Vedıc Astrolojide Rahu (Kuzey Düğüm) ile Venüs kavuşumu

Vedıc Astrolojide Rahu (Kuzey Düğüm) ile Venüs kavuşumu

Rahu ile Venüs, insanların doğum haritalarında çok yaygın bir kavuşumdur. Hiç kimse gökyüzündeki gezegen hareketlerini durduramaz. Peki Venüs Rahu ile geldiğinde ne olur?
Vedıc Astrolojide Rahu (Kuzey Düğüm) ile Venüs kavuşumu

Venüs şeytanların gurusu Rahu'nun şeytanın öğrencisi olduğu söylenir, bu ikisi aralarında çok iyi sıkı ilişki vardır, tartışmaya başlamadan önce gezegenlerin temel doğasını bilmemiz gerekir, Venüs shukra- sukha'nın karakası, zevk. Sadece maddi anlamda değil, aynı zamanda yerleştirme ve diğer koşullara tabi olan metafiziksel anlamda zevk verir. Venüs'ün öğrencisi Rahu her zaman en son bitmediği gibi olayları madden ve şeytani genişletmeye çalışır, yüzünü kapar, ancak alt kısmını değil. İstekleri arzuları asla bitmeyecektir..Venüs ayrıca şehvetli zevk, seks ve yaratıcılık sunar.

Rahu ve Ketu her zaman bir eksen üzerindedir. Onlar ay (Ay) Düğümleridir. Rahu ve Ketu, zihnimizi geliştirmek için çok büyük bir rol oynarlar çünkü onlar, içimizde bizi neyin doğru neyin yanlış olduğunu düşünmeye zorlayan bölünmüş bir güçtür. Onlar kafa karıştırıcı bir güçtür ve herhangi bir şeyi anlamaları uzun zaman alır.

Şimdi Rahu nedir? Retu, Ay'ın Kuzey Düğümü ve arzu gezegenidir. Bedensiz yılanın (negatif kuvvet) başıdır. Rahu, dünyevi arzuları yerine getirmek isteyen ama asla tatmin olmayan bir canavardır. Hepimiz bir gün ölürüz. Hepimiz evrim sürecindeyiz. Ama mokşayı elde etmek için birçok doğum gerekir çünkü arzuları terk etmek çok zordur. Rahu'nun işaretine ve evin yerleşimine bağlı olarak, bu hayatta ne istediğinizi veya ne istediğinizi gösterir.

Herhangi bir gezegenle Rahu kavuşumları, geliştirilmesi gereken psikolojik etkileri gösterir. Rahu ve Ketu her zaman değişen gezegenleri şekillendirir. Yanlarında oturan burç ve gezegene göre davranırlar. Peki Venüs ve Rahu bir araya geldiğinde ne olur?


Venüs ve Rahu bir araya geldiğinde Venüs enerjisi güçlenir. Kişi, Venüs ile ilgili şeyler için deli oluyor. Venüs aşkı ve ilişkiyi temsil eder ve bu kavuşum insanı aşkta ve ilişkide çıldırtır. Fiziksel arzu dersini öğrenen kişi. Kişi, aşk, güzel görünme, açık kıyafetler, ilişkiler, şehvetli zevkler ve lüks eşyalarla ilgili şeyler için büyük bir istek gösterir. Kişi egzotik yemek yemeye düşkün olabilir, güzel şeyleri sever, tüm mutluluğa sahip olmak ister ve dünyanın tüm konforlarını ister. İç arzuları çok güçlü olduğu için tüm bunları yapmak için çabalarlar ve sonunda elde ederler. Kişi, şehvetli zevk almak ve birçok ilişki yaşamak için flört etmeyi sevebilir. Ama kişi Venüs'le asla tatmin olmaz ve aynı zamanda yapamaz' başka birine aşkta güven vermez. Bu tür davranışlar nedeniyle insanlar onları terk edebilir ve evlilik hayatı bozulabilir ve boşanmaya dönüşebilir. Kişi aşırı dünyevi şehvetten ıstırap çeker ve dersini alır ve sonunda insan bunalır ve dünyevi her şeyi bırakır ve hayatta biraz olsun huzur ister. Bu insanlar sanatta ve tasarımda çok iyi olabilirler.


Burç ve ev yerleşimine bağlı olarak bu bağlaç farklı sonuçlar verir. Bu kavuşum, haritada herhangi bir dhan yoga yapan 2. ve 11. evde veya Venüs'te meydana gelirse, büyük miktarda zenginlik ve varlık verebilir.

Rahu ve Venüs 7. evde birlikte evli yaşamda sorunlar yaratır. 9. ve 12. ev ise kişi yabancı ortak alabilir.


Venüs, bir erkek haritasında bir eşin göstergesidir. Bir erkek bu kavuşuma sahipse, dünyevi arzularla dolu bir eş edinebilir. Bir erkek, kendi kastından ya da sınıfından olmayan yabancı kadınlara ya da kadınlara ilgi duyabilir. Rahu'nun Venüs ile birleşmesi, kişiyi ilişkilerini kaybetmekten korkutabilir ve bu, kişiyi sahiplenici ve doğası gereği şüpheci yapabilir. Rahu'nun farklı ilişkiler yaşama ihtiyacı, birden fazla ilişkiye yol açabilir. Bu potansiyel olarak ilişkilerde derin bir başarısızlık duygusuna yol açabilir.


Bu insanların, şehvetli tatmin için orada burada dolaşmanın onlara yardımcı olmayacağını anlamaları gerekiyor. Bu yüzden kalıbı kırmak onlar için önemlidir. Rahu ve Venüs kavuşumunun en büyük sorunu, kendi içlerinde yarattığı güven eksikliğidir. Partnerinize güven duymayı ve hayatı kolaylaştırmayı öğrenmelisiniz.


Rahu ve Ketu, bilinçaltı düzeyde çalıştıkları Ay'ın gölgesidir. Süt okyanusunu çalkalamakla ilgili hikaye gibi. Kişinin bilincini çalkalaması ve kişinin eksik olabileceği şeyler konusunda kişiyi olgunlaştırması ve yaşamın özgürleşmesine doğru ilerlemesi gerekir.


1. EVDEKİ VENÜS RAHU Neşeli bir yüze sahip olacak kişi, para meseleleriyle ticaretle ilgilenecek, birden fazla ilişkide bulunabilecek, ekstra evlilik ilişkisi mümkün olacaktır. Bu kombinasyonda başkalarına hükmetmeye çalışacaklar ve sahtekarlar tarafından ihtiyaç duydukları şeyleri başaracaklar. Politikada başarı için güzel bir gezegensel kombinasyonudur…2. EVDEKİ VENÜS RAHU : Rahu vani dosha yaratabildiği için birçok yönden iyi biri olarak kabul edilmez, Konuşma üslubu kaba ve kötü sözler kullanır, yasal olarak veya yasadışı bir şekilde olabildiğince madde para biriktirmek isterler.3. EVDEKİ VENÜS RAHU Madde maddi servet yaşamında sık sık değişim ve iniş ve çıkışlar gösterir, onlar çok huzursuz ve seyahat düşkündür. Genellikle büyük kız kardeşleri aralarında maddi miras iletişim yüzünden sorunlar olur .4. EVDE VENÜS RAHU İyi bir işarettir veya dost ev yerleşimi olduğunda, birkaç nakil, gürültüsüz araç ve iyi dekore edilmiş ev verirse, çalışmalarında sorunlarla karşılaşabilir, anne hastalığa çok kolay düşebilir. Aile içersinde beklentiler fazla olur kişinin Aile yabancı üyeler katılacağını gösterir..


5. EVDE VENÜS RAHU purva punyam'ın evidir, ancak venüsün yüceltildiği ev olduğunda ya da kendi evinde olduğu zaman çok iyi bir tantra sadhaka oluşturur diğer yandan gizli ilişki Karşı cinsten birinden daha büyük, kadın sayısının fazla olmadığı da söylenebilir.


6. EVDE VENÜS RAHU Lanetli ve istenmeyen bir durumdur. o kadar çok hastalık çok fazla düşmanla karşılaşabilir ve kendi akrabaları tarafından aldatılabilir hısızlıktan dolayı mağdur olabilir..


7. EVDE VENÜS RAHU evlilik uyumsuzluğunun kesin kısa bir göstergesidir, Eşin kısa yaşamı yaşayabilir, kişi bir yabancıyla veya farklı devlet gelenekten kişi ile evlenebilir. Eşi hukuki sorunlar yaşayacaktır

8. EVDE VENÜS RAHU bel soğukluğu mantar eşle cinsel hastalıklardan dolayı muzdarip olacaktır ayrıca evlilikte borç kredi miras yüzünden sorunlar yaşayacaktır..9. EVDE VENÜS RAHU AŞK yaşamında pek çok iniş ve çıkış vardır kişi dharma'sını değiştirebilir ya da yabancı farklı bir inanç yaşar eş genelde yabancı olabilir.

10. EVDEKİ VENUS RAHU FİLM Kamera tekniği, gölge sanatı, bazen narkotik, alkol vb. İle ilgili işler veya işlerle ilgili deneyimler yaşatır..

11. EVDE VENÜS RAHU Her ikisi de fiziksel arzuları gösterdiği için birlikte oturmak için çok iyi bir yer burada Venüs rahu birleşimi parasal başarı gösteriyor, fiziksel zevk, yasadışı yoldan kazanç, sahte yollarla da belirtiliyor.

12. EVDE VENÜS RAHU için iyi bir yer değil, kişi yoksulluktan muzdarip olabilir, ancak bir şey, mutlak bir yoksulluk anında yardım alabileceklerinden, yurtdışında veya doğum yerinden uzak bir yere yerleşebildikleri kesindir

DAHA FAZLASI..

Venüs Kavuşumları 3598668653271653086

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

22 Ekim +5 Kasım 2021 Mars terazi burcu Etkileri

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item