Vedik Astrolojide Gezegenlerin birleşimi kombinasyonları


Ø Vedik Astrolojide Gezegenlerin   birleşimi veya kombinasyonlarının gerçek sonuçlarının, belirli burçlar için gezegenlerin işlevsel doğasına ve doğum haritasındaki belirli işaretlere  evlere yerleştirmelerine bağlı olduğunu unutmayın. Yogayı veya kombinasyonu üreten gezegenler ilgili  elverişli ise ve aynı zamanda güçlü bir şekilde yerleştirilmişse, yoganın maksimum pozitif sonuçları  olacaktır.
Ø  
·       GÜNEŞ VE AY:  Yeni ay ve kara ay  birleşmesi onu çok kolay bir şekilde büyülenmeye açık hale getirir.  Kaba olup Kibar olmayacaktır, ancak metaller ve kimyasallar hakkında iyi bilgi ve anlayışa sahip olacaktır. Bu birleşme aynı zamanda birleştiği element göre şanslı  oldukça varlıklı kılar ve doğal organik  ürünler ticaretinde iyi finansal kazançlar elde edebilir.
·       GÜNEŞ VE MARS: birleşmesi, kişiyi son derece cesur, güçlü ve yüksek ruhlu yapan biri yapar. Yanık mars oluşu kişide öfke kontrolünde sorunlar verir..

·        GÜNEŞ VE MERKÜR: en sık görülen birliktir. Kişi kibar, ünlü, istihbaratçı bilgi toplayan , güçlü ve güzel olabilir. Hükümet ve Politikadan iyi anlayacak devletle ilişkilerle arası iyi olacaktır; ve iyi bir yardımcı olabilir. Yanık Merkür de sinirsel ve ego sorunları verir..
·        
·       GÜNEŞ VE JÜPİTER: Vedik astroloji doğum haritasında, özellikle Jüpiter yanmadığında, çok hayırlı bir kombinasyondur.  dindar ve akıllı olacaktır.Hükümet’te yüksek mevkileri olacak ve zengin olacak. Bu tür insanlar öğretmenlik guruluk turizm rehberliği için en uygun olanlardır.
·        
·       GÜNEŞ VE VENÜS' birleşimi  sanat ve kültür bilgisi ile kutsar; ve medyada, filmlerde, oyunculukta, dans etmede, şarkı söylemede vb. daha başarılı olabilir. Toplumda iyi bir üne ve servete sahip olacaktır. Bununla birlikte, yanma Venüsü, kişinin gözünde veya karaciğerinde sağlık sorunlarına seks bağımlılığına  neden olabilir.
·        
·       GÜNEŞ  VE SATÜRN: birleşimi karışık sonuçlar verir. Kişi kimya ve metal bilimlerinde uzman olacaktır. Dindar  ve Tanrı'dan korkan biri olabilir. Ancak, evlilik  hayat çok acı çeker .. Kişilikte sorun olur sık sık ruhsal kişilikte  değişime uğrar..
·        
·       AY VE MARS: kişiyi savaşcı oldukça cesur ve muzaffer yapar. Kanla ilgili sağlık sorunları olabilir ve yerleştiği burç göre  yaralanmalardan muzdarip olabilir.  Anne ve akrabalarınla bağları zayıf olacaktır Doğasında çok diplomatik olacak ve kimyasallar ve metaller hakkında iyi bilgi sahibi olabilir. Bu birleşme, deri, demir, bakır ve kimyasallarla ilgili işlerde mesleklerde iyi başarı sağlayabilir.
·        
·       AY VE MERKÜR:  birleşmesi çok hayırlıdır, ve her ikisi de vedik astroloji burcunda olumlu rol oynar.  insanı çok zeki, zengin, doğada neşeli ve iyi görünümlü yapar. Dini ve erdemli olabilir. Bu kombinasyon birisini kolayca etkilenmeye açık hale getirir; ve birleşme  kapalı evlerde düşüşte olan burçlarda ise - kişi ciddi psikolojik ve zihinsel problemlerden muzdarip olabilir.
·        
·       AY VE JÜPİTER:  bu birlik, yüksek profilli ilişkiler ve sosyal tanınma ile kutsar. Kişi zengin ve son derece dindar. Akrabalarından saygı duyuyor ve kendisine ailesine  bağımlı olanlara iyi bakar. Bu kavuşma vedik astroloji burcunda olumlu bir ev / işaretse ve uygun gezegensel dönem işletmede ise - kutsal yerleri ziyaret eder  sağlıklı , zenginlik ve şöhrete sahiptir.
·        
·       AY VE VENÜS: birleşmesi, ikamet, araç ve süs eşyaları da dahil olmak üzere her türlü lüksle kutsar. Şiir, dans, şarkı söyleme ve diğer sanatlarla ilgili derin ilgi ve bilgi sahibi olabilir. Toplumda ünlü ve popüler olabilir. Bu birlik aynı zamanda kişiyi ticarette de çok uzman kılar.
