İkizler burcu 15 Haziran 15 Temmuz


İkizler veya Mithun, Zodyak'ın üçüncü burcudur . İki çocuk tarafından  ikilik sembolize  gösterilir. Güneş, 15 Haziran - 15 Temmuz tarihleri ​​arasında İkizler Sidereal Zodyak'a göre yerleşimidir..
İkizler Merkür gezegeni tarafından yönetilir, değişken, havadar, erkeksi burçtur , ciğerleri, elleri  yönetir. Özellikleri esneklik, entelektüellik, analitik düşünme, çeşitli ilgi, iletişim, dualite ve zihnin gençliğidir. Amaçlara ulaşma yollarını, kendi kendini analizini ve kendi yetenekleri kız kardeşleri ve erkek kardeşleri yakın çevre ile ilişkilerini ve kısa seyahatleri değerlendirmenin yollarını gösterir.

İkizler insanlar değişik işler çalışmaktan zevk alırlar. Farklı ortamlarla veya seyahatleri  severler. Zihinleri doyum giderilmesi için kapsamlı bir şekilde okur ve geniş bir iletişim kurarlar. Bu onların bir şeyden diğerine atlamasını ve asla görünmeyen altın fırsatı aramasını sağlar. Bu bireyler algısal, sezgisel ve mantıklı. Aktivite, yeni durumlar ve yeni insanlar üzerinde gelişirler. Ancak çok fazla sayıda faaliyet, onları randevulara sürekli geç kaldırabilir. İkizler, bir sorunun her iki tarafını da görebilme yeteneğine sahiptir ve bu da iki karşıt görüş arasında ileri geri dalgalanmalarına neden olur.

Akıllarını kalplerinden çok kullanırlar. Mantık ve sebep onların kurallarıdır. Ellerini kullanma konusunda büyük yetenekleri vardır  el işlerinde  çoğu zaman çok başarılıdırlar . kararsız büyük hayalperestler olmalarına neden olur. Konsantrasyon zor olabilir.

Her şeyden önce, İkizler'nin enerjisini ve zihnini kanalize etmeyi veya kontrol etmeyi öğrenmesi gerekir.

İkizler olumlu özellikleri: Uyarlanabilir, Zekice, Çok Yönlü, İletişimsel, Entelektüel, Canlı, Sessiz ve Genç.

İKİZLER'İN olumsuz özellikleri: Değişken, Kararsızlık, Yüzeysellik, Sinir Kurnazlık ve Tutarsız

15 ila 24 Haziran arasında  Güneş Merkür tarafından yönetilen 1 Decan'ında kalır. Bu pozisyon, kibar, insancıl, entelektüel ve anlamlı bir ifadeye işaret eder. Huzursuzluk ve yayılma gücünün üstesinden gelindiğinde kader geliştirilmiştir. Tüm yaşam eğitimsel ve entelektüel ilerleme ile ilerleyecektir. çok meraklı ve öğrenmek için muazzam bir istek duyuyor.

 25 Haziran - 4 Temmuz arasında doğarsa, Güneş Venüs'ün hüküm sürdüğü  2. Decan'ında kalır.  algı, öngörü ve gerçek sanatsal yetenek sağlayan bütün işareti dengeler. Ayrıca, kafa ve kalbi akıl ve sezgiyle karıştırmak için bir fırsat sunar.

4-15 Temmuz arasında doğarsa, Güneş Satürn'ün hüküm sürdüğü  3. Decan'ında kalır. Bu Decan'da doğan insanlar halkla ilişkilerde başarılılar. Disiplin ve sıkı çalışma ile yaşamda iyi şeyler yapabilirler. Kader, velilerden veya arkadaşlardan etkilenir ve çoğu zaman bütün hayatı olumlu veya olumsuz yönde etkileyen aile iç işleri ile ilgili bir  sorunlar vardır.İKİZLER Sağlık genel olarak elleri, kolları, omuzları ve merkezi sinir sistemini yönetir. Akciğerler ve solunum sistemi debil  gezegenler bronşit, sinir bozuklukları, plörezi, hiperventilasyon, kan dolaşımına doğru miktarda oksijen almak için sığ nefes ve kol ve parmaklarda yaralanmalara neden olabilir.


MESLEĞİ üçüncü evle ilgilidir. Ulaşım ve iletişim ile ilgili olan her şeyi ve insanları yönetir. Satıcı, Yazar, Öğretim Görevlisi, Müzakereci, Haberciler, Muhabirler, Radyo Spikerleri, Telefon Operatörleri, Daktilolar, Posta Taşıyıcıları, Otobüs Sürücüleri, Tren İletkenleri, Yazarlar, Tercümanlar, Muhasebeciler ve Sekreterler.
 İkizler, Mrigashira Nakshatra  Ardra Nakshatra ve Punarvasu Nakshatra ay konaklarıdır

Natal Rahsi haritada  İkizler Evi  canlılık, merak, çiçeklenme zamanıdır. Burası bilinçli zihninizin çalıştığı yerdir. Kendimizi insan ve ilahi ikili yönlerin burada uyumlaştırmaya ihtiyacı var. Birçok büyüme tecrübesi merakımızın bir sonucudur.

Eril Element: Hava

Değişken Yönetici Gezegen: Merkür (konuşma tanrısı)
Vücudu Omuzlar eller
Caydırıcılık İşareti: Jüpiter
Şanslı Numaralar: 5
Şanslı Yıllar: 23, 32, 41 ve 50
Yücelimde  Gezegenler: Merkür ve Venüs
Taş : Zümrüt Metal: Civa
Şanslı Renk: Sarı, Siyah Beyaz
Şanslı Yön: Güney Doğu


Lionel Messi: 24 Haziran 1987
Mike Tyson: 30 Haziran 1966
Prenses Diana: 1 Temmuz 1961
Tom Cruise: 3 Temmuz 1962
Dalai Lama: 6 Temmuz 1935
Sylvester Stallone: ​​6 Temmuz 1946

Tom Hanks: 9 Temmuz 1956

                           
                               İKİZLER BURCUNDA AY

Ay   İkizler burcu olduğunda, hava ve ortak bir işaret, çok yönlü, meraklı, esprili, canlı ve çokça seyahat edeceğiniz anlamına gelir, aynı zamanda düzensiz,  gergin, tutarsız, yüzeysel ve kurnaz olabileceğiniz anlamına gelir. Siz konuşkansınız ve geçerli sebebiniz  gerçekleriniz olmasa bile tartışmalara ve  hükmetmeye çalışacaksınız. Bilginizi başkalarıyla etkilemeyi seviyorsunuz ve refleksleriniz keskin. Kolaylıkla çoklu görev yapabilir ve aynı anda birden fazla şeye dahil olmayı sevebilirsiniz. Konuşma ve yazma becerilerinizle iyi bir yazar, öğretmen, gazeteci veya herhangi bir edebi veya bilimsel meslek olabilirsiniz. Akılda hisler duygularını aynı anda yaşayacaksın. Arkadaşların arasında olmayı seviyorsun ve soysalsın  ama kişisel ilişkilerin uzun süren bağlılık yapmaktan korktuğun için birebir ilişki yaşayabilirsiniz..

Yorum Gönder

0 Yorumlar