Balık burcu 15 mart 13 nisan


Balık veya Meena, Zodyak'ın on ikinci . Ters yönlerde yüzen bir çift balıkla  bir kordonla bir araya gelen iki balık ile gösterilir Güneşin  15 Mart - 13 Nisan tarihleri ​​arasında transitindedir..

15 Mart - 24 Mart arasında doğarsa, Güneş Jüpiter'in yönettiği Balık Burcunda kalır  huzursuz  etkilenebilir ve bencil bir eğilimi gösterir. Onu bilinçsizce iyiye veya hastalığa iten bazı zorlayıcı güçler var. O kibar, adil ve duygusal. Kendisini veya duygularını nadiren anlar. Gizemli olmaya meyilli, alıcı  ilham verici.

25 Mart - 3 Nisan arasında doğarsa, Güneş Ay'ın hüküm sürdüğü 2. Balık Burcunda kalır. Balık burcunun tüm gizli hassasiyetini uyandırır. Aynı zamanda, iyi güçlerin akabileceği bir kanal haline gelmek için keskin bir iç istek sağlar. Bu pozisyon, yerli halka daha fazla kalıcılık ve tüm kötülükler olmadan Balık erdemlerini kullanma yeteneği sağlar.

 4 - 13 Nisan arasında doğarsa, Güneş Mars'ın hüküm sürdüğü  işaretin zayıf tarafını teşvik eder. Bencil ve kıskanç eğilimleri yoğunlaştırır. Toplumsallık ve yaşamın maddi tarafı ekilmektedir.  bu tercihleri ​​dikkatle kontrol etmeli, yoksa hayatı mutsuz olacak.

Balık yönetici  gezegeni Jüpiter  yönetilir  değişken, sulu, kadınsı bir işarettir, ayakları, ayak parmaklarını, lenf bezlerini  yönetir.  güçlü idealizme, pratik olmama, psişik derinlik, maneviyat, empati ve özveridir. Mutlak, deniz, okyanus ve bilinçaltıyla birleşen, maddi ve kişisel olan öz-sınırlamanın nihai sona ermesini sembolize eder.

Balık insanları yaratıcı, kendi kendine yeten insanlardır. Karmaşık materyali anlama konusunda doğal bir yetenekleri var, ancak bu bilgiyi çalışmak yerine “emerek” gerçekleştiriliyor. Zihinleri, güçlü hayal güçlerinden ötürü oldukça aktiftir. Başkalarının bilmediği şeyleri algılar ve hisseder. Bu özellik, insanların kendilerine yalan söylemelerini  zorlaştırıyor, çünkü hissediyorlar  Balıklar hassas, sempatik, genellikle yumuşak, başkalarına zarar vermek veya her türlü yüzleşmeyle yüzleşmek için doğuştan gelen isteksizlikleri vardır. Bu nedenle, kırılması son derece zor bulduğu çok zor duygusal durumlarda karışabilirler

kafalarından ziyade kalbi ile düşünmesi, başkaları tarafından kolaylıkla "kullanılması" gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Onlar çaresiz veya aşağı doğru düşmeye karşı çok sempatikler. insanlara yardım etme zamanlarında çok cömertler. En büyük ihtiyaçları duygusal iniş ve çıkışlarını anlamayı öğrenmektir. Daha yüksek olan, onların kendilerini inkar etme ve kazanma düzeylerinde yükselmelerine neden olur.

 BALIKLAR , Purva Bhadra Nakshatra Uttara Bhadra Nakshatra ve  Revati Nakshatra'yı içerir .aldatıldıklarını sezgisel olarak 

NATAL BALIK EVİ ŞUNLARI GÖSTERİR: İMAN, KURTULUŞ, SENTEZİN OLMASI gereken yer burasıdır. Sezgi ve inanç, bu özel enerji düzeninde size rehberlik etmelidir. Yüksek benliğinizle işlediğinizde, ihtiyacınız olan tüm inanca sahip olacaksınız. İçgörü, neşeli insan deneyimleri ve inanç tohumlarını ekerek içerinize büyük bir huzur getirin. 
               
