*/------Blogger Efendisi-----/* Hint Astroloji Vedıc Astroloji : Dasa dönemeleri kadersel etkileri

Translate

25 Ekim 2019 Cuma

Dasa dönemeleri kadersel etkileri

DASA DÖNEMLERİ Dasa lordunun takımyıldızı konumu da incelenecektir. Her Dasa'nın dokuz alt bölümü veya Bhukti vardır. Yogalara ve evlerin konumuna göre İyi ve kötü sonuçlar verilir.


GÜNEŞ , AY , MARSH , RAHU , JUPİTRE , SATURN , MERCURY , KETU , VENUS

SUN  Mahadasa - 6 yıl                      
1) Güneş + Güneş: (3-18 gün):
Bu çok uygun bir dönem değil. Devlet işlemleri ile işlemlerde hoşnutsuzluk, ailede ben ve güç gösterisi   kavga,  kalp gözler kötü sağlık, seyahat, zihinsel huzursuzluk.

2) Güneş + Ay: (6- ay):
Bu daha iyi bir dönem. İşe terfi, işin genişlemesi, yeni girişimler, ilişkilere saygı duyulması ve ayın kötü yerleşimi  zihinsel duygusal anne sağlık ve su tehlikesi sorunları.

3) Güneş + Mars: (4-6 ay ):
Zihinsel gerginlik, hasta sağlığı, dava, ilişkilerde yanlış anlama, kayıp, endişe. Faydalı yönü olan uygun pozisyonlarda olduğunda, mülk alımı, özgüven cesaret yeni başlangıçlar

4) Güneş + Rahu: (10-24 gün):
Rahu 6,8,12 yerinde olduğunda ya da kötü gezegenle birleştiğinde zihinsel endişe, maddi kayıp, iş girişimlerde başarısızlık, ailede ayrılma, etkilenen çocuklar, yiyecek zehirlenmesi vb. hastalıklar

5) Güneş + Jüpiter: (9-18 gün):

Jüpiter kendi evine ya da Trikona  yerleştirildiğinde ya da yüceltildiğinde: Evlilik, arkadaş ve akrabalardan yararlanma, zenginlik artışı, asil iyilik, işte terfi, aziz insanlarla temas, kutsal yerlere hac, mahkeme davalarında zafer. Jüpiter kötü durumda olduğunda, sonuçlar olumsuz  olacaktır.

6) Güneş + Satürn: (11-12 gün):
Baba ve çocuklarına hastalık, para kaybı, devlet işlemlerinde  hoşnutsuzluk, ceza, sefalet, borç gibi işlemleri yaşayacaktır

7) Güneş + Merkür: (10-6 gün):
Süs eşyaları ve giysi alımı iletişim, işin genişlemesi, evlilik, hac. Merkür  kötü pozisyonda olduğunda  6, 8, 12 veya 4 ve 7 efendisi, zihinsel depresyon, mahkeme sorunları, kötü sağlık, kavga, gereksiz zorunlu  seyahatler.

8) Güneş + Ketu: (4-6 gün):
 zihinsel kaygı, ikamet değişikliği, aile sorunları, hastalık, hayvansal  böcek acılarına bağlı zehir, baş ağrısı, arkadaşlar arasında yanlış anlaşılması gereken bir dönemdir.

9) Güneş + Venüs: (1 ay):
Venüs Trikona veya 2. veya bayanlar veya evlilikten yararlanırken,  aziz insanlarla iletişim, yoğun dualara dikkat etme, kutsal yerlere seyahat etme, gümüş veya inci satın alma.

MOON MAHADASA - 10

1)    Ay + Ay :( 10-0 ay)

Bu uygun bir dönem. Bir çocuğun evlenmesi veya doğması, aziz veya kutsal kişilerin görülmesi, iyi yemek, üstlenmede başarı, kayıp mülk kazanma, yaşam yerinde değişim, iyi sağlık aile içinde huzur getirecektir..2) Ay + Mars: (0-7-0 ay):
Normalde bu, ailede yanlış anlama, zenginlik kaybı, ekstra harcama, yangın yanlış zararlı içecekler nedeniyle kötü sağlık, kan sorunları gibi uygun bir dönem değildir.

2)    Ay + Rahu: (1-6-0 ay):
Rahu'nun 8'inci efendisi, servet kaybı, patrondan hoşnutsuzluğu, baba veya aile üyelerine kötü sağlık durumu, zihinsel ıstırap ile birleştirildiğinde zihinsel sorunlar verir. Rahu faydalanıcı tarafından belirlendiğinde, sonuçlar yeni ev, yeni araç, yeni girişim, toplumsal aktiviteler artışı

4) Ay + Jüpiter: (1-4-0 ay):
Genellikle uygun bir dönem. İşin teşviki, kutsal kişilerle veya haclarla tanışma, çocuk doğumu, altın takılar, evlilik vb. Satın alındığında. Jüpiter  Ay göre sakata yoga 6,8,12'de olduğunda sonuçlar o kadar iyi olmayacak, prestij ya da pozisyon kaybı, zihinsel gerginlik.

5) Ay + Satürn: (1-7-0 ay):
Servet kaybı, zihinsel kaygı, safra nedeniyle kötü sağlık ve akraba ve memurların yanlış anlamaları. Satürn, Ay'dan 3,6,11'de olduğunda daha olumlu sonuçlar görülebilir. Ya evlilik ya da çocuk doğumu, işadamları durumunda yeni girişim, demir ya da petrol işlerinde yeni ilişkiler ve kazanç. Yorgunluk ile kötü sağlık durumu da ortaya çıkacaktır.

6) Ay + Merkür: (1-5-0 ay):
Anne ve Anne akrabalar kuzenler kardeşler  tarafından servet kaybı , zihinsel aktivitede iyi sonuçlar,  Merkür Düşüşte ise hasta ise, korku, hasta sağlığı ve zihinsel kaygı ile tam tersi bir sonuç.

7) Ay + Ketu: (0-7-0 ay):
Bu olumsuz bir dönem, aile çevresi hastalıklar sorunları , göz sorunları, zihinsel endişe, daha yüksek makamlardan memnuniyetsizlik ya da iş kaybıdır. Ketu iyi yerleştirildiği zaman muhtemelen hac ve azizlerin kutsamaları.ziyaretleri

8) Ay + Venüs: (1-8-0 ay):
Çocuğun veya evliliğin doğuşu,, iyi kıyafetler, ani zenginlik,  Venüs çok kötü bir şekilde isimlendirildiğinde, kötü bir şirket, zihinsel endişe mahkemelik ve evlilikte sorunlar .
9) Ay + Güneş: (6-0 ay):
Ay melafikse Bu karışık bir dönem ebeveynlere sağlıksızlık, genel yardımsızlık, işsiz durumunda yeni pozisyon veya atanma.

Aydınlık Ay iyi bir şekilde yerleştirildiğinde ve kazanıldığında, mutluluk, mülk satın alma vb. Ve kötü Ay olduğunda, endişe tüm tarafları ve kayıpları oluşturur.

MARS MAHADASA - 7 YIL

1)    Mars + Mars (4-27gün)

Erkek ve kız kardeşler kuzenler  arasındaki yanlış anlaşılmalar, ofisteki üstler, kavga, kayıp, vücutta aşırı sıcaktan dolayı sağlık vb.

Mars yüceltildiğinde veya kendi evinde ya da mülk edinmiş mülkler ya da mülk edinme yoluyla elverişli konumdayken, ailede olumlu sonuçlar, davalar kazanımlar

2) Mars + Rahu (10-18gün):
Kraliyetten hoşnutsuzluk, kötülüklere doğru giden zihin, yaşamın yerini değiştirme, cezalar, sığır kaybı, eş, uzun yolculuk, kötü isim, düşme ve yaralanma.

3) Mars + Jüpiter (11-6gün):
Olumlu Jüpiter yerleşimi  hac, çocuğun doğuşu, terfi, tanrıya bağlılık olduğunu gösterir. Olumsuz Jüpiter kardeşlerin kaybı, para kaybı, girişimlerde başarısızlık, zihinsel endişe anlamına gelir.

4) Mars + Satürn (1-1-9 gün )
Zenginlik kaybı, operasyonda tehlike, kavgalar,  mahkeme sorunları, ofiste memnuniyetsizlik ve pozisyon kaybı ve zihinsel endişe ve zor zamanlar.

5) Mars + Merkür (11-27gün)

Zihin kutsal faaliyetlere, eğitimde olumlu sonuçlara ya da eğitim arayışları için seyahat etmeye, evliliğe, iş dünyasında kazanmaya, topluma saygı duymaya vb. Yönelir. Merkür debil  yerleştirildiğinde, dönem zihinsel hastalık, soygun, yasadışı yollarla para, kötü isim olacaktır.6) Mars + Ketu (4-27gün)

Dönem hoş değil. Kardeşlerle ya da ilişkilerle ya da ailedeki yanlış anlamalar nedeniyle, enfeksiyon ya da yangından kaynaklanan hastalıklar  şiddet nedeniyle acı.

7) Mars + Venüs (1-2 ay):
Bu, önceki döneme göre daha iyi bir dönem. Ailede mutluluk, evlilik ittifaklarında başarı, dini seyahatler, eş aracılığıyla mutluluk . Düşmanlara karşı zafer. Venüs kötü bir şekilde yerleştirildiğinde, Bhukti'nin tüm dönemi kaygı ve zihinsel depresyon cinsel sorunlar tranvalar  verecektir.

8) Mars + Güneş (0-4-6days):
Kutsal kişilerle veya azizlerle temas kurulma dönemi , dini düşünceyle meşgul olun, uzun yolculuklar, babanın sağlığına şifa bulma  Güneş kötü bir şekilde yerleştirildiğinde, aşırı sıcaklık ve karışık olaylardan kaynaklanan hastalıklar.

9) Mars + Ay (7-0 ay):
Bu daha iyi bir dönem. kar, çocuklara sağlık, süs eşyaları satın alma, yaşam yerlerinde tamirat.

Mars, 5 veya 9 veya 10'ların efendisi olduğunda veya iyi bir yararlı yönü olan bir işe yerleştirildiğinde kardeşler kuzenler ile  profesyonel iyileşme ve kazanç arasında iyi bir anlayış verecektir.

RAHU MAHADASA - 18 YAŞINDA

1) Rahu + Rahu: (2-8-12 gün):
Zihinsel kaygı, karı hastalarına veya diğer üyelere sağlıksızlık, çalışma yerine transfer, kötü isim, zehirli ısırıklar, mahkeme sorunları, evden ayrılma ve gezinme.

2)    Rahu + Jüpiter: (2-4-24 gün)

İşin terfi edilmesi, çocuk doğumu veya evliliği, ofisteki anlayışlı bereketli  atmosfer, sağlık, kutsal yere hac ziyareti. Azizlerden vb. Mantra girişimi Dava veya mahkeme sorunları da olasıdır.

3)    Rahu + Satürn: (2-10-6 gün)

Genel olarak çok olumsuz bir dönem, 7. bhava da kötüyse Eşler arasında aşırı görüş ayrımı, hatta boşanma veya ayrılma, eklemlerde aşırı rüzgar  nedeniyle oluşan hastalıklar..

4)    Rahu + Merkür: (2-6-18 gün)

Bir önceki bulutlu dönem  yavaş  parlak bir güneşin tadını çıkarmak için kaybolur. Bu sürenin ilk yarısında evlenme, işte tanıtım ya da işin genişlemesi, yeni arkadaşlar çemberi vb. Çocuğun doğumu, araç edinme, yaşamdaki zevkler, eğlencede kötülükler ve yasadışı kazanma yöntemleri.

5) Rahu + Ketu: (10-18 gün):
Bu da yine hastalıklı bir gerginlik dönemi, bazı yanlış duruşlar nedeniyle kötü sağlık, eşi düşman olacak, ofiste üstlerinden memnuniyetsizlik, servet kaybı, suçlama.

5)    Rahu + Venüs: (3-0-0 yıl)

Bu daha iyi bir dönem olacak. araç alımı, eş, mutluluğun kaynağı, evlilik veya çocuk doğumu, terfi gibi yararlar veya ofiste diğer iyilikler, tarımsal işletmelerde kazanç ve genel mutluluktur. Rahu Venüs düşüş oluşu  Düşman ve hasta sağlığından kaynaklanan bazı problemler de olasıdır.

7) Rahu + Güneş: (10-24 gün):
İşe transfer veya işyerinde değişiklik, aşırı kalp nedeniyle hastalık, yaşamın yerini değiştirme, eğitimsel başarılar ve sadaka, zihinsel endişe ve huzursuzluk da geçerli olacaktır.

8) Rahu + Ay: (1-6- ay):
Sağlık durumunun değişmesi, kar etmek isteği nedeniyle bir çeşit zarar, yaşam zevkleri, seyahatler, dış seyahatler de muhtemel, maddi gelişmeler,yabancı  topraklarda kazanç, akrabaların ölümü.

9) Rahu + Mars: (1-18 günler):
Şiddet yabancı düşmanlar  mahkeme davalarında başarısızlık, kardeş veya kuzenlerden kayıp, kötü alışkanlıklar, şiddetli zihinsel acı ve zihinsel gücün azalması dönemidir.

Rahu 3-6-10'da ise finansal iyileştirmeler yapılır. Rahu'nun bir faydalı tarafından veya belirli bir bhavadaki birleşimi tarafından sonucun doğasına karar verilir. 18 yıllık sürenin tamamının hayatta yargılanacağını ya da insanın servet alacağını söylemek doğru değil. Rahu İkizler Boğa, başak Yay Oğlak olumlu sonuçlar verir. Koç, Yengeç Aslan, Terazi, Akrep, Kova, Balık'ta özellikle kötü bhavaslarda veya kötü kombinasyonda olumsuz sonuçlar verir. Bazen pozisyon kaybı, hapis, kürtaj, ağır kayıp vb. Sonuç olabilir.

Jüpiter Mahadasa - 16 yıl

1) Jüpiter + Jüpiter: (2-1-18 gün):
Büro iş ofis tanıtımda olumlu haberler, sağlık, etkinliklerde başarı, hac dini ritüellerde  servet kaybı, ailede ve çocuklarda başarısızlık.

Jüpiter + Satürn: (2-6-12 gün):

Ailede yanlış anlama, ilişkiler, işinde başarısızlık, borçlar, davalar, zihinsel huzursuzluk, başkaları için cenaze törenleri, kötü yollar ve alışkanlıklar, ayak veya eklem ağrıları.

3) Jüpiter + Merkür: (2-3-6 gün)
Finansmandaki iyileşme, evde hayırlı evlenme nişan törenler, işlerin genişlemesi, üstlerin lehine, sanatsal alanlarda zihinsel faaliyetler, iyi hayırlı bir  çocuğun doğuşu.

4) Jüpiter + Ketu: (0-11-6 gün):
Başkalarının uğruna fedakarlık etmek, yaşam alanını değiştirmek, ilişkilerden ayrılmak, kutsal yerlere hac, zenginlikte kayıp, zehir nedeniyle hastalık.

5) Jüpiter + Venüs: (2-8-0 ay)
İstihdam, işte veya işte başarı, terfi, evde mutluluk, çocuklarda düzelme, mücevher satın alma, özellikle de, evde nişan evlilik birliktelik gibi  törenler oluşur , kötü yerleşim  ve evlilik ve maddi sorunlar

6) Jüpiter + Güneş: (0-9-18 gün):
Finansal standartta artış, sağlıkta iyileşme, daha dindar ve kutsal faaliyetler artar

7) Jüpiter + Ay: (1-4-0 ay):
Çocuklar - mutluluk kaynağı, çocuğun evlenmesi veya doğuşu, mülk alımı veya edinilmesi, ev konforu, isim ve şöhret, yazı gibi zihinsel faaliyetlerden yararlanır.

8) Jüpiter + Mars: (0-11-6 gün):
Kutsal tapınaklara hac etme, yeni girişimler ve servet ve ayrıca soygundan, iş hayatındaki zorluklardan ve patrondan memnuniyetsizlikten kaynaklanan kayıplar.

9) Jüpiter + Rahu: (2-4-24 gün):
 finansal kayıp ve baskı, düşük standartta insanlardan gelir, hastalık, eşlere karşı endişe, zihinsel gerginlik.

  SATURN MAHADASA - 19 YAŞINDA
1) Satürn + Satürn (3-0-3 gün):
Hasta sağlığı, zihinsel gerginlik, oğullardan, eşinden  ve ilişkilerinden endişe Hizmetçi bile düzgün çalışmayacak. Fiziksel ve finansal Bazı kayıplar da belirtilmiştir.

2) Satürn + Merkür  (2-8-9 gün):
Eğitim ve bilginin genişlemesi, finansal gelişme, çocuğun kardeşler kuzenler evlenmesi veya doğumu, iş yerinde olumlu haberler ve evde kutsal törenler.

3) Satürn + Ketu (1-1-9 gün):
Eklemlerde şişme, özellikle diz eklemi, para kaybı, oğulla kavga, zehirlenme korkusu, bayanlar arasında sıkıntı nedeniyle sağlık sorunları.

4) Satürn + Venüs (3-2-0 ay):
Bu parlak bir dönemdir (Satürn bir yogakaraka olduğunda ve Venüs iyi bir şekilde yerleştirildiğinde, bu mükemmel bir dönemdir), işyerinde terfi veya iş yerinde olumlu haberler, ailede mutluluk, yaşamda her başlangıç  teşebbüslerde başarı,  

5) Satürn + Güneş (0-11-12 gün):
Kan zehirlenmesi, hırsızlık, gözlerdeki acı, karı ve çocuklardaki kötü etkiler ve zihinsel acı nedeniyle oluşan hastalıklar.

6) Satürn + Ay (1-7-0 ay):
Mülkiyet ve para kaybı, borçlar, anlaşmazlık nedeniyle evin değiştirilmesi, ilişkiler arasındaki düşmanlık, bazı önemli aile üyelerinin ölümü.

7) Satürn + Mars (1-1-9 gün):
İşyerinde kötü isim, ağır hastalık, hırsızlık kaybı vb.

8) Satürn + Rahu (2-10-6 gün):
Sorunların artması, uzuvlarda hastalık, böcek ısırığı, kariyerde her  başlangıçta hüsran

9) Satürn + Jüpiter (2-6-12 gün):
Nispeten daha iyi bir dönem, süs eşyaları satın alma, fiziksel konfor, beklenen konularda başarı, yeni arkadaşlar  işyerinde  yeni pozisyon.

Merkür  Mahadasa - 17 yıl

1) Merkür +Merkür  (2-4-27 gün):
Ev satın almak veya daha rahat bir yere geçmek, yakın  akrabalardan  yardım etmek, astrolojinin veya benzeri konuların öğrenilmesi, Yaşam koşullarının iyileştirilmesi.

2) Merkür + Ketu (0-11-27 gün):
Vücutta safra fazlalığı nedeniyle hastalıklar, gereksiz seyahatler, servet kaybı, zihinsel ıstırap, eğitimde gelişme ve beklenmedik sorunlar , sanat mesleğinde başarı beklenebilir.

3) Merkür+ Venüs (2-10-0 ):
Evde dini  resmi hayırlı törenler, mücevher alımı, evlilik veya çocuğun doğumu, aile mutluluğu, akraba refahı, mülk alımı gibi durumlar da olasıdır.  Debil düşüşte ise yasadışı bağlantılar, alkol uyuşturucu içme alışkanlığı.

4) Merkür + Güneş: (-10-6):
Kraliyet  devlet işlemleri şeref, atama, Taşıtlar, politik kariyer vb bazı servetlerin kazanılması.  Debil düşüşte  Midede hastalık, yangın kazaları, eşe hastalık,

5) Merkür + Ay: (1-5-0 ay):
Sağlık sorunları, kadınlar arasında anlaşmazlıklar, kadınlar arasında kazanımlar, mücevherler, ilişkilerin genel iradesi.

6) Merkür + Mars: (0-11-27 gün):
Üstlerinden bazıları, böcek ısırığına bağlı hastalıklar, komşuların düşman olmaları, kötü şöhretlerin evlerini ziyaretleri, üstlerin cezaları, zihinsel kaygıları. Hırsızlık olayları vb

7) Merkür + Rahu: (2-6-18 gün):
Kadınlarla kötü bağlantılar, pozisyon değişikliği, vakalarda başarısızlık, arkadaşlardan para alma, hazımsızlık ve benzeri nedenlerle hastalık, ilahi bilgilerin edinilmesi.

8) Merkür  + Jüpiter: (2-3-6 gün):
Bazılarının üstlerinden, oğlunun doğumundan, ilişkilerin yakınlığından, eşinin daha fazla birleşmesinden, ilişkilerle kötü hissetmekten, kavga etmekten, kötü sağlıktan, servet kaybından, baba veya oğulla yanlış anlaşılmasından vb. sorunları vardır

9) Merkür + Satürn: (2-8-9 gün):
Hizmetkar ruha dönüş Hastalıklar, borçlar, skandal, yasa dışı kaynaklardan gelen paralar, arazi işletmelerinde başarısızlık veya demir veya petrol işinde başarısızlık.

KETU Mahadasa - 7 yıl

1) Ketu + Ketu: (0-4-27 gün):
Oğul veya eşi  nedeniyle zihinsel endişe, para kaybı, zehir korkusu, genel gerileme ve yaşamda kontrol kaybı içe dönüş inziva hayatı

2) Ketu + Venüs: (1-2-0 ay):
Her türlü girişimlerde, çocuğun doğumunda, çocuklarda sağlıksızlık, ateş veya dizanteri rahatsızlık ilişkilerde sebepsiz kopuşlar

3) Ketu + Güneş: (0-4-6 gün):
İş dünyasında kontrol değişimi  bilginin genişlemesi, tedirginlik, seyahat, endişeli ruh hali.

4) Ketu + Ay: (7-0 ay):
Mali gelişmelerde  kayıp, zihinsel huzursuzluk, su veya soğuk yoluyla hastalık,aile içi  çocuklardan kaynaklanan sıkıntılar.

5) Ketu + Mars: (4-27 gün):
Çocuklarla ilgili genel kaygı, ailede kavgalar, düşmanların artması, cezalar, ölüm, vücutta ameliyat.

6) Ketu + Rahu: (1-18 günler):
Devlet kurumlarından cezaları, kan zehiri, mal veya mülk kaybı, iş kaybı, zevk için fahişe ziyareti etmek

7) Ketu + Jüpiter: (0-11-6 gün):
Durumu yüksek olan kişilerle temasa geçme,, evlilik, işletmelerde artış, işletmelerde kazançlar.

8) Ketu + Satürn: (1-1-9 gün):
Cezaevi gibi koşullar, birçok yönden para kaybı, ilişkilerdeki gerginlik, uzak yerlere sürülmek, ev değiştirmek.

9) Ketu + Merkür: (0-11-27 gün):
İletişim ve Zihinsel arayışlardan para, endişe  duyulan  çocuklar, fikir veya planların başarısızlığı, ilişkilerden korkma vb.

Ketu, Trikona pozisyonuna sahip Jüpiter veya Venüs tarafından iyi bir şekilde yerleştirildiğinde veya denetlendiğinde — kutsal yere hac koyma, kutsal nehirlere dalma, prarthananın ailede bitimine vb. Katılır. .

VENUS Mahadasa - 20 yaşında

1) Venüs + Venüs: (3-4- ay):
Yengeç , Aslan, Başak, Akrep, Venüs dışındaki yerleştirildiğinde hayattaki en uzun süre daha iyi sonuçlar verir. Yaşam koşullarında genel bir kolaylık, maliyede artış, şöhret, erkek çocuğun doğumu hakim olacaktır.

2) Venüs + Güneş: (1-0-0 yıl):
Bu çok uygun bir dönem değil. Genel kaygı, aile içi sıkıntılar, kavga, mülke ve servete zarar.

3) Venüs + Ay: (1-8-0 Ay):
Hanımlar aracılığıyla kazanın para ve zihinsel faaliyetlerin genişlemesi, araçlar, girişimlerde başarı, Tanrı'ya olan yoğun bağlılık, aşırı cinsel zevk ve hanımların sıkıntılarından kaynaklanan sinir sorunları.

4) Venüs + Mars: (1-2-0 ay):
Aile işlerin  evliliğin, kadınlar aracılığıyla servetin artması, materyalist görünüm, göz veya safra hastalığının artması.

5) Venüs + Rahu: (3- yıl):
Yaşam yerinin değiştirilmesi, piyango veya ırkla mülk edinme ya da beklenmedik şekillerde, sessiz dualar, isim ve şöhret.

6) Venüs + Jüpiter: (2-8- ay):
Rütbeli kişilerden yardım, karı ve çocuklardan himaye. Devlet  onur ve servet. Jüpiter 6,8,12 ya da bir marakada iken - yasadışı yolculuklar, başarısızlık, yaşamdaki genel iğrenme.

7) Venüs + Satürn: (3-2-0 ay):
Kötü alışkanlıklar, kötü şirket, sağlık ve para kaybı nedeniyle hastalık.

8) Venüs + Merkür: (2-10-0 ay):
Evlilik, davalardaki başarı, finansal standartta artış, zihinsel doyumu veren çocuklar, vücuttaki rahatsızlıklar.

9) Venüs + Ketu: (1-2-0 ay):
Hac, İbadet, aziz ziyareti, çocuklara iyi eğitim, hayvanlardan tehlike, bedenin zayıflığı, kaygı, ama son mutluluk içinde olacak.

1 yorum: