22 Agustos 2021 Guru Purnima Dolunay Kaos ve Gerçeği Görme Zamanlarıdır


22 Agustos Guru Purnima Dolunay Kaos ve Gerçeği Görme Zamanlarıdır


Dolunay Dhanistha Nakshatra'daki yıldız Kova'da gerçekleşiyor. Dhanistha Nakshatra'nın ay konağı, refah ve himaye özellikleriyle bilinir.

Dolunayda Ay Jüpiter ile Gaja keseri yoga oluşturuyor, hayırseverlik şifa ,güvenlik duygusunu ve akan cömertlik atmosferini teşvik ettiği yer.
Jüpiter dokunduğu şeyi genişletir, bu nedenle bu Dolunay altında bizim için tezahür eden her şeyin yüksek, cesur ve herkesin görebileceği şekilde net olması muhtemeldir.

Kova Dolunayın değişimi güçlendirme, daha fazla özgürlük arzumuzu harekete geçirme veya hayatımızda devrim yapılması gereken her şeye ışık tutma potansiyeli var.

22 Ağustos Dolunayı işleri alt üst etme ve çalışma planını yeniden düzenleme gücüne sahiptir. Olduğunu düşündüğünüz şey aniden değişebilir ve onun yerine olağandışı veya beklenmedik durumlar gelebilir.

Bu yaz sonu dolunayı, keskin ve şaşırtıcı bir kenarın yanı sıra yenilikçi ve genişleyici bir etkiye sahiptir. Önemli alanlarda yeni bir statükonun habercisi olduğu için bu dolunayı çevreleyen günlerde ani sarsıntılar meydana geliyor. Aşkta, ailede veya kariyerde olsun, sizi şimdi tamamen yeni bir yöne yönlendiren olaylar gelişebilir.

"Senfoni yıldızı" olarak da adlandırılan Dhanishta'nın müziğin iyileştirici gücünü arttırdığı bilinmektedir.

Bu dolunayı çevreleyen günlerde tüm ses terapisi biçimleri büyütülür, bu yüzden en sevdiğiniz mantrayı söylemeyi veya en sevdiğiniz şarkıyı söylemeyi unutmayın. Utanmayın - bu dolunay, tam gaz ruhunuzu sıkan her ne varsa bırakmanız için size yalvarıyor.

Dhanishta dolunayında, niyetlerinizi hatırlamak için bir dakikanızı ayırın ve size verilen birçok hediyeyi onurlandırın. Yeni büyüme için yolunuz temizleniyor ve hediyelerinizin meyve verme zamanı geldi. Kargaşanın dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin - akışta kalın ve melodinizi bulacaksınız.

Dolunay ve 3 günlük süreçte seyahat etmek, maceralara atılmak, araç satın almak veya diğer ulaşım türlerini satın almak, akışa devam etmek, yeni girişimlere başlamak için iyi bir Nakshatra olabilir.

kariyer veya ikamet değişikliği, teorileri uygulamaya koyma veya başlama. Bunlardan herhangi birini planlıyorsanız, bu Dolunay size iyi hizmet edecektir.

DAHA FAZLASI..

NEW 785704806617984996

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

22 Ekim +5 Kasım 2021 Mars terazi burcu Etkileri

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item