BALIK SAĞLIĞI tüm yabancı bakteri ve virüslere karşı koruyan lenf bezi sistemini yönetir. Balıklar ayrıca vücudumuzdaki sümük miktarı ile doğrudan bağlantılıdır. Balık burcuna giren gezegenler lenfatik problemlere, şişmiş bezlere ve soğuk algınlığı, grip ve zayıf kan dolaşıma duyarlılığa neden olabilir. Balık bireylerinde iyileşme süreci daha uzun sürebilir. su veya alternatif ilaçlarla tedavi edilmelidir.

BALIK KARİYER  on ikinci ev ile ilgili olan ancak Yay ile ilgili olmayan tüm meslekler, Gizemli, Müstehcen, Gizli, Yalnızlık, Deniz ve Hayal Gücü ile ilgili tüm kariyerleri içerir. Şairler, Müzisyenler, Gizli Yazarlar, Eczacılar, Donanma Görevlileri, Petrol İşçileri, Anestezistler, Damıtma Tesisleri, Astrologlar, Dedektifler, Müfettişler, Gizli Toplumlar, 
Rahipler, Rahibeler, Hapishane Gardiyanları, Koğuşlar, Hastaneler, Müzeler, Kütüphaneler vb. .


Balıklar Olumlu Özellikleri: Sezgisellik, Yaratıcı, İlham, Merhamet,  Vizyoner, Manevi Bilgelik ve Evrensel Aşk.

Balık Olumsuz Özellikleri: Kaos, Karışıklık, Gizlilik, Erteleme, Kaçma ve Güven eksikliği
Çiçekler: Nilüfer, Beyaz Gelincik,
Ağaçlar: İncir, Söğüt, Yosun, Deniz Yosunu ve Su bitkileri.
Otlar: Kapari, Kırmızı Biber,  Hardal
Hayvanlar: Balık, Yunuslar ve Deniz Memelileri.
Dualite: Kadınsı Element: su
Değişken veya Uyarlanabilir
Yönetici Gezegen: Jüpiter (Tanrıların Rahibi)
Sembol: İki Balık Vücud: Ayaklar
Yüceltme işareti: Venüs
Debil : Merkür
Şanslı Numaralar: 7
Şanslı Yıllar: 21, 30, 39 ve 48
Şanslı Gezegenler: Ay ve Jüpiter
Şanslı Taş (Vedik): Sarı Safir Akuamarin
Şanslı Metal: Platin ve Kalay
Şanslı Renk: Deniz Mavisi Yeşil ve Turkuaz
Şanslı Yön: Kuzey Doğu

Bruce Willis: 19 Mart 1955
Jennifer Capriati: 29 Mart 1976
Tony Orlando: 3 Nisan 1944
Steven Seagal: 10 Nisan 1952
Bismillah Han: 21 Mart 1916
Guru Teg Bahadur: 1 Nisan 1621

                    AY BALIK BURCUNDA
Ay  suda  şefkatli, içgüdüsel, yaratıcı,  romantik bir insan olduğunuzu gösterir,. Maddi olmayan varlıkların,  duyguların dünyası, beden dilini ve başkalarının ruh hallerini çok hassas ve duyarlısınız ve olumsuz enerjileri kolayca emebiliyorsunuz. Bu nedenle, her türlü olumsuzluktan uzak durmanız şarttır. Her türlü saldırganlıktan hoşlanmazsınız ve duygularınız kolayca incinir. Çok kibar, sempatik, tatlı ve kibar bir doğaya sahipsin ve asla bilerek  karşındakinin duygularını incitmeyeceksin.  romantiksin, aşka âşık, mükemmel ve ilahi aşkı arzuluyorsun ya da ulaşılamaz bir şey arzuluyorsun.
Romantik edebiyat, sanat, şiir, müzik ve mistik konular sizin ilginizdir ve üzerinde istikrar ve olumlu etkiye sahip olabilir. Şefkatli doğanızla birlikte kibar ve yargısız davranışların bencil insanlar tarafından yararlanabileceği için başkaları tarafından kolayca kandırılabilirsiniz . Depresyondan kaçınmalı,  kararlılığı, sertliği ve cesareti geliştirmeli ve  çalışmalısınız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar