Ay yay burcunda 00 / 13:20 moola nakshatra
Moola 19  Nakshatra (Yay burcu 00 ila 13:20 arasındadır)

Moola Nakshatra Karakteristikleri:

Felsefi bir doğaya sahip, meraklı, herhangi bir konunun derinliğini keşfetmekten hoşlanıyor. Ayrıca zengin, mutlu, başkalarına zarar vermemeye özen gösterir  

Moola Nakshatra Anlamı: Kök, başlama
Moola Nakshatra Yöneticisi : Ketu : Ayaklar : Düşük kalçalar
Moola Nakshatra Symbol: Köklerin veya aslan kuyruğunun demeti
Moola Nakshatra : Nirritti - afet tanrıçası, Alaksmi
Shakti (gücü… /…): Yıkmak ya da mahvetmek
Moola Nakshatra Evlilik: Uğurlu
Moola Nakshatra Cinsiyet: çift cinsiyetli
Moola Nakshatra taşı : Kedi Gözü
Moola Nakshatra Şanslı harfler: Y & B
Moola Nakshatra Şanslı Renk: Kahverengi Sarı Şanslı  Sayılar: 7
Magha Nakshatra Elemanı: Hava
Magha Nakshatra Kuş: Kırmızı Akbaba/ Hayvan adı: Bir Erkek Köpek

Magha Nakshatra Ağacı: Sarajaka
Moola takım yıldızında doğanlar, orta tonda buğday; sıcak ülkelerde yaşıyorlarsa esmer tenli olurlar. Dişleri arasında büyük mesafeler olur ve ortodontik problemler yaşayabilirler. Ailesindeki en güzel, yakışıklı kişi Moola Nakshatra takım yıldızında doğandır.
Bu kişiler çoğunlukla saf yüreklidir fakat bazı konularda gereksiz ısrarcı ve takıntılı olabilir.
Moola takım yıldızında doğan kadınlar, bu takım yıldızının erkeklerinin aksine mutlu bir evlilik yaşayamazlar. Eşlerinin ölümü ya da boşanma nedeniyle onlardan ayrı bir hayat yaşarlar. Bu olmasa bile, evliliklerinde gecikmeler ve sürekli sorunlar ortaya çıkabilir. Bu kişilerin doğum haritalarında Mars’ın konumu da tehlikeli ise, kocası veya çocuklarıyla ilgili birçok problemle yüzleşmek zorunda kalabilirler.

Aile hayatı / Uyumluluk: , evlilik  hayatın tadını çıkaramadıkları gözlemlenmiştir. Eşinden   ölüm ya da boşanma ile ayrılma olasılığı yüksektir.Bununla birlikte, uygun şekilde yerleştirilmiş bazı gezegenler bu etkiyi hafifletebilir. eğer Mars'ın konumu onu desteklemiyorsa, hem kocasından hem de çocuklarından sayısız problemle uğraşmak zorunda kalacak.


Moola takım yıldızında doğanların muhtemel sağlık sorunları tüberküloz ve mide problemleridir. Özellikle 27, 31, 44, 48 ve 56 yaşlarında bu sağlık sorunlarıyla yüzleşebilirler.


Magha Nakshatra 1. Pada:  Mars tarafından yönetilen Koç Navamsa'ya düşer. Bu çeyrek kişinin evrimsel durumuna bağlı olarak her türlü maddi ve manevi arayışla ilişkilidir.


Magha Nakshatra 2. Pada: , Venüs tarafından yönetilen Boğa Navamsa'sında geliyor.  odak, gizli bilimlerin araştırılması üzerinedir. Maddi düzlemde  çok çalışkan olacak ve tüm amaçlarına ulaşacaklar.


Magha Nakshatra 3. Pada:  Merkür tarafından yönetilen İkizler Navamsa'ya düşer. Burada yerliler, onların büyük iletişimde olmalarına yardımcı olan kelimelerin hokkabazlığına inanırlar.


Magha Nakshatra 4. Pada:  Ay'ın yönettiği  Yengeç Navamsa'sına düşüyor. Buradaki odak nokta, çevrelerindeki insanlarla duygusal düzlemde ilişki kurmak için durmadan mücadele etmektir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar