Pitra dosh etkileri

Pitra dosh etkileri


Astrolojide Pitradosh en büyük ve tehlikeli kusur olarak kabul edilir.

Pitra dosh nedeniyle kişinin hayatında pek çok sorun oluşmaya başlar.

Hayatta büyük inişler ve çıkışlar vardır.

Pitra dosh sahip olan kişi, birçok zihinsel stresle yüzleşmek zorunda kalır ve hiçbir işte başarı elde edemez.

Pitradosh nedeniyle kişinin ilerlemesi de engellenir ve evlilik hayatında gerilim başlar.

Çoğu zaman Pitra dosh yüzünden karı koca arasında gerginlik yaşanır.

Pitra dosh etkileriPitradosh'un Belirtileri


Ailenin reisi hasta kalır, mutfağın etrafındaki duvarlar çatlar. Pitra Dosha'nın hakim olduğu evde misafirler ne yaparsan yap, ne kadar özen gösterirsen göster, evden asla memnun ayrılmazlar, misafirler hep mutsuz kalır, yani sana büyük saygı duymazlar. .Pitradosh, soy eksikliği, başarısızlık kusuru, engel kusuru ve çok daha fazlası gibi birçok kusurun nedenidir.


Saçların erken ağarması, başın orta kısmından saç dökülmesi, her işte elin aksaması, evde sık sık çekişmeler, hastalık, aile bireylerinin cahil olup olmaması gibi ilk etkiyi saçlar yapar.


Evdeki herkes birbiriyle kavga eder, evdeki çocukların evlilikleri ertelenir ve onlar da evlenmek için bir çok zorlukla karşı karşıya kalırlar, babanın doshası hakim olursa evdeki para aynı anda duracaktır.

hastalık ya da borç, Para boşa gidecek, eski şeyleri onarmak için harcanacak, ancak evde kalmayacak.Pitra Dosh nedeniyle aile değerleri ve itibarı düşer, ağaçlar veya bitkiler veya hayvanlar evde gelişmez. Akşam eve gelirken hüzünlü bir atmosfer gibi garip bir his olacak, evin bir kısmı oluşmaya devam edecek ya da yığma kısımda ayaklar kırılacak, o kısım çatlayacak.Evdeki eşyalara ve kaynaklara rağmen ev halkı mutlu değildir. Para gerektiğinde, para bulunmaz. Evin bu tür çocukları, işlerinde veya işlerinde ancak uzun bir süre sonra istikrar kazanırlar, çocuk hiçbir şeyi hızlı bir şekilde elde edemese bile, bu tür durumlar ortaya çıkar.Pitra Dosha'nın olduğu bir evde, o evdeki erkek ve kız kardeşler arasında fikir değişikliği olur, bazen şartlar öyledir ki kimse birbirini görmek istemez.

Pitra Dosha'nın olduğu bir evde karı-koca kavgası olması da doğaldır.Böyle bir evin insanları yan yana kaldıklarında hep birlikte olmaya çalışacaklar ama başaramayacaklar ama birbirlerinden uzaklaştıkları anda aşkla konuşacaklar.Evdeki kadınlara kötü davranarak, onları küçük düşürerek, saygı duymayarak Venüs, dört kuşak süren çok kötü sonuçlar verir. Yani Venüs evi de burçlara yük bindiriyor.Pitra dosha, hayvanlara kötü davranılan evde doğaldır. Ve sadece hayvanlara değil, tüm aileleri ve yavrularına hasta olanlar, kasıtsız ve kasıtsız katılımcı oluyorlar.Alçakgönüllü kişinin hakarete uğradığı ev Pitra Dosh'tan zarar görecek, zayıf kişiye hakaret edenler de Pitra Dosh'tan etkilenecektir.Zemini ele geçirerek öldürmek, ataların Pitradosh'u suçlamasına neden olur.Anti-sosyal iş yapacak olanlar, Jüpiterleri bozulur ve kurbanlarının çoğuna atalarından kalma darbeler verir.Yaşlılar hakarete uğradığında, Pitra Dosha'nın geldiğini düşündü.Evde Pitra Dosh varsa o zaman evin çocuğunun eğitimi, aklı, çocuğu, davranışı iyi bir etkiye sahip değildir.Pitra Dosha sahibi kişiler için Shradh günleri çok önemlidir. Kendi babalarımızla ilişkilerimizin iyi olmamasının birçok nedeni, sebepleri, hayatınızdaki engeller, sıkıntılar ve daha fazlası var.Pitra dosha, mutfağın altındaki merdivenlerden kaynaklanır.Pitra Dosha'nın önlenmesi için öncelikle Pitra Dosha'nın hangi evde ve hangi tipte meydana geldiğini bilmek gerekir.Pitra dosha iki türü etkiler -
1. Aşağı doğru ataların nedenleri

Aşağı doğru ataların kusurları -Bunun temel nedeni, aile bireylerinin yanlış davranışları,Ailenin karşılıksız istekleri, mülke bağlılık ve yanlış kişiler tarafından tüketilmesi.Evlendikten sonra ebeveynler yanlış karar verir. Atalar, aileden sevilen birine gereksiz zorluklar yaşatmaktan çileden çıkar, aile bireylerini lanetler ve güçleri ile olumsuz sonuçlar verirler.Yukarı doğru hareket eden atalar genellikle Pitradosh üretmezler, ancak herhangi bir şekilde aşağılandıklarında veya ailenin geleneksel geleneklerini yerine getirmediklerinde Pitradosh üretirler.

Bir kişinin fiziksel ve ruhsal gelişimi, ürettiği Pitradosh tarafından tamamen engellenir, ne kadar çaba gösterilirse gösterilsin, ne kadar Puja dersi yapılırsa yapılsın, hiçbir işi bu Pitradosh'un başarılı olmasına izin vermez.Pitradosh'un BelirtileriAilenin reisi hasta kalır, mutfağın etrafındaki duvarlar çatlar. Pitra Dosha'nın hakim olduğu evde misafirler ne yaparsan yap, ne kadar özen gösterirsen göster, evden asla memnun ayrılmazlar, misafirler hep mutsuz kalır, yani sana büyük saygı duymazlar. .

Pitradosh, soy eksikliği, başarısızlık kusuru, engel kusuru ve çok daha fazlası gibi birçok kusurun nedenidir. Bu nedenle, pitra paksha günlerinde ibadet ve tarpan yapılırsa, titizlik ve akılla yapılırsa, o zaman iyi sonuçlar verdiği kanıtlanır.Saçların erken ağarması, başın orta kısmından saç dökülmesi, her iş aksaması, evde sık sık çekişmeler, hastalık, aile bireylerinin cahil olup olmaması gibi ilk etkiyi saçlar yapar. İster büyük bir daire içinde olsun, tüm bu belirtiler geleneksel ailede açıklanır ve evde bir Pitra Dosh varsa, o zaman hiçbir üye kolay kolay başarılı olmaz.Evdeki herkes birbiriyle kavga eder, evdeki çocukların evlilikleri ertelenir ve onlar da evlenmek için bir çok zorlukla karşı karşıya kalırlar, babanın doshası hakim olursa evdeki para aynı anda duracaktır. , hastalık ya da borç, Para boşa gidecek, eski şeyleri onarmak için harcanacak, ancak evde kalmayacak.Pitra Dosh nedeniyle aile değerleri ve itibarı düşer, ağaçlar veya bitkiler veya hayvanlar evde gelişmez. Akşam eve gelirken hüzünlü bir atmosfer gibi garip bir his olacak, evin bir kısmı oluşmaya devam edecek ya da yığma kısımda ayaklar kırılacak, o kısım çatlayacak.Evdeki eşyalara ve kaynaklara rağmen ev halkı mutlu değildir. Para gerektiğinde, para bulunmaz. Evin bu tür çocukları, işlerinde veya işlerinde ancak uzun bir süre sonra istikrar kazanırlar, çocuk hiçbir şeyi hızlı bir şekilde elde edemese bile, bu tür durumlar ortaya çıkar.Pitra Dosha'nın olduğu bir evde, o evdeki erkek ve kız kardeşler arasında fikir değişikliği olur, bazen şartlar öyledir ki kimse birbirini görmek istemez. Pitra Dosha'nın olduğu bir evde karı-koca kavgası olması da doğaldır.Böyle bir evin insanları yan yana kaldıklarında hep birlikte olmaya çalışacaklar ama başaramayacaklar ama birbirlerinden uzaklaştıkları anda aşkla konuşacaklar.Evdeki kadınlara kötü davranarak, onları küçük düşürerek, saygı duymayarak Venüs, dört kuşak süren çok kötü sonuçlar verir. Yani Venüs evi de burçlara yük bindiriyor.

Alçakgönüllü kişinin hakarete uğradığı ev Pitra Dosh'tan zarar görecek, zayıf kişiye hakaret edenler de Pitra Dosh'tan etkilenecektir.Zemini ele geçirerek öldürmek, ataların Pitradosh'u suçlamasına neden olur.Anti-sosyal iş yapacak olanlar, Jüpiterleri bozulur ve kurbanlarının çoğuna atalarından kalma darbeler verir.Yaşlılar hakarete uğradığında, Pitra Dosha'nın geldiğini düşünülür.Evde Pitra Dosh varsa o zaman evin çocuğunun eğitimi, aklı, çocuğu, davranışı iyi bir etkiye sahip değildir.Kendi babalarımızla ilişkilerimizin iyi olmamasının birçok nedeni, sebepleri, hayatınızdaki engeller, sıkıntılar ve daha fazlası var.Pitra Dosha'nın önlenmesi için öncelikle Pitra Dosha'nın hangi evde ve hangi tipte meydana geldiğini bilmek gerekir.Doğum haritası ve Pitra DoshPitra dosha, doğum haritasında yükselen, beşinci, sekizinci ve on ikinci evlerle birlikte düşünülür. Pitru Dosh'taki gezegenler Pitra Dosh'u esas olarak Güneş, Ay, Guru, Satürn ve Rahu-Ketu konumlarından değerlendirir. Bunlardan Guru, Shani ve Rahu'nun rolleri her Pitra dosha'da önemlidir.Bunlara güneşten bir baba veya ata fikri, aydan bir anne veya anne figürü, Mars'tan bir erkek kardeş ve Venüs'ten bir eş dahildir. Çoğu insan bir Pitradosh'a sahiptir, çünkü Pitra dosha'dan yalnızca güneş/ay Ketu, Shani ve Rahu'dan etkilendiğinde acı çekerler.

Kolay, ucuz ve basit ÇözümlerBurcunda bu kusura sahip olan kişi, parasızlıktan zihinsel sıkıntıya kadar yüzleşmek zorundadır.1. Burçta Pitra Dosha oluşuyorsa, kişi gökteki akrabalarına evinin güney duvarına rahmetli akrabalarının bir fotoğrafını koyarak ibadet etmeli ve onlara her gün ibadet etmelidir. Onlardan kutsama alarak, Pitradosh'tan özgürlük elde edilir.2. Ataların ölüm tarihinde muhtaç veya erdemli Brahmanlara yiyecek sunun. Yemekte en az bir favori yiyecek maddesi olduğundan emin olun.3. Bu günde, mümkünse, fakirlere kapasiteye göre giyecek, yiyecek vb. bağışlar yapmak da bu eksikliği giderir.4. Pazartesi sabahı Shiva tapınağında çıplak ayakla banyo yapın ve 21 çiçek, çiğ süt lor, bilvapatra ile Lord Shiva'ya ibadet edin.5. Burçta Pitradosh varsa, fakir bir kızın evlenmesine veya hastalığına yardımcı olmanız da sizin için faydalıdır.6. Yazın sıradan insanlar için su içmek ya da yoldan geçenlere soğuk su şerbeti içmek için düzenleme yapın da merhameti giderin.10. Fakir öğrencilere atalar adına yardım etmek ve ölen aile üyeleri adına hastane, tapınak, okul, Dharamshala vb. inşa etmek de çok faydalıdır.

DAHA FAZLASI..

vedıc astroloji 1321059700014718465

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

Satvik+Rajasık+Tamasıc+Faydaları

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

YAYINLARIMIZA ABONE OL

Enter your email address:

by www.astrolojikozmik.com

item