Ay boğa burcu / ikizler 23:20 / 06 :40 ( Nakshatra: Mrigsira)

Mrigashira 5 Nakshatra(23:20 Boğa - 6:40 İkizler burcu)
Karakteristikleri:Samimiyeti, kararsızlık  doğası, yaratıcılık, maddi rahatlık ve büyüme ve üreme gücü


Mrigashira Nakshatra Anlamı: Geyik ve antilopun başı Sembol: Bir geyik başkanı
Mrigashira Nakshatra Efendisi: Mars (Mangal)Venus, Merkür
Mrigashira Nakshatra Vücut: Gözler Burun
Mrigashira Nakshatra : Ölümsüzlük Soma Tanrısı
Shakti (gücü… /…): Yerine getirme Hizmetkar
Mrigashira Nakshatra Cinsiyet: çift cinsiyetli  Taş: Mercan
Mrigashira Nakshatra Şanslı harfler: V & K Şanslı Renk: Gümüş gri
Mrigashira Nakshatra Şanslı Sayılar: 9 Kuş: Tavuk
Mrigashira Nakshatra Yoni / Hayvan Sembol: Dişi Yılan (Sarpa)
Mrigashira Nakshatra Ağacı: KhadiraMrigsira takımyıldızında doğanlar, fiziksel olarak çok güzel uzun boylu, orta tenli, ince bacaklar ve uzun kollara sahip olurlar. Keskin bir görünüşleri ve yağsız bir vücutları vardır.  Güzel sanatlara yeteneklidirler ve eğitimi severler.

Bu takımyıldızı insanları keskin bir zekâya sahip olup hazır cevaptırlar. Biraz da sivri dilli oldukların herhangi bir tartışma esnasında kırıcı olabilir.

Mrigsira takımyıldızında doğanların hayatları, 32 yaşlarına gelince kadar deneme ve yanılmalarla dolu olur. Yaşamının en verimli evresi 33 yaş ve 50 yaş arasıdır.  Bu yaşlar arasında beklenmedik gelirler elde ederler..

Aile hayatı / Uyumluluk:, evlilikten sonra bile çeşitli etkinliklerle meşgul olurlar . Kocasına hükmetmek isterler . Erken yaşlarında birkaç aşk ilişkisi geçirmesi muhtemel. Ancak, evlendikten sonra tamamen değişir ve tamamen kocasına adanmıştır.

Mrigsira takım yıldızında doğanlar  çocukluk döneminde ağır hastalıklar geçirebilirler.Bu takım yıldızında doğanlar, sık sık kabızlık sorunu yaşayabilir. Aralıklı olarak köprücük yakınındaki omuzlarda ağrılar yaşarlar. Guatr, sivilce ve zührevi hastalıklara yakalanmaya meyillidirler.

Mrigashira Nakshatra 1, Güneş tarafından yönetilen Aslan Navamsa'ya düşer. odak noktası, deneyimlerini yaratıcı ve sanatsal olarak ifade etmektir.


Mrigashira Nakshatra 2. Pada: , Merkür tarafından yönetilen Başak Navaması'na giriyor. Buradaki odak noktası mizahi bir ruh üzerine, aynı zamanda hesaplama eğilimidir. Güçlü zihinsel yetenekler görülür.


Mrigashira Nakshatra 3. Pada: Venüs'ün yönettiği Terazi Navamsa'sına düşüyor. odağı, bir ilişkinin zihinsel olarak canlandırıcı yönünü keşfetme isteğidir.Mrigashira Nakshatra 4. Pada: Mars tarafından yönetilen Akrep Navamsa'ya düşer. odağı, başkalarının muhalif, entelektüel, yüzeysel ve küçük yönüdür.

Yorum Gönder

0 Yorumlar