·        
·       AY VE SATÜRN: hayırlı ve elverişli değildir. Ay zihni gösterir - ve Satürn'ün Ay'a dahil edilmesi hayata karşı sadist bir yaklaşım sunar. kişi yaşlı ve kötü niyetli insanlara karşı eğilim alır; servet yok edilir ve çoğu zaman, bir insanın hayatındaki başarısızlıkla yüzleşmesi gerekir. Genelde vedik astroloji burçlarında AY + Saturn birliği bulunan insanlar, meslek hayatlarına standart dışı bir ortamda çalışarak çalışma yaşamına başlarlar.
·        
·       MARS VE MERKÜR: birleşimi çok hayırlı değildir. Bir insanın ilişkilerinde acı çekmesine neden olur ve yaşam ortağı genellikle güven almaya değmez. Kişinin  serveti sadece ortalama ve çoğu zaman; geçim kaynağı metaller ve ilaçlarla ilgilidir.kişi hırsızlıklardan ve yalanlardan dolayı muzdarip olur..
·        
·       MARS VE JÜPİTER: derinlemesine din ve maneviyat bilgisi ile kutsar. keskin  akıllıdır.Konuşmasında sert cesur dini ve  yüksek derecede öğrenilmiş, eğitimli ve çok yeteneklidir. Toplumda çok iyi tanınır. Biri mühendislik, teknik ve inşaatla ilgili meslek / işte başarılı olur.
·        
·        
·       MARS + Venüs:  karışık sonuçlar verir.  toplumda önemli bir yere sahiptir ve kitleler arasında popülerdir. Özellikle ticaret, matematik ve mühendislik ile ilgili konularda öğrenilmiş ve zekidir. Bu bağlantının olumsuz yönü, birini bencil ve katran  bedensel zevklerine doğru eğimli yapmasıdır. Birinin aynı anda ekstra evlilik ilişkisi veya birden fazla ilişkisi olabilir. Bu birlik aynı zamanda bir kimsenin kumar ve spekülasyonla ilgilenmesini sağlayabilir.
·        
·       MARS VE SATÜRN :  genellikle hayırlı ve elverişli değildir. Kişinin çevresine zarar veren çevresinin fikirlerini malları çalmak, hile yapmak ve insanlarla dolandırıcılık yapmak gibi kötü alışkanlıklara sahip olabilir. Dindar olmayabilir ve hastalıklı bir akıl tutumuna sahip olabilir. Bu birliktelik ciddi vücut ağrılarına ve yaralanmalarına neden olabilir.
·        
·       MERKÜR+ JÜPİTER :  birleşimi, kişi ve klasik sanatlar hakkında bilgi sahibi bu özel birleşim olanları kutsar.  şarkı söylemek, dans etmek ve müzik aleti çalmak gibi aktivitelerde üstün olabilir. Bununla birlikte, biri genellikle vedik astroloji burcunda birleştirilmiş Merkür ve Jüpiter'in zengin ve ünlüsüdür.her konuda abartmaya iyimser olmaya dikkat etmelidir
·        
·       MERKÜR VE VENÜS: birleşimi, finans ve meslek açısından mükemmel sonuçlar verir.  mühendislik, bilim ve matematik konularında iyi bir komuta sahip olabilir. Müzik ve sanat hakkında da bilgi sahibi olabilir. Bu birlik, kişiyi kibar, neşeli ve keskin görüşlü yapar
·       MERKÜR + SATURN: birleşimi, çok çalışkan biridir. Yazma yetenekleri konusunda iyi bir komuta sahibi olabilir ve yazı ve şiir konusunda üstün olabilir. Yalnız sade sesiz  yerleri ziyaret etmeyi sever ve yaşamında düzenli finansal sorunlarla karşılaşabilir. Her konuda şüphe ve karamsar düşünceleri vardır
·        
·       JÜPİTER VE VENÜS gezegenlerinin birleşimi: burçlarındaki birliğinin çok hayırlı olduğu söyleniyor. Yerli geçimini saygın ve derin kaynaklarla kazanacak, dinsel, zekâ ve varlıklı olacak. Kişinin  eşi de erdemli ve sadık olacaktır.
·        
·       JÜPİTER + SATÜRN: onu toplumda saygın ve yüksek profilli kılar. Kişi cesur, çalışkan, zengin ve ünlü olacak aşırı. Muhafazakar yeniliğe adapte olamayan kişi yapar
·        
·       VENÜS VE SATÜRN:  birleşimi, sanatsal yetenekleri olan bir kişiyi kutsar ve taştan resimler çizme, boyama ve oymada ustalaşacaktır. Yerli zeki, seyahat etmeyi seven ve bir savaşçı tutumu olduğu söylenir. Yukarıda belirtilen kombinasyonların sonuçları genel olarak geneldir ve etkileri, burçlardaki gezegenin evi, işareti ve doğası temelinde farklılık gösterebilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar