Translate

2 Şubat 2019 Cumartesi

Geçmişten gelen kötü karmaKarma Astroloji ve bir önceki yaşam hakkında mailleriniz için teşekkürler. Karma Astroloji  doğum haritalarımızda Yogaların  şifrelenmesiyle net okunabilinir. Doğum haritanızda Yogalar, çektiğiniz acıların ardında yatan gerçek sebeplerdir…
Astroloji de ilk önce geçmiş yaşamınızı okumayı öğrenmeliyiz  eğer geçmişinizi bilmiyorsanız, geleceğini asla anlayamayacaksınız ve yaşam boyunca ruhunuzla çelişki içersinde olacaksınız.
Tanrı geçmişini okumak için Astrolojiyi yarattı, böylece lezyonu öğrenebilir  şu andaki hayatınızda hatalarınızı  düzeltebilirsiniz Dünyada hiçbir  astrolog % 100'ü doğru tahmin edemez, çünkü herhangi bir insanı tahmin ettikleri zaman geçmişi okuyamazlar, Bu yüzden ki  astroloji tahminlerinin her zaman yanlış değerlendirilmesinin  ana sebebidir...geleceğini anlamak istiyorsanız geçmişinizi okumayı deneyin, çünkü geçmiş olmadan bir gelecek olamaz.. 
Kötü Karmanın  Astrolojik olarak okunması ise  Geçmiş yaşamdan getirdiğimiz karmik kötü Yogaları okumaktır  

(Kemdrum Dosha, Pitra Dosh, Grahan yoga, Paap Kartari Yoga, Shakat Yoga, Shrapit Yoga, Alpayu Yoga, Chandaal Yoga, Manglik Yoga, Daridra Yoga,  Amavasi Yoga Nisva Yoga Nirbhaya Yoga   bir çokları)

SHRAPİT YOGA  Aile yaşamı kuramayan kendi Ailesine alışamayan ve kendini Ailesinden hissetmeyen  ruhların  Shrapit yoga oluşturur .Satürn ve Rahu'nun birleşimi veya karşıtlığı görünümleri  Shrapit Yoga'yı yaratır  Shrapit Dosh, geçmişteki yaşamdaki kötü karmalar nedeniyle doğum haritasında meydana gelir.
 Ayrıca, bu kombinasyonun  kendra köşe evlere 1., 4., 7., 8. ve 12. evlerde ortaya çıkması durumunda etkileri daha ağır olur .upacha gelişim evlerinde  3., 6. veya 11.  Yerleşmesi zamanla negatif enerjinin azaldığı görünür. Rahu ve Satürn ağır karmaları vardır  bu yüzden sonuçları da ağırdır, Rahu sanal gezegendir ve birlikte olduğunda Satürn'den  negatif enerjiyi alır. Satürn, Rahu bağlacı genellikle Oğlak veya Kova burcunda yer alırsa Satürn'ün kendi karmasını yaşatır..
Shrapit Yoga'nın  yücelimde burçta bulunması bile aynı burçta bulunan iyi yoganın etkilerini de geçersiz kılar.
Gökyüzünde Shrapit Yoga  olduğunda   Boşanma davalarının  arttığı görülmüştür. Shrapit Yoga  zamanında evlenenlerin  7 ve 9 yıllık evrede boşandıkları gözlenmiştir.

Shrapit Yoga doğanların   Çiftlerin  haritalarında uyun olsa dahi ayrıldıkları  dul veya dul olarak yaşamlarını tamamladıklarıdır...

Shrapit Yoga'nın  olanların  Çocuklarının  sıklıkla  kronik rahatsızlıklar ve sık hastalanmalar veriyor  ve  Çocuklarının  olayları kavramada ve algıda  problemleri oldukları  ve Hamileliklerde Tekrarlanan düşükler yaşadıkları görülmüştür ..
Shrapit Yoga'nın  Herhangi bir sebep olmaksızın aile üyeleri arasında sık sık kavgalar  çıkartır  Kişinin eğitim ve kariyer gelişimindeki engeller verir..


  Evlilik olmaz  ya da çok geç evlilik verir
·         Genç yaşta yaşanılan aşk yüzünden evliliğe tövbe etmek
·         Eşler arası  para için hileler boşanmaya yol açar
·         Ebeveynlerin erken yaşta ölümü
·         Hastalığı  çocuklara aktaran kronik hasta eş
·         Genç yaşta ebeveynlerden ayrılma
·         Hayatı  Dul kalmak yada Dul olarak yaşamak
·         Yaşlılıkta zihinsel travma verir
·         Çocukken istismara uğramak
·         Yalnız yaşam ve sık  depresyon intihar eğilimine neden olur ama ölmek için cesareti olmaz
·         Ölene kadar bekar veya bağımlı kalan çocuklar
·         Hastalık ve orta yaştan itibaren ölüm korkusu
·         Kardeşler veya komşularla kötü ilişkiler, uykusuzluğa yol açar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme