Venüs / Rahu' kavuşumu şeytanın öğrencisi


Venüs şeytanların gurusu  Rahu'nun şeytanın öğrencisi  olduğu söylenir, bu ikisi aralarında çok iyi sıkı ilişki vardır, tartışmaya başlamadan önce gezegenlerin temel doğasını bilmemiz gerekir, Venüs  shukra- sukha'nın karakası, zevk. Sadece maddi anlamda değil, aynı zamanda yerleştirme ve diğer koşullara tabi olan metafiziksel anlamda zevk verir. Venüs'ün öğrencisi Rahu her zaman en son bitmediği gibi olayları madden ve şeytani genişletmeye çalışır, yüzünü kapar, ancak alt kısmını değil. İstekleri arzuları asla bitmeyecektir..

Aşkla İlişkiler / Evlilik İçin  yöneticilerin  Birleşmeleri
1., 2., 3., 5., 7. ve 9., 11. Ev, aşk ilişkilerini / evliliği tahmin etmek için çok önemlidir.
5. evin efendisi ya da 7. evin efendisi Venüs ile ilişkiye girmesi, kişinin  aşk / evliliği yapacağı göstergesidir.
1 ev Yöneticinin  Lordu'nun 5. ve 7. evle veya lordlarıyla bir ilişkisi varsa yine Aşk evliliğini gösterir.
7. ev yöneticisinin 7. ve 9. evin Efendisi aşk evliliğini gösterir.
7. evdeki Ay ve Venüs kavuşumu şıp sevdi olsa sa aşk ilişkilerini / Evliliği gösterir
Jüpiter ve Güneş, 5. evde oluşu aşk ilişkilerini gösterir.
5. evde herhangi bir sıkıntı yaşamadan iyi yerleştirilmiş bir Venüs, aşk olaylarını gösterir.
7. evin efendisi, 5. evin efendisi Jüpiter, 4. evin Venüs'ü aşk evliliklerini gösterir.
Karşılıklı yönler veya ev takası gibi 5. ve 7. Yöneticilerin  arasındaki herhangi bir bağlantı, o zaman aşk evliliğini gösterir.
Venüs güneş ile bir evde oluşu asla Aşk evliliği vermez .
Rahu Venüs veya Jüpiter’i görünümleri veya kavuşumları aşk ilişkilerini gösterir.
Eğer Mars ve Venüs 5, 7, 9 veya 11’de konjonktürde kalıyorsa, bu aşk ilişkilerini gösterir.


Eğer 7. ev ya da efendisi Satürn'le ya da Satürn tarafından Aspected'la birleştiyse, aşk meselelerini yüzünden hukuki sorun yaşayacağını  gösterir.

Rahu konjonktürü veya Aspect Mars sonra aşk ilişkilerine / flörtlere yol açar

Eğer 7. Ev yöneticisi  Mars, 2. ev veya yöneticisi ile bir bağ kurarsa, evlilik yakın akraba ile gerçekleşir.

2. evde 7. Yöneticisi yerleşimi  yakın akraba evliliğini gösterir.

1. EVDEKİ VENÜS RAHU Neşeli bir yüze sahip olacak kişi, para meseleleriyle ticaretle  ilgilenecek, birden fazla ilişkide bulunabilecek, ekstra evlilik ilişkisi mümkün olacaktır. Bu kombinasyonda başkalarına hükmetmeye çalışacaklar  ve sahtekarlar tarafından ihtiyaç duydukları şeyleri başaracaklar. Politikada başarı için güzel bir  gezegensel kombinasyonudur…

2. EVDEKİ VENÜS RAHU : Rahu vani dosha yaratabildiği için birçok yönden iyi biri olarak kabul edilmez, Konuşma üslubu kaba ve  kötü sözler kullanır, yasal olarak veya yasadışı bir şekilde olabildiğince  madde para biriktirmek isterler.

3. EVDEKİ VENÜS RAHU Madde maddi  servet yaşamında  sık sık değişim ve iniş ve çıkışlar gösterir, onlar çok huzursuz ve seyahat düşkündür. Genellikle büyük kız kardeşleri aralarında maddi miras iletişim yüzünden sorunlar olur .

4. EVDE VENÜS RAHU İyi bir işarettir  veya dost ev yerleşimi olduğunda, birkaç nakil, gürültüsüz araç ve iyi dekore edilmiş ev verirse, çalışmalarında sorunlarla karşılaşabilir, anne hastalığa çok kolay düşebilir. Aile içersinde beklentiler fazla olur kişinin Aile yabancı üyeler katılacağını gösterir..


5. EVDE VENÜS RAHU  purva punyam'ın evidir, ancak venüsün yüceltildiği ev olduğunda ya da kendi evinde olduğu zaman çok iyi bir tantra sadhaka oluşturur  diğer yandan gizli ilişki Karşı cinsten birinden daha büyük, kadın sayısının fazla olmadığı da söylenebilir.6. EVDE VENÜS RAHU  Lanetli ve  istenmeyen bir durumdur. o kadar çok hastalık  çok fazla düşmanla karşılaşabilir ve kendi  akrabaları tarafından aldatılabilir hısızlıktan dolayı mağdur olabilir..

7. EVDE VENÜS RAHU  evlilik uyumsuzluğunun kesin  kısa bir göstergesidir, Eşin  kısa yaşamı yaşayabilir, kişi bir yabancıyla veya farklı devlet gelenekten kişi ile  evlenebilir. Eşi hukuki sorunlar yaşayacaktır
8. EVDE VENÜS RAHU  bel soğukluğu  mantar eşle  cinsel hastalıklardan dolayı muzdarip olacaktır ayrıca  evlilikte borç kredi miras yüzünden sorunlar yaşayacaktır..

9. EVDE VENÜS RAHU  AŞK yaşamında  pek çok iniş ve çıkış vardır  kişi dharma'sını değiştirebilir ya da yabancı farklı bir inanç yaşar eş genelde yabancı olabilir.10. EVDEKİ VENUS RAHU FİLM Kamera tekniği, gölge sanatı, bazen narkotik, alkol vb. İle ilgili işler veya işlerle ilgili deneyimler yaşatır..

11. EVDE VENÜS RAHU Her ikisi de fiziksel arzuları gösterdiği için birlikte oturmak için çok  iyi bir yer  burada Venüs rahu birleşimi  parasal başarı gösteriyor, fiziksel zevk, yasadışı yoldan kazanç, sahte yollarla da belirtiliyor.

12. EVDE VENÜS RAHU   için iyi bir yer değil, kişi yoksulluktan muzdarip olabilir, ancak bir şey, mutlak bir yoksulluk anında yardım alabileceklerinden, yurtdışında veya doğum yerinden uzak bir yere yerleşebildikleri kesindir .

Yorum Gönder

0 Yorumlar