Atmakaraka Ak gezegen

RUHUN AMACI NEDİR?
Atma ruh demektir ve Karaka gösteri yapma , üretmek ya da yaratmak ve aynı zamanda bir eylemde bulunma aracıdır.AtmaKaraka gezegeni veya ruh gezegeni, bu hayatta birlikte çalışabileceğiniz hangi karmaya sahip olduğunu gösteren gezegendir. Ruhun arzusu ne istediğini anlamak önemli karakadır. Vedik felsefesine göre, bir ruh yeniden doğar, çünkü daha önceki yaşamlarda yerine getirilmeyen bitmemiş arzuları vardır ve bu nedenle, onlara ulaşmak için başka bir fırsat elde etmek için yeniden doğar. Bu arzular neler? Onları yerine getirecek misin yoksa onlarla mücadele edecek misin?


AtmaKaraka (AK) gezegeninin doğum planınızdaki yerleşimi ile ortaya çıkıyor.


Aşağıdaki AK gezegenleri ruhunuzun gerçek arzusu hakkında neler ortaya koyuyor?Atmakaraka'nızla ilgili her şeyin titreşimlerini arttırmaya çalışın ve bunun üzerinde tutarlı bir şekilde çalışın.

Atma karaka -AK gezegen nihayi kararı veren tek gezegendir. AK- Venüs ile yerleşimi olumsuz ise durum terse çevrilebilir. AK geri gidiyorsa veya sabit navamsada ise kişinin alın yazısı sabittir, değiştirilemez,Atmakaraka , 'düşmüş bir ruh' yani Narka deneyimi ve mesleğinin göstergesidir. Atmakaraka güçlü olmamalı, aynı zamanda yönetici desteklemelidir.Patita-pavana ibadeti (düşmüş ruhların uykusuyla) mantra - om namo naaraayaNaaya ile güçlendirmelidir
RAHU: Atmakaraka . RAHU bir gölge gezegenidir (Kuzey Düğümü) ve bize güçlü arzular ve özlemler getiriyor. Bu maddi varoluş düzleminde bizim için arzuları yaratıyor. Güçlü arzuları konusunda saplantılı olabilir. manevi yoldan çıkarabilir ve bizi yaşamın gerçek anlamından uzak tutabilir - bu yüzden moksha gezegeni, Ketu, her zaman ondan 180 derece oturur. AK olarak Rahu, kişinin gölgenin etkisi altında olduğunu ve kendisini açığa çıkarmak için çok çalışmak zorunda olduğunu gösterir. Başkaları tarafından aldatılmış, aldatılmış veya kandırılmış hissedebilirsiniz. Sonuçta aldatmayı kullanırsanız, kendinizi aldatıyorsunuzdur, bu yüzden eylemlerinizin ve nereden geldiklerinin farkında olun.Her şeyden önce kendine güvenmeyi öğrenmek senin için çok önemli.Rahu AK u tüm deneyimlerini denemek için açlık hissi verir .Sizin için, saflık ve gerçeğin anlamını bulmak takip etmek için mükemmel bir yoldur. Manevi dersin hayal kırıklıkları, korku ve şüpheleri kabul etmektir.


Merkür: Atmakaraka gezegeniniz Sanskritçe'deki Merkür veya Budha'dır. AK Merkür olduğunda, her türlü iletişim ile mükemmel bir bağlantı kurar Merkür zihni, zihinsel işlevi temsil eder. Bu insanlar yardımseverler ve bağlantılarına dayanarak yeni bir yaşam kurmaları ve yaratmaları gerekiyor.Bilgi edinme, okuma, yazma, konuşma, ağ kurma ve bu alanların herhangi birinde çalışma gibi dharma'nıza özgü bir eğilim vardır.


Başlıca arzuları entelektüel üstünlüktür. Merkür AK olarak hatırlanması gereken en önemlisi düşüncelerinizde gerçeğe uygun olmak, düşüncelerinizi ve zihninizi meditasyon ve saf bilgi yoluyla arındırmaktır. Konuşmasını izle ve söylediklerini doğru söyle. Akıl oyunlarından kaçının.

Sohbetlere hükmetme ve yalan söyleme gibi kötü uyları verir..Ay: Atmakaraka duygusal bedene derinden bağlı kişiyi gösterir ve bu yaşamdaki iç gelgitlerde sörf yapmayı öğrenmelidir.Öncelikli çalışmaları duygularını kabul etmeyi öğrenmek ve onlarla çalışmayı, onlara karşı değil, onlarla kullanmayı, onlarla savaşmayı öğrenmektir.Ay AK ayrıca, anne, sezgi, toprak, ev, yürek, beslenmesi ve şefkat de dahil olmak üzere, ayın temsil ettiği şeylerle bağlantılı bir insanı gösterir. Bunlar çok dikkatli insanlardır ve kendilerini güvende ve topraklanmış hissetmek için yaşamlarında konfor ve desteğe ihtiyaç duyarlar.

Her zaman değişebilir,Ay, çevrelerinden kolayca etkilenir ve bu nedenle Ay halkının karanlık enerjiyle aşırı yüklenmemeleri için iyi bir şirket tutmaları çok önemlidir. Onların manevi dersi nasıl mutlu olunacağını anlaması; ve gerçek ve sahte aşk arasındaki farkı öğrenmesi beslenme, duygusal alemlerle çalışmak, şefkat ve bağlılık yeteneklerini geliştirmek için bedenlenmişlerdirVENÜS: Atmakaraka Venüs, güzellik, romantizm, aşk, tutku, yaratıcılık, yaratılış yanlısı, yaratıcı yaşam gücü, ilişkiler, kadınlık, sanat ve müzik gezegenidir. Fiziksel olarak, Venüs vücudun üreme dokuları yumurtalıklarla ilgilidir. Venüs aynı zamanda kendine hayat veren bir nitelikte sudur. Su, Doğanın tüm ifadelerine hayat verir. Venüs, sonuç olarak gençleşme ve sağlık verebilir ve bizi ayakta tutan yaşam kalitesinden sorumludur.

VENÜS, en kötüsünde, sarhoş edici maddeler, özellikle alkol ve şeker gibi aşırı hoşgörü ve istek, “aşk” için şehvet ve güçlü arzulara neden olabilir.Onların ruh arzusu ilişkiler, duyusal zevkler, lüks ve zenginliktir. Venüs AK'nın manevi dersi, ilişkileri olduğu gibi kabul etmek ve duygusallığı kontrol etmektir. cinsel enerjinizi yönlendirmeyi ve kontrol etmeyi, şehvetten ve günlük seksten uzak durmayı öğrenme İlişkiler üzerinde denge uzlaşma zariflik çok önemli kilit temalardır.JÜPİTER: Atmakaraka Sanskritçe Guru. Jüpiter tam da bu, bir guru, bir öğretmen, bize genişleme ve bilgi, yardım ve destek verendir evreni bir arada tutan, ahenk, sağlık, bilgelik ve anlayış yaratan bir yapıştırıcıdır. Şiddet içermeyen bir güçtür ve bir savaşla savaşmak yerine muhalefeti kendi tarafına kazanacaktır.AK Jüpiter olduğunda, ruhun arzusu genişlemedir.Bilgi, büyüme, artan farkındalık, kişisel genişleme ve çocuk sahibi olma Başkalarının maneviyatına, görüşlerine ve düşüncelerine tolerans göstermeyi öğrenmek zorundadırlar.Kocasına / eşine, babalarına ve çocuklarına saygı gösterin, çünkü bunlar Jüpiter AK için büyük öğretmenler ve farkındalığınızı ve aydınlanmanızı genişletmeye yardımcı oluyorlar..GÜNEŞ: Atmakaraka Güneş, ışık enerjisi vermekten sorumludur, böylece her şey büyüyüp gelişebilir, