Mars-Mangal

Mars-Mangal-Vedıc astrology 


polis, spor efsanesi, itfaiyeci ve yürüyüşçü, maceralı bir mesleğe mensup olan herkes Mars'ın kişisidir.

İnsanlar orduya, hava kuvvetlerine, donanmaya, polise, yangın güvenliğine, , futbol gibi sporlara ve haritada hayırlı Mars gerektiren diğer sporlara ait.

Vedik astrolojide gezegen Mars hayatınızı dinamiğini ve güçlü yapımında önemli bir role sahiptir.

Özetle, Mars gezegeni cesaret, güven, kuvvet, özgürlük, macera, kararlılık, komuta ve öfke vb. Anlamına gelir. Dolayısıyla, orduya, polise, spora, maceracı ve cüretkar faaliyetlere mensup insanlar, doğum haritasında güçlü Mars'a sahip olmalıdır.

Mars kişiyi cesur, kuvvetli, dürtüsel, cüretkar, savaşçı, inatçı, açık sözlü, çılgın, kahraman, enerjik, , çabuk ve sabırsız vb. Kılar.

Gayrimenkul, elektrik, donanım, spor salonu, güreş, fırın, sporcular, kasap, polis, savunma, askeri, silahlar ve mühimmat, tıbbi ürünler, cerrahi ürünler, medikal sanayi, kan, ateş ve fırınlar vb.

GÖKSEL BEDENDE MARS Mars gezegeni eşanlamlı olarak kırmızı gezegen olarak adlandırılır.

Öyle Savaş tanrısı Roma mitolojisi göre.

Gezegen Mars 4'tür inci Güneş'ten güneş sistemindeki

Mars'ın Phobos ve Deimos adında 2 uydusu ve dünyanın bir ayı vardır.

MARS'IN ARKASINDAKİ MİTOLOJİK HİKAYE

Astrolojide Mars gezegeni kötü bir yere yerleştirilmişse ve haritadaki zararlı gezegenlerden etkilenmişse, kişi Mars'ın olumsuz etkisini etkisiz hale getirmek için puja yapması gereklidir..

ZAYIFLAMIŞ MARS İLE İLGİLİ ASTROLOJİK SORUNLAR


Mars gezegeninin haritada güçlü olması son derece zorunludur. Vedik astrolojideki Mars gezegeni cesareti, güveni, özgürlüğü ve mülkü ifade ettiğinden, haritadaki zayıf veya zayıflamış Mars sizi korkak, güvensiz ve itaatkar hale getirebilir.

Gösterici ve ifade edici olmak son derece zor olacaktır. Mars haritadaki kişiyi güçlü iradeli kılmak için yeterince güçlü olmalıdır, böylece bağımsız bir karar alabilir.

GÜNEŞ TARAFINDAN YAKILAN VE SATÜRN, RAHU VE KETU'DAN ETKİLENEN MARS, HAYATI PERİŞAN EDEBİLİR.mars mangal mars mantra


Yüce Mars'ın astrolojik önemi
Oğlak burcundaki astrolojide yüce Mars, Koç ve Akrep'te kendi evinde Mars ve dost burcundaki Mars sizin için bir nimet olabilir.

Mars gezegeni güçlüyse, daireler, apartmanlar, evler, binalar ve araziler gibi bol miktarda gayrimenkulünüz olması muhtemeldir.

Astrolojideki Mars gezegeni (Mangal) sizi çok cesur ve güçlü kılar. İnsanlara hakim olacaksın. Mars'ın yönetim döneminde sosyal statünüz, zenginlik, iş ve kariyer başarısına sahip olacaksınız. Ayrıca polis memuru, savunma personeli, politikacılar ve bürokratlarla vb. Temasa geçme olasılığınız vardır.

Mahadasha ve Mars Antardasha 7 yıldır, Eğer Mars Mahadasha'nın altındaysanız ve Mar yüce bir eve, dost burcuna, Koç'taki Akrep'teki oğlakta kendi burcuna yerleştirilmişse, o zaman Mars'ta kaliteli bir yaşamın tadını çıkaracaksınız.

Mars Mahadasha sırasında oldukça uzun bir başarı hikayesi yazacaksınız. Para, zenginlik, evlilik mutluluğu, cesaret ve güven, bilgi, çocuklar, sosyal statü ve dostça kardeşlik ilişkisi ile donatılacaksınız.

Mars'ın vedik haritadaki gezegen dönemi, doğum haritasında kötü bir yere yerleştirilirse son derece tehlikeli olabilir.

 TERAZİDE ZAYIFLAMIŞ VE SATÜRN, RAHU, KETU VE GÜNEŞ'TEN ETKİLENEN MARS KESİNLİKLE TALİHSİZLİKLERİ DAVET EDER.

Her zaman kardeşlerle kavgaya dahil olacaksınız. Emlakta para kaybedeceksiniz. Ev almakta zorlanacaksınız.

Yasal sorunlar, çocukların başarısızlığı, iş kaybı, iş kaybı ve sosyal damgalanma hayatın bir parçası olacak. Şiddet nedeniyle yaralanmanız muhtemeldir. Cerrahi kesi ve kaza vb. Almak için güçlü bir fizibilite vardır.

Rahu ve Mars gezegeni haritada birbirine bitişikse, ANGARAK Dosh'u yaratır. Angarak Dosh, yönetim döneminde talihsizlik getirir.

Satürn ve Mars'ın SAMSAPTAK yoga birleşimi de kötü. Sizi yaralayabilir ve cerrahın bıçağıyla deneyim kazanabilir.

Mars ketudan etkilenirse PİSHACHA yoga oluşturur..

Vedik astrolojide zararlı Mars için iyileştirici önlemler

Vedik astrolojide zararlı Mars için olumsuz etkiyi etkisiz hale getirebilecek bazı etkili çareler vardır. Önleyici tedbirler, astrolojik haritada Mars gezegeninin gazabından kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Mangal Yantra'yı iki hafta Salı günü Puja yapabilirsiniz

Vedik Mantra, Tantrik Mantra ve Puranik Mantra vardır. Burada basit olanı Laghu Mantra, "OM AUNG ANGARAKAY NAMAH" olarak veriyorum. Salı gününden itibaren her gün 108 defa zikredin.

3 YÜZLÜ RUDRAKSHA, Mars gezegenine atanmıştır. Teen Mukhi Rudraksha'yı giymek Mars gezegeninin kötü etkisini etkisiz hale getirebilir.

Kırmızı Mercan'ı, Mars gezegeni kötü gezegenlerden etkilendiğinde astrolojide gezegensel bir ilaç olarak kullanabilirsiniz . Bununla birlikte, Kırmızı Mercan takmadan önce haritanızın deneyimli bir astrolog tarafından okunması daha iyidir.

Hayırseverlik, negatif Mars'tan kurtulmanın en kolay ve en ucuz yoludur. Mars'ın zararlı etkisinden kurtulmak için fakir insanlara Masoor Dal, Jaggery, kırmızı giysiler, safran bağışlayabilirsiniz.

CHANDRA MANGAL YOGA


Tanımı. -Mars Ay ile birleşirse bu yoga oluşur.

Chandra, ay anlamına gelir ve mangal, CHANDRA MANGALA YOGAars anlamına gelir; bu nedenle, özellikle evde ay ve mars birleştiğinde, bu yoga oluşur. Ay, anne, beyaz şeyler, zihinsel durum, ithalat-ihracat işi, gümüş, göller, göletler, mars olarak liderlik niteliklerini, polisleri, orduyu, cerrahı, erkek kardeşi, aracı, mülkü ifade eder

Sonuçlar.-Vicdansız yollarla kazanç, kadın satıcısı, anneye sert davranması ve kendisine ve diğer akrabalarına özeliklle anne taraf akrabalarına karsı saldırganlık yapar.

Boğa'da Ay'ı ve Akrep'te Mars'ı ele alalım. Ay'ı Yengeç'te ve Mars'ı Oğlak'ta ele alın. Bunlar mükemmel pozisyonlardır .

chandra mangal yoga 27+28 yaşında etkisini gösterir . genellikle 27 + 36 yaş arası en verimli bolluk yaşadığı süreçtir..

Ay sudur zihindir duygulardır . Mangal saf ateş ve ısıdır. Şimdi mangal ay ile birleştiğinde ya ateş kazanır ya da su olur. Mangal çok güçlü bir gezegen olduğu için çoğunlukla ayın tüm suyu ısısıyla kurur.

Kişi duygusal zekasını kaybedecek ve kızmaya meyilli olacak ve şiddete alışabilecektir.

Ay vucuttaki sıvılar yönetir,ve kişiye kanlar ilikle ilgili rahatsızlıklar verir.

Chandra Mangal yoga, 9/10 / 11. evde Yengeç, Aslan, Terazi, Balık gibi durumlarda önemli etkilere sahip olabilir.

Asil ve dürüst bir şekilde para kazanmaya çalışacaklar. Rakipleri için zorlu bir mücadele olacaklar.

Benzer şekilde, bir burcun sırasıyla 9. ve 10. evine yerleştirilen Chandra Mangal Yoga, kişiyi iş, uygulama, spiritüalizm, astroloji, miras ve diğer birçok alanda iyi sonuçlarla kutsayabilir; burcunun genel tonuna bağlı olarak.

Mars ve ay, özellikle (6, 8 ve 12. evler evler) ve güçlü konumdaysa, bu yoga, kişiye muazzam lüksler veren bu yoga oluşur.

Yay, Başak ve Kova söz konusu olduğunda, yoga son derece zararlı olabilir ve büyük sıkıntı yaratabilir.Başka bir durumda, eğer Merkür, Mars ve Ay ile birlikte konumlandırılmışsa, Merkür'ün konumlandırılması, bu Yoga'nın hayırlı etkilerini geçersiz kılar. Çünkü Merkür hem Mars'a hem de Ay'a düşmandır.

MANGAL-SHUKRA YOGA


Mars ve Venüs aynı evde Kişinin, diğer insanların eşlerine saplantılıkları vardır dolandırıcı, yalancı ya da kumarbaz olduğu görülüyor matematikte becerikli birbirinden farklı cinsel arzular istekler görülür. Eğer her iki gezegen de 6., 8. veya 12. evde bulunuyorsa zevkler uğruna yitirilen bir yaşam..

DAHA FAZLASI..

NEW 9191449330496248992

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

Günlük Astroloji Yorumları
Günlük vedic astroloji yorumlarınızı okumak için resmi tıklayınız.

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item