6 Eylül 2021 Yeni Ay


Eylül Yeni Ay bugün  Poorva Phalguni Nakshatra'da yıldız Aslanı'nda gerçekleşiyor.


Purva Phalguni, Zenginlik Tanrısı Venüs ve Bhaga gezegeni tarafından yönetilen Yeni Ay'a kucaklamamız gereken Venüs enerjisi veriyor.Güneş ve Ay'ın birleştiği Aslan burcunda Güneş, kendi evindedir. Ve 4 gezegen güçlendirilmiş etkiler veriyor.
Güneş'in yanı sıra. Başak'ta Merkür, Terazi'de Venüs ve Oğlak'ta Satürn'dür.

Ay'ın aydaki malikanesi Poorva Phalguni, Venüs tarafından yönetiliyor. Yeni Ayda, Venüs “Yogi Gezegeni”dir (Güneş ve Ay'ın birleşik boylamlarına dayanan bir yogidir )

Bu hesaplama sayesinde Venüs bir servet gezegeni olarak özel bir statü kazanır. Ve Venüs için daha da olumlu - bu haritada Venüs kendi Terazi burcundayken, Venüs ayrıca ana doğum haritasının yanında yer alan çeşitli alt haritaların (veya vargaların ) çoğunda Terazi'dedir.

Yeni Ay haritasında Venüs 3. evdedir. Bu mükemmelleştirme becerileri yapılandırılmış, iletişim ve yaratıcı ifade evidir. Yeni Ay etkisi ile , müzik, dans, sanat, yazı ve diğer yaratıcı uğraşlarla bağlantılı etkinlikler için iyidir.

3. ev ayrıca kısa seyahatleri de yönetir, burada Venüs burada arzu edilen nedenlerle gezileri teşvik eder. Toplu olarak, bu muhtemelen seyahat miktarında bir sıçrama olduğu bir zaman olacaktır.

Jüpiter ve Satürn, iş ve zevkin birleştiği bir temayı yansıtıyor. Jüpiter, insan ilişkilerine ve başkalarının şirketlerine doğru olumlu bir çekimi teşvik ettiği ilişkinin 7. evindedir. Çalışkan Satürn iyi bir konumdadır ve özellikle 6. evde (çalışma evlerinden biri) güçlüdür, bu da kişinin mevcut durumunu iyileştirme niyetiyle ve azim ile belirlenen hedeflere yönelik çabayı beraberinde getirir.


Purva Phalguni Nakshatra
, bir yatağın ön ayakları (arka ayaklar Purva Phalguni'nin ortağı Nakshatra Uttara Phalguni'ye aittir), sevişme, duygusallık, rahatlama, mutluluk ve keyif arayan lüks bir yatak ile sembolize edilir. Bu Nakshatra, bu ya da geçmiş yaşamda birikmiş olan karmanın bir sonucudur ve şimdi zevk alınabilir. Olmak, rahatlamak için bir zaman.

Buradaki Yeni Ay aynı zamanda iç gözlemi de gerektiriyor, bu yüzden Venüs'ün enerjisinin tutkulu atışlarına katılmak yerine, belki bugün iyi bir kitap ve bir fincan çay almak istersiniz, belki işten sonra kapatabileceğiniz zaman. beynini aşağı indir ve biraz rahatla.

Bu Nakshatra'daki karanlık Ay, Nakshatra'nın daha zorlu özelliklerinden bazılarını ortaya çıkarabilir ve aşırıya kaçmamaya ve dinlenmeyi tembelliğe ve romantizmi sağlıksız bağlanmaya dönüştürmemeye çalışmalıyız.

DAHA FAZLASI..

Yeni Ay 9091617821190176038

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

Mars Başak burcunda Etkileri

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item