşı evlenmemelidir.

(2) Kadınlar gibi ineklere ve anneye hizmet etmek.

(3) Diğer kadınlarla ilişkiden kaçınır.

(4) mahrem yerlerini lor veya sütle yıkamalıdır.


6. Evdeki Venüs

Bu ev birbirine düşman olan Merkür ve Ketu'ya aittir, ancak Venüs her ikisine de dosttur. Venüs bu evde güçten düşmüş halde duruyor. Ancak kişi karşı cinsi mutlu eder ve ona her türlü konforu sağlarsa, parası ve serveti artmaya devam edecektir. Kadınlar erkek gibi giyinmemeli, saçını erkek gibi kesmemeli, yoksa yoksulluk baş gösterir. Ayrıca, kişi herhangi bir işi yarıda, yani tamamlanmadan önce bırakmamalıdır.


Çözümler

(1) Karınızın saçına altın tokalar taktığından emin olun.

(2) Eşiniz yalınayak kalmamalıdır.

(3) Avret yeri kırmızı ilaçla yıkanmalıdır.


7. Evdeki Venüs

Bu ev Venüs'e ait yani Venüs bu eve yerleştirilirse çok iyi sonuçlar verir. 1. evin gezegeni, sanki 7. evin kendisinde yer alıyormuş gibi 7. evin etkilerini sunar. Venüs'e düşman bir gezegen, örneğin Rahu 1. eve yerleştirilirse, kişinin karısı ve ev işleri olumsuz etkilenecektir. kişinin parasını büyük ölçüde kadınlara harcıyor. çadır ev ve güzellik salonu gibi evlilik töreniyle ilgili ticaret veya işi üstlenmelidir.

Çözümler

(1) Beyaz ineklerin evcilleştirilmesi yasaktır.

(2) Kahverengi ineklere hizmet etmek.

(3) Eşinizin ağırlığı kadar Jawar'ı bir tapınağa bağışlayın.

(4) 43 gün boyunca kirli bir kanala mavi çiçekler atmak.


8. Evdeki Venüs

Bu evde hiçbir gezegen faydalı sayılmaz. Bu evdeki Venüs bile çürür ve zehirli olur sevdiğini zehirler . Böyle bir kişi son derece asabi olur. Ağzından çıkan kötü sözler kesinlikle durduramaz. Kişi kendine acıma duygusundan acı çekecektir. Birisi için garanti veya kefalet almak felaket olur. 2. evde gezegen yoksa 25 yaşından önce evlenmeyin yoksa eşiniz mutlaka ölecektir.

Çözümler

(1) Kişi sevgiyi vermeyi öğrenmelidir.

(2) kadınlara kızlara bağış yapılması .

(3) Bakır madeni para veya mavi çiçek, on gün boyunca sürekli olarak oluğa veya kirli nullaha atılır.

(4) Avret yerlerinizi lor ve süt ile yıkayın.


9. Evdeki Venüs

Bu evdeki Venüs iyi sonuçlar vermiyor. kişi zengin olabilir, ancak ekmeğini ancak çok çalıştıktan sonra alacaktır. Çabaları gerektiği gibi ödüllendirilmiyor. Erkek üyeler, para, servet ve mülk kıtlığı olacak. Venüs'e Merkür veya herhangi bir zararlı gezegen eşlik ederse, kişi on yedi yaşından itibaren zehirlenme ve hastalık kurbanı olacaktır.


Çareler

(1) Evin temeline gümüş ve bal gömülmelidir.

(2) Bakır bilezikler, üzerlerine biraz kırmızı renk uygulandıktan sonra giyilir.

(3) Gümüş bir parçayı 43 gün boyunca Neem ağacının altına gömün.


10. Evdeki Venüs

Bu evdeki Venüs, kişiyi açgözlü, şüpheli ve el sanatlarına ilgili başarılı yapar . Kişi, eşinin kontrolü ve rehberliği altında hareket ederdi. eş,yanında olduğu sürece her türlü sorun savuşturulacaktır. Bir motorlu araçta kaza olmayacaksa veya meydana gelse bile vatandaşa hiçbir şekilde zarar verilemez. Satürn ile ilgili iş ve şeyler avantajlı olacak.

Çareler

(1) Lor süt ile cinsel organların yıkanması.

(2) Evin batı duvarı çamurdan olmalıdır.

(3) Şaraptan ve vejetaryen olmayan yiyeceklerden uzak durma.

(4) Hastalık anında kişi siyah bir inek bağışlamalıdır.


11. Evdeki Venüs

Bu evdeki Venüs, Satürn ve Jüpiter'den etkilenir çünkü bu ev Jüpiter ve Satürn'e aittir. Bu ev, Mars ve Merkür'den etkilenen 3. evden açı yapıyor. Native'in karısı, kardeşleri aracılığıyla çok faydalı olacak.


Çözümler

(1) Merkür Çözümleri faydalı olacaktır.

(2) Cumartesi günü verilecek yağ.

(3) Kişi, menide genellikle düşük sperm sayısından muzdariptir. Kişi, süt içmelidir.

12. Evdeki Venüs

Yüce Venüs bu evde çok faydalı sonuçlar verir. , sıkıntı anında kalkan görevi görecek bir karısı olacak. Kadınlardan yardım almak, devletten tüm iyilikleri alan kişi için oldukça avantajlı olacaktır.

Venüs'ün Jüpiter'e düşman olması eşinde sağlık sorunlarına neden olur. 2. veya 6. evlerdeki Merkür, kişiyi hasta eder, ancak kişiye edebi ve şiirsel yetenek bahşeder. Böyle bir kişi 59 yaşında yüksek ruhsal güçler kazanır

Çareler

(1) Sağlık için gün batımında karısı tarafından mavi çiçekler gömülecek.

(2) Kadın, insanlara sadaka verirse, koca için bir savunma duvarı görevi görür.

(3) İnekleri evcilleştirmek ve sadaka vermek.

(4) Karınıza sevgi, saygı ve onur gösterin.

Venüs Çareleri için Mantra

Mantralar, antik çağlardan beri Vedik Astrolojide büyük öneme sahiptir. Her mantra belirli bir titreşim yaratır ve o belirli gezegenle ilgili tanrının güçlü enerjisiyle kişiye enerji verir. Bununla birlikte , Shukra Mantra'nın zikredilmesi , gezegenlerinizi yatıştırmanın çok iyi ve kolay bir yoludur; doğru telaffuz şarttır. Bunun dışında nihai duruma ulaşmak için mantrayı belirli bir sayıda söylemelisiniz.

Venüs Gezegeninin iyi etkilerini iyileştirmek için, Venüs Beej Mantra'yı, yani Aum Draam Dreem Droum Sah Shukraya Namah'ı okumalısınız!

Aynı şeyi 16000 defa söylemelisin. Desh-Kaal-Patra Siddhanta'ya göre, Kalyuga'da 4 kez zikredilmelidir, bu nedenle aynı zikri 64000 kez söylemelisiniz.

Ayrıca Aum Shum Shukraya Namah gibi diğer mantraları da söyleyebilirsiniz!

Rudraksha ile Venüs Çözümleri

Rudraksha , Lord Shiva'nın gözyaşları anlamına gelir. Çok güçlüdür ve ruhsal yükselme için kullanılır. Kişiye refah, barış, iyi sağlık sağlar ve yaşamın her kesiminden zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olur. Giydiğinizde, zekanızı arttırır ve sizi Lord Shiva'nın ilahi lütfuyla kutsar. Her Gezegenin farklı özellikleri vardır, dolayısıyla; her gezegen için farklı Rudraksha vardır.Venüs Gezegeni için, o Rudraksha boncuğunun özel mantrasını okuyarak 6 Yüzlü Rudraksha giymelisiniz. Söz konusu Mantralar aşağıya eklenmiştir:6 Yüzlü Rudraksha giymek için Mantra :Aum Hrim Hoom Namah!

VEYA

Aum Hrim Karides Klim Soum!DAHA FAZLASI..

Venüs Kavuşumları 1667281835436575175

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

22 Ekim +5 Kasım 2021 Mars terazi burcu Etkileri

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item