Mars Başak burcunda Etkileri

2 Eylül 2021- Mars Başak Burcunda Etkileri 

Mars eylemimizi, tutkumuzu, güvenimizi ve enerjimizi kontrol eder. Başak, iletişimi, analizi, günlük aktivitelerde doğruluğu ve mükemmelliği tasvir eder.

Mars'ı Başak'ta olan kişiler, rakamlara ve gerçeklere dayanan güçlü argüman yeteneklerine sahip bir kişiyi gösterebilir. mükemmellik yetenekleri vardır ve hedeflerine doğru kararlıdırlar.

Mars düşüşte olduğu nakshatra veya Satürn Rahu Ketu ile kavuşumda , ıstırap içinde olur her zaman başkalarında hatalar bulur ilişkilerde eylemlerde adım atmakta zorlanır , kişinin kişisel ilişkilerini bozabilir

Mars ve Başak'ın yöneticisi Merkür dost canlısı gezegenler değildir ve aralarındaki düşmanlık nedeniyle, yaşamda olumsuz etkilenebilecek birçok alan vardır, özellikle de Mars ve Merkür'ün birbirine yakın 6 derecelik bir açıyla kavuştuğu zamanlarda.

sağlık çalışanlarına şiddet iş yaşamımızda tartışmalar salgınlar gıda zehirlenmeleri yaşanır,

Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz, çünkü bu geçiş sinir sisteminizi ve bağışıklık sisteminizi zorlama potansiyeline sahiptir, vücudunuzda çok fazla ısı yaratır..

15 eylülle birlikte Güneş bu ay biraz sonra Başak burcuna katıldığında daha da kötüleşir.Başak Mars genel özelliği ve Burçlar üzerinde etkilerini burçlar üzerinde geçiş farklı burçlardan ait olan etkilerini sitemizden okuyabilirsiniz..


Koç Burcu

Mars Başak burcu geçişi sizi daha coşkulu ve enerjik hissettirecek. Aklınıza yenilikçi fikirler gelecektir. Sıkı çalışmanız bu geçiş sırasında sonuç alacak. Ama egonuzun kontrolünü elinize alın ve sakin olun.


Rakipleriniz ve iş arkadaşlarınız sizi alt etmeye çalışabilir. Her yerde dikkat çekecek ve övgüler alacak olan hedeflerinize ulaşmak için çok çalışacaksınız. Herhangi bir yarışmaya katılırsanız, kazanma şansı oldukça parlaktır.


Mars, konuşmanın yanı sıra kişiliğe de saldırganlık katar. Bu nedenle, sözlerinize sıkı bir şekilde dikkat edin. Hukuki davalar lehinize sonuçlanabilir. Ayrıca bağış yapabilirsiniz.


Bu transit aynı zamanda terfiiniz için mükemmel bir zamandır. Ancak bazı zorluklardan sonra mali durumunuz ay ortasından sonra iyileşecektir.

Boğa Burcu

beşinci evindeki bu Mars geçişi sizi strese sokabilir. İş yerindeki engeller sizi rahatsız edebileceğinden kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz.

Meslektaşlarınız kıskançlıktan size karşı komplo kurabilir. Borsaya yatırım yapmak için uygun bir zaman değil. Yeni bir Aşk ve eşle ilişkiniz iyi olacak.

Sağlık sorunları, özellikle mide veya sindirim sorunları sizi rahatsız edebilir. Bu olumsuzluklara rağmen cesur bir tavır benimseyecek ve olumsuzlukların üstesinden geleceksiniz.

Annenizin sağlığına da dikkat edin. Herkesle tatlı dille konuşun ve işyeri ile ilgili sorunların evdeki huzuru bozmasına izin vermeyin.

ikizler burcu

Başak burcunda Mars geçişi sizin için ılımlı. Ancak saldırganlığınız sevdiklerinizi Ailenizi rahatsız edebilir. Akrabalarınız ve arkadaşlarınızla kavgalı durumlara düşebilirsiniz. Çocuklarınız da size itaat etmeyi bırakabilir, ancak eşiniz desteğinizde kalacaktır. İnsanların kalbini kazanmak için tatlı konuşun.

Bazı gizli düşmanlar da ortaya çıkabilir. Agresif davranışlarınız hayatınızı sıkıntılı hale getirebilir. Bu nedenle, sakin ve kibar olmanız tavsiye edilir.

Gayrimenkullere veya borsaya yapılan yatırım istenen sonuçları vermeyebilir. Ayrıca, annenizin sağlığına iyi bakın. Kalp hastalıkları veya tansiyonu olan kişilerin sağlıkları konusunda daha dikkatli olmaları gerekir.


Yengeç Burcu

Başak burcundaki Mars geçişi için hayırlıdır ve diğer büyük olumsuz geçişlere rağmen Mars size olumlu sonuçlar verebilir. İşe yönelik çabalarınız enerji ile aşılanacak ve durumları akıllıca ele alacaksınız.

Yaratıcı yaklaşımınız gelişecek. Bu, yatırım kararları almak için de olumlu bir zamandır. Bazı etkili insanlardan yardım istemek sizin için çok faydalı olacaktır.

Evdeki bazı hayırlı etkinlikler sizi meşgul edebilir ve eşinizle ilişkileriniz bozulabilir. Profesyonel olarak zaman, terfi ve statü almak için iyidir. Sağlığınız iyi kalırken rakipleriniz kaybedebilir.

Aslan Burcu

Mars geçişi muhtemelen sizin için pek de cesaret verici sonuçlar vermeyecektir. Tekrarlanan denemelerden sonra bile istenen başarıyı elde edemeyebilirsiniz. Bu transit sırasındaki konuşmanız ve tavrınız saldırganlık ve kıskançlık gösterebilir.

Bu transit aynı zamanda mali konularda da sorunlar yaratacaktır. Öngörülemeyen bazı finansal kayıplar sizi rahatsız edebilir. Finans ve yatırımla ilgili kararları alırken dikkatli olun.

Ayrıca kredi çekerken de sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Profesyoneller için zaman da zordur. Rakipler ve rakipler imajınızı mahvedebilir. Aile ilişkileriniz ancak en iyi çabalarınızdan sonra uyumlu kalacaktır.

Aşıklar da ilişkilerinde karamsarlık yaşayabilirler. Uykusuzluk, yorgunluk ve vücut ağrısı da endişe nedenidir.

Bu geçişten maksimum düzeyde yararlanmak istiyorsanız öfkenizi ve sert sözlerinizi kontrol edin. Alçakgönüllülük ve nezaket, bu geçiş sırasında başarının mantralarıdır.

Başak Burcu 

Mars, olumlu sonuçlar vermesi muhtemel olmayan Yükselen geçiş yapacak. Sakin kalmalı ve akıllıca karar vermelisiniz. Agresif sözleriniz ve kaba davranışlarınız, kapalı olanlarınızla olan ilişkinizde acılık getirebilir.

Aklınızda çok fazla karışıklık ile karşılaşmanız muhtemeldir. Ateşli yaklaşımınız ve aceleciliğiniz, çabalarınızdaki başarıyı geciktirebilir. Bu transit sırasında yeni yatırım yapmayın.


Maddi kazançlar için can atabilirsiniz, ancak birçok engelden sonra onları elde edeceksiniz.

Eşinizle ufak tefek konularda da tartışabilirsiniz ve burada da ego baskın rol oynayacaktır. Asitlik, safra, kolik ağrısı ve hazımsızlıktan muzdarip olabilirsiniz. Dikkatli sürün ve ahlaksız faaliyetlerden uzak durun.

Terazi Burcu 

Mars'ın Terazi burcunda geçişi özellikle profesyonel insanlar için uygundur. Terazi burcu insanlarının arzu ettikleri işi ve terfiyi almaları muhtemeldir.


Büyüklerinizle, özellikle ağabey ve baba ile ilişkileriniz gelişecektir. Aile ile ilişkiler de güzel kalacaktır.

Onlardan maddi yardım alabilirsiniz. Mali olarak, bu geçiş, ticari kazançlar ve iş promosyonları açısından büyük faydalar sağlayacaktır. Satılık mülk alımı size iyi karlar da getirebilir.


Genel olarak, Terazi'deki bu Mars geçişi, karısı veya kızı için küçük sağlık sorunları dışında Terazi insanları için faydalıdır. Burada da bu tür sağlık komplikasyonlarının erken teşhisi, bunların kolayca üstesinden gelinmesine yardımcı olacaktır.


Akrep burcu 

Mars'ın Akreplerin Onbirinci Evinde geçişi, profesyonel yaşamlarında daha iyi sonuçlar verecektir. Gayrimenkul, üretim ve finansla uğraşan kişiler bu dönemde önemli kazançlar elde edecek.


Bir lider olarak ortaya çıkacak ve iş yerinde onur ve saygı kazanacaksınız. Ancak aynı zamanda aşırı güven duygusundan ve yolunuza çıkan her türlü olumsuz yorumdan da kaçınmalısınız.

Terfi ve maaş zammı şansı var. Ayrıca işinizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz, ancak herhangi bir karar vermeden önce iki kez düşünün. Yurtdışı seyahat şansı da öngörülmektedir.

İşyerinde aşırı düşkünlüğünüz sizi strese sokabilir, ancak ailenizin ve eşinizin desteği sizi diken üstünde tutacaktır.

Ailenizle eğlenmek için seyahat edebilirsiniz. Anne babanız da tüm çabalarınızda size destek olacaktır..

Herhangi bir kredi vermekten veya büyük yatırım içeren herhangi bir mülke yatırım yapmaktan kaçının. Ancak, hisse senedi piyasasında kısa vadeli yatırımlar iyi sonuçlar verebilir. Hayat politikalarına bazı yatırımlar yapmanın zamanı geldi.


Yay Burcu

Zodyakınızın onuncu evinden geçiş, hedeflerinizde size başarı sağlayabilir. Ancak mesleki başarılarınızdan memnun kalmayabilirsiniz.

Transit, sıkı çalışmanız için tanınma ve övgü getirerek durumunuza katkıda bulunacaktır. Transit, sizi hayattaki yeni zorluklarla cesaretle karşılamaya motive edecektir. Ancak rakipler ve rakipler size karşı komplo kurabilir.

Bu nedenle, bu tür faaliyetlere karşı tetikte olun. Eski arkadaşlarınız size destek ve yardımcı olacaktır. Bu transit sırasında gereksiz yere kavga edebilir veya tartışabilirsiniz, ki bundan kaçınmanız gerekir.

Aşırı iş yükü bedensel ağrılara neden olabileceğinden, kötüleşen sağlığınız sizi endişelendiriyor. Ancak bu engellere rağmen cesaretiniz sayesinde galip geleceksiniz.


Oğlak Burcu

Mars geçişi endişe verici sonuçlar getirmeyebilir. Babanız ve Kayınpederiniz ve diğer aile üyelerinizle bazı rahatsız edici durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Evli ilişkileriniz, eşinizle olan küçük ego sorunları nedeniyle stresli kalabilir. Elinizden gelenin en iyisini yapmanıza ve çaba sarf etmenize rağmen istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz.

İşyerindeki iş arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız, çalışma rutininizde engeller yaratabilir. Ayın ilk yarısı, denemeniz ve kaçınmanız gereken bazı ahlaksız insanlarla karşılaşmanıza neden olabilir.

Babanın sağlığına dikkat edilmelidir. Mali durumunuz sabit kalmayabilir ve aşırı harcamalar yapabilirsiniz. Bütçe yapmanız ve buna göre harcama yapmanız tavsiye edilir.

Sosyal ilişkilerinizdeki tartışmalar sizi strese sokabilir. Vücut ağrısı, yorgunluk veya ateş gibi bazı sağlık sorunları sizi rahatsız edebilir. Herhangi bir olumsuzluktan uzak durmak için bir egzersiz rejimine bağlı kalın veya yoga ve meditasyon yapın.

Kova burcu

Bu geçiş, destekleyici koşul olmayan sekizinci evinizde gerçekleşecek. Bu transit, davranışlarınızda sinirli eğilimler verebilir.

Bu transit sırasında bazı sağlık sorunlarıyla da karşılaşabilirsiniz. Bazı kazalar veya yaralanmalar da öngörüldüğü için dikkatli sürmeniz tavsiye edilir.

Dikkatli yürüyün ve kimseyle uğraşmayın. Sporcular ekstra bilinçli olmalı ve aşırı özgüven nedeniyle riskli maceralara girişmemelidir.

Herhangi bir basur, kan veya idrar enfeksiyonu ile karşılaşırsanız göz ardı etmeyin ve doktordan tavsiye alın. Egoist tavrınız nedeniyle eşinizle ilişkiniz uyumlu kalmayabilir.

Eşiniz de sağlıkla ilgili bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Kayınvalidenizle olan ilişkiniz de acıya dönüşebilir.

İş yerindeki zorluklar da artabilir ve kıdemlileriniz eleştirici davranışları nedeniyle moralinizi bozabilir.

Ayrıca, işbirliği eksikliği gösteren meslektaşlarınız tarafından da desteklenmeyebilirsiniz. Sınırlı kazanç ve endişeler sağlığınıza zarar verebilir. Mali durumunuz sizin için stres yaratabilir.

Bu nedenle, bu transit sırasında borsa veya herhangi bir taşınmaz mal yatırımı yapmamanız tavsiye edilir. Geçiş yapan gezegenler, ilişkilerinde zaten sorun yaşayanlar için ayrılmayı öneriyor. Sonuç olarak, bu transit sizin için iyi değil.

Balık Burcu

7 ev Transit, sizin kötü bir imajınıza neden olabilir ve etkili insanlar tarafından yanlış yorumlanabilirsiniz. Yargısal düşünme tarzından yoksun olabilirsiniz.Eşiniz ve iş ortaklarınızla birlikte sakin olmanız gerekiyor. Eşiniz ve iş ortaklarınız ile aranızdaki yanlış anlaşılmaları da artırabilirsiniz.Dolayısıyla, bu geçiş size çoğu zaman rahatsızlık ve huzursuzluk veren zorluklar getiriyor gibi görünüyor. Herhangi biriyle konuşurken sert konuşmalardan uzak durun.Ayrıca birisiyle ilişki kurabilir, ancak karakterlerini dikkatli bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca bazı dişiler hayatınızda sorun yaratabilir. Varsa mide rahatsızlıklarına bakın.İşyerinde ve profesyonel hayatınızdaki sorunlar hoş olmayabilir. Meslektaşlarınızla iyi ilişkiler kurun. Koşullar yanlış anlamalara ve aşağılanmalara neden olabilir.Hayatınızdaki hoş olmayan durumlardan kaçınmak için insanlarla güzel konuşun. Sert olmayın ve gereksiz tartışmalardan uzak durun. Arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçireceksiniz.

DAHA FAZLASI..

Vedıc astrology günlük yorumlari 8637409242867024022

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

Mars Başak burcunda Etkileri

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item