10/6 YENİ AY | Aşk + İlahi Dişil | Vedik Astroloji


10/6 YENİ AY |  Aşk + İlahi Dişil | Vedik Astroloji

6 Ekim Yeni AY zihin, beden ve ruh üzerinde güçlü ve ateşli bir etkiye sahiptir. Hayatınızda önemli karar alma değişim dönüşüm eşiğinde kararsızsanız veya tereddüt ettiyseniz, yeni ay içsel gerçeğe doğru cesur bir adım getirecektir

Kendini sevme ve saygı ile şimdi zor gelen şeye dönün.

Yeni Ay'ın haritası, Güneş ve Ay'ın birleştiği Başak burcundan okunur. İletişim ve zeka gezegeni Merkür de burada. Bu haritanın 1. evinde Merkür öne çıkıyor..


Sanat ve kültürün tutkulu gezegeni Venüs bu haritanın 3. evinde. Bu, özellikle bir enstrüman çalmak veya sanat eseri yaratmak gibi teknik bilgi veya el becerisi gerektiren becerilerin mükemmelleştirildiği bir evdir.

3. ev aynı zamanda, yazı evlerinden biridir.kişinin yeteneklerini test eden ve genişleten yaratıcı riskler alma veya durumları araştırma yönünde doğal bir eğilimin olabileceği bir cesaret ve enerji evidir.


Öğrenme, zeka ve yaratıcılığın 5. evinde, ağır gezegenler Jüpiter ve Satürn buradadır ve bu eve büyük güç verir. Jüpiter doğası gereği idealisttir, Satürn ise yapılandırılmıştır ve bu, somut adımlar ve takip ile dengelenmiş ilham getiren bir kombinasyondur.


Bir el olarak sembolize edilen Hasta Nakshatra'nın bugünkü ay konağı, bir elin hafif, hızlı ve çevik özelliklerine paralel sayısız anlam taşıyor. Hasta zanaatkarları, kutsal metinlerde öğrenilenleri ve konuşmada kendini ifade edenleri yönetir.
Hasta'nın doğası en iyi şekilde esnekliği ve becerikliliği teşvik eder.

Daha gölgeli eğilimi, başkalarına ait olanı arzulama veya gerektiğinde başkalarına kredi vermeme ve içsel bir eksiklik duygusundan kaynaklanan diğer kavrama davranışları biçimini alabilen 'tutku' eğilimidir.


Aydınlanmış bir zihnin, ilham verici bir öğrenmenin ve akıcı bir yaratıcı ruhun, kişinin mutluluk duygusu için hayattaki daha maddi, pratik veya 'tuğla ve harç' şeylerden daha önemli olabileceği bir aydır.

Kendini sevme ve saygı ile şimdi zor gelen şeye dönün.

Başak zor bir işaret olabilir ve iç ve dış eleştirmeni ortaya çıkarabilir. Bu yüzden dilimizi tutmak ve tepki vermeden önce biraz düşünmek istiyoruz. Konuşma tarzımız diğer zamanlardan biraz daha keskinleşebilir ve biraz daha yargılayıcı olabiliriz. çevrenizdeki diğer ruhlarla uğraşırken sabırlı olma niyetini belirleyebilirseniz, gayet iyi yapmalısınız

Dikkatli, olunması gerekiyor Güneş Mars tam bir yanmaya , keskin etkileşimleri, ve saldırgan ve sabırsız yaratır. İnsanlar artık daha dik başlı ve mantıksız, bu yüzden olayları kişisel algılamamaya çalışın.

Alkollü içeceklerden, siyasi tartışmalardan ve gereksiz tartışmalardan kaçının.

Yeni ay ve Merkür Retrosu ile , içsel arama ve duygusal onarım için bol miktarda zihinsel enerji var. Bununla birlikte, Merkür Gerilemesi , iletişimleri karıştırma ve konularda net sonuçları geciktirme eğilimindedir. Bunun yerine, sizi engelleyen inançlara bakmak için bu benzersiz dolu zamanı kullanın, ardından gerçekten ne istediğinize dair bir envanter yapın.

DAHA FAZLASI..

Yeni Ay 1999569619530769990

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

22 Ekim +5 Kasım 2021 Mars terazi burcu Etkileri

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item