Ay ikizler Burcu 06:40 20:00( Nakshatra: Ardra)
Ardra 6 Nakshatra İkizler burcu  Derece 6:40 - 20 arasında değişmektedir)
Karakter yumuşak, istikrarlı, güçlü, fedakar ve hastalıktan  cok korkar ve öfkeye yatkın olabilir.


Ardra Nakshatra Anlamı: Nemli veya ıslak Yöneticisi : Rahu Merkür 
Ardra Nakshatra Symbol: Gözyaşı: Rudra, Fırtınaların Efendisi
Shakti (gücü…): Çaba
Ardra Nakshatra : Saç, kafa derisi: Kulaklar
Ardra Nakshatra Evliliği: Hayırlı  Cinsiyet: Kadın
Ardra Nakshatra Değerli Taş: Gomedha
Ardra Nakshatra Şanslı harfler: K, G, N, Şanslı Renk: Yeşil
Ardra Nakshatra Şanslı Sayılar: 4 Hayvan Sembolü: Dişi Köpek

Ardra Nakshatra Ağacı: Rakta Kadira veya Krishna KadiraAridra Takım yıldızında doğanlar büyüleyici gözlere, belirgin bir burna ve güzel bir gövdeye sahip olurlar. Fikirler çok barışçıldır ve davranışları da buna göre şekillenir.
Bu kişiler çok geç yaşlarda evlenirler fakat evlilikleri güzel geçer. Sezgisel algılamaları yüksektir. Bu takım yıldızının insanları çevresi ve arkadaşlarıyla olan ilişkilerinde samimidirler.
Ekmeğini normalde yaşadığı veya doğup büyüdüğü yerlerden uzaklarda kazanır. Diğer bir deyişle, yabancı yerlere yerleşir. 32 ile 42 yaşları arasında altın çağlarını yaşarlar.

Eğitim, Gelir / meslek kaynakları: eğitiminde ve daha sonra araştırma ya da bilimsel alanlarda iyi ücret almakla yükümlüdür. Genellikle elektronik mühendisliği veya eczacı olarak uzmanlaşmıştır. Ayrıca serbest danışman olarak çok para kazanabilir.


İş konusunda tez canlıdırlar. Bir anda bütün işleri üzerlerine alıp ya da birçok işe bir arada girişip kısa zamanda sıkılırlar.

Aile hayatı / Uyumluluk: genellikle geç evlilik yaparlar   sevgiden zevk alamaz ve kocasının veya ailesinin şefkatini  sevgisini kazanamazlar Evlilik  hayatı asla pürüzsüz olmayacak ve çocukları bile onun için mutluluk kaynağı olamayacak. Bazı durumlarda eşin öldüğü ya da acı veren bir boşanmaya maruz kaldığı görülmüştür.


Bu kişiler örneğin felç ve kalp sorunu gibi henüz çaresi olmayan bazı kronik hastalıklara yakalanabilirler. Öte yandan kulaklarda sorun, astım, kuru ve safralı/balgamlı öksürük  ve -kadınları için- adet sorunları olabilir…

Ardra Nakshatra 1. Pada:  Jüpiter'in yönettiği Yay Navamsa'sına düşüyor. Bu aşamada merak ve keşfedilme arzusu var. Bu padadaki gezegenler rahat, ancak maddi aşırılıklara eğilimli olabilir. Fırtına öncesi sessizlik var

Ardra Nakshatra 2. Pada:  Satürn'ün yönettiği Oğlak Navaması'na düşer. Her türlü maddi hırs ve hayal kırıklığını ifade eder. Bu Nakshatra'nın olumsuz nitelikleri genellikle bu çeyrekte ortaya çıkar. Fırtına burada yoğunlaştı; bu nedenle gezegenler talihsizlik ve problem getirmektedir.

Ardra Nakshatra 3. Pada:, Satürn'ün yönettiği Kova Navamsa'sına düşüyor. Bilimsel bir niteliği ifade eder. Fırtına zirvededir ve bu nedenle ani ilham ve yoğun zihinsel aktivite patlaması sağlar.


Ardra Nakshatra 4. Pada:, Balık Navamsa'sına düşüyor ve Jüpiter tarafından yönetiliyor. Hassasiyet ve şefkat anlamına gelir.Ayrıcalıklı olmayan insanlara yardım etme konusunda güçlü bir dürtü olacaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar