Ay akrep burcu 3 :20 / 16:40( Nakshatra: Anuradha)


  

Anuradha 17 Nakshatra ( Akrep burc 3:20 - 16:40 arasındadır)

Anuradha Nakshatra Karakteristikleri:

Güzel yüz, parlak gözler, yumuşak, yumuşak.


Anuradha Nakshatra Anlamı: Bir ışık parlaması, bir kıvılcım, başarı
Anuradha Nakshatra  Yöneticisi : Satürn Mars
Anuradha Nakshatra Symbol: Lotus çiçeği - yaşamın büyük zorluklarının ortasında çiçek açabilme yeteneği ve kararlılığı.
Anuradha Nakshatra : Mitra - insanlar arasında işbirliğini teşvik eden dostluk ve şefkat tanrısı.
Shakti (gücü…): ibadet
Anuradha Nakshatra : Göğüsler, kalp Bel
Anuradha Nakshatra Evlilik: Uğurlu Cinsiyet: Erkek
Anuradha Nakshatra Değerli Taş: Mavi Safir Şanslı harfler: N
Anuradha Nakshatra Şanslı Renk: Kırmızı Kahverengi Şanslı Sayılar: 8
Anuradha Nakshatra Astronomik Adı: Delta Akrep
Anuradha Nakshatra Elemanı: Ateş
Anuradha Nakshatra Kuş:  (Baykuş) Hayvan adı: Bir Dişi Geyik veya Tavşan

Anuradha Nakshatra Ağacı: Bakula (Vakula)

Anuradha takım yıldızında doğanlar masum ve çekici bir yüz ile güzel bir bele ve güzel bir vücuda sahip olurlar. Bu takım yıldızının insanlarının parlak ve delici gözleri vardır.Bu takım yıldızında doğan kadınların belleri öylesine güzeldir ki, erkekleri önce belleri cezbeder.
Anuradha insanlarının hayatınlarında kibir için yer yoktur, saf kalpli olduğunu basit bir hayat sürmek isterler. Anuradha takım yıldızında doğanların her zaman, fırsatını buldukça intikam alma düşüncesi vardır. Kincidirler.
Bu takım yıldızında doğanların 17 – 48 yaşları arası yaşamları sorunlarla dolu, 48 yaşından sonra son derece iyi bir  yaşama sahip olurlar.
Anuradha takım yıldızında doğanlar kadınlar düzensiz regl sorunu yaşayabilirler. Regl’ları sırasında da şiddetli ağrı yaşarlar.öksürük ve soğuk algınlığı, kabızlık ve boğaz ağrısı gibi sağlık sorunlarıyla sık sık karşılaşırlar.Anuradha Nakshatra 1. Pada: Aslan Navamsa'ya geliyor. odak nokta içsel anlayış ve kariyerinizdeki dersleri uygulamaktır.  Ego Gurur kontrol edilmeli ve olumlu düşünmeyi teşvik etmelidir. Yoğun enerji Güneş, Ketu, Mars ve Jüpiter'den geliyor.


Anuradha Nakshatra 2. Pada:  Başak Navaması'na geliyor.  odak nokta öğrenme, disiplin ve grup etkinlikleridir. Hırslara yenik düşmemelidir .Buradaki güçlü gezegenler Rahu ve Merkür.


Anuradha Nakshatra 3. Pada:  Terazi Navamsa'ya geliyor. Burada odak nokta müzik, sanat ve egzotik bilimlerdir. Satürn ve Venüs size sevimli bir yaradılış sunar.


Anuradha Nakshatra 4. Pada:  Akrep Navaması'na geliyor. Olumlu bir şekilde kanalize edilmesi gereken aşırı enerji olacaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar