*/------Blogger Efendisi-----/* Hint Astroloji Vedıc Astroloji : İsrail Devlet Astroloji Haritası

Translate

22 Kasım 2020 Pazar

İsrail Devlet Astroloji Haritası


 

İsrail bir devlet olarak MÖ 722 den MS 1948 Yılına kadar uzanan 2000 yıllık kutsal Kudüs şehri devalarca savaş uğradı, kuşatıldı ele geçirildi ve defalarca geri alındı .

1517  başlayıp  1917  birinci dünya savaşına kadar Osmanlı 500 yıl boyunca Filistin üzerinde İslamiyet kontrolünü kurdu..

2 kasım 1917 de İngiltere Yahudileri Filistin de ulusal bir devlet kurulacağı sözü verdi. ‘Balfour Deklarasyonu ‘yayınladı.

Balfour Deklarasyonu Dünyanın dört bir yanındaki Yahudiler için Zion ve İsrail için tarih bir karardı.

1920 İngiliz mandası  olarak bilinen ulusal birliği Arapların  tepkisine rağmen Yahudi göç teşvik edildi.

İkinci  dünya savaş Hitlerin soykırım ile Filistin bölgesine göç edildi

Aralık 1947 de Arap gurupları Filistin Yahudi yerleşimlerine saldırma başladı  14 mayıs 1948 İngiliz mandası sona ermesinden bir gün  önce Yahudi devlet kuruluşunu  ‘İsrail Devleti ‘olarak ilan edildi..

İsrail in  Astroloji haritası ve burcunun  temel özellikleri yogaların etkileri ve önemli olayları..

1 yükselen vargotlama oluşu  ve kendaka köşe evlerde Jüpiter hamsa yoga  ve Venüs yerleşimi İsrail ülke halkının refahını mutluluğunu açıklayan 2 gezegendir..

İsrail haritasında ilk dikkat edilmesi  Ay ülke haritalarında  Halk ve kadın temsil eder,  AY kendi evinde yerleşimi İsrail de kadınların neden daha güçlü ve etkili oldukların göstergesidir ..

2  9 evin yöneticisi Venüs 10 evin yöneticisi Merkür ün , yer değişimi  mükemmel Raja yoga oluşturduğunu görüyoruz.. 12 evin yöneticisi Güneş  10 evin yöneticisi Merkür ile 9 evde boğa para burcunda oluşu ,ülkenin sermayesinin yöneticisi Merkür yabancı yatırımcıların  ,ABD doğduğu günden bu yana İSRAİL neden yardım ettiğin göstergesidir..

3  5 evin yöneticisi Satürn upacha gelişim evi olan 11 evde  ve 11 evin yöneticisi ile birlikte oluşu, İsrail halkın büyük entelektüel ve bilimsel başarı endeksli halk olduğun göstergesidir. İsrail eğitim sisteminde dünyanın en iyisidir. Bilim ve teknoloji olarak bir çok ileride ülkede rekabet halindedir ..

4 6 ev düşman evin yöneticisi olarak  11 evde oluşu Navamsa dashamsa ve Trimshamsha haritalarda güçlü yerleşimi  Arap komşuları ile bir çok savaşlar yaşamış ama sürekli toprak kazanma başarısını sağlamıştır..

5 İSRAİL kuruluşu hemen ertesinde MISIR SURİYE LÜBNAN IRAK ÜRDÜN orduları  İsrail tamamen yok etmek için saldırdılar  ,ancak l ederek savaşı kazandılar..İsrail o dönem Vimshottari dasha  Satürn Yahudiler  büyük bir kararlılıkla savaştılar KÜDÜS batı yarısını kontroGüneş  dashaydı..

6 1956 Merkür Merkür  döneminde İsrail ‘süveyş Sina ‘savaşında mısır yendi . Merkür rahsi haritada raja yoga navamsa da kendi evinde güçlüdür .

7 Haziran 1967 mısır Ürdün Suriye ve Arap devletleri meşhur 6 gün savaşları ile İsrail saldırdı. Bu savaş İsrail sina yarımadasında  ,Gazze şeridi , batı şeria ve golan tepeleri  bazı kesimleri fethetti ve düşmanlarını 6 günlük savaşta mağlup etti.israil bu dönem  Merkür –Rahu – Venüs  Vimshottari dasadaydı..

İsrail haritasında tüm varga haritalarda Marsın olumsuz konumu  tarihi boyunca bir çok yıkıcı savaşa gireceğinin göstergesidir..

2021 yılı Mayıs ayından itibaren  Ay dan itibaren Jüpiter Satürn mars birleşimi ve etkileşimi ile Satürn atma karaka  oluşu Satürn karşıtlığı ve 2021 mayıs 12 evin üzerinde tutulma ile

TÜRKİYE ve Arap Ülkelerinde ciddi krizler savaşlar  olacağının göstergesidir..

 

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCO9HtuMDnLYEM2_914Ec-Iw?view_as=subscriber

https://www.instagram.com/astroloji_kozmik/?hl=tr

https://www.astrolojikozmik.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme