*/------Blogger Efendisi-----/* Hint Astroloji Vedıc Astroloji : Kamala harris Astroloji haritası

Translate

11 Kasım 2020 Çarşamba

Kamala harris Astroloji haritası


 

Kamala harris 20 Ekim 1964 21:28 Oakland, California  boylam 122 w 16 enlem 37 n 48   burcu ikizler olup  rahsi ve navamsha haritalarda Yükselende  Vargotlama olan RAHU çok güçlü olup   maha dasha altındadır .

AK MARS ,AMK RAHU , MK MERKÜR , GK AY , PK GÜNEŞ ,PİK SATÜRN  DK  JUPİTER , VENÜS BK

Kamala Harris Abd  seçimlerinde başkan yardımcısı olarak kalmayacak 2022 +2024  Abd başkanı olarak hizmet edecek kariyerin zirvesine ulaşmasını sağlayacak bir döngü başlatmıştır…

Kamala nın  yükselen ikizler  olup, haritanın  Raja yogası  5 evin yöneticisi Venüs  9 ev kendi evinde olan Satürn  görünümleri Kamalaya hem hukuk adalet eğitimi  önemini veriyor.

Annesi shyamala  Gopalan 1960 yılında Tamil Nadu dan göç etmiş meme kanseri bilimcisiydi, Babası  Donald  j. Kamala 7 yaşındayken boşandı ..

Kamala HARRİS  EBEVEYNLERİN ALIŞILMADIK EVLİLİĞİ

DWADAMSA Ebeveyn haritasında  1/7 lordu  aksı ve yöneticileri  ebeveynler arasında ilişkiler  için Güneş (baba) ve Ay (anne) ile dikkatlice incelenir, DWADAMSHA  haritada  RAHU +KETU  1 /7  ekseninde yerleşmesi  Kamala Ebeveynler alışılmadık evliliği gösterir..

Kamala Harris annesi Mars Merkür  Vimshottari  dasha  ocak 2009 -2010  altındayken mars  4 evde  mars 6 evinde lordu  Rahu ile birlikte yükselende Merkür  ölüm evinde olduğu süreçte  annesini kaybetti..

RAHU MAHA DASHA  KAMALA HARRİS  SİYASİ KARİYERİNDE YÜKSELİŞİ

Rahu maha dasha  başlaması ile  Kamala harris   ABD Kaliforniya başsavcı olarak görev yapan ilk Asyalı kadın olarak yemin etti…

RAHU ikizler burcunda en güçlü olduğu yerdedir.  Ay navamsha  ve dashamsha  kendi evlerine yerleştirilmiştir .ayrıca Dashamsha  (guru prima) dolunay yoga oluşu  Ay dasha kamalaya  kariyerde ekstra şans ve  iyi sonuçlar veriyor..

Kamala 2014 49 yaşında  Rahu  dasha  gecerken evlendi  . Rahu  ve ketu   rahsi ve navamsa harita 1 +7 eksen yerleşmesi  ve  7 evin  yöneticisi Jupiter oluşu  dk gezegendir ,  kamalaya  kocası Douglas Emhoff  Yahudi  asıllı Avukat ve dinler arası alışılmadık evlilik verdi..

 Evlilikle  ilgili konular için  Ay Venüs  ve Navamsha  7 ev incelenir..

 HARRİS  VİMSHOTTARİ VE CHARA DASHA

Kamala  harris  2020 temmuzdan  2024 ocak ayına kadar mutluluk sürprizlerle dolu bir süreç olacaktır .

Açılımı jaimini  de Chara Dasha  terazi balık  dönemidir  putrakaraka Güneş Amatyakaraka Venüs  terazi yerleşimidir.

 

 

YOGİNİ DASHA KAMALA  HARRİS  MAYIS 2020  TEMMUZ 2021 

Temmuz 2021 kadar sidha (Venüs) ulka (Satürn) dönemidir .navamsada  2 evde rajayogadır .Dashamsha  Venüs 11 evde  Harris kesinlikle  ABD başkanlık görevini kazanacaktır.

Kamala Harris sağlık acısından zayıf burcu  Venüs tür. Venüs dasha kamalaya sağlık sorunları verecektir.  Rahu ketu  veya Rahu Venüs  dasha 2022 +2024  yıllarında ABD başkanlık hizmeti verecektir..

 

RAHU +VENÜS  şubat 2024  + 2027 arasında  vimshattari dasha  Kamala ya büyük başarılar getirecektir ABD  büyük lider ve başarılı siyasi  kariyer olacaktır..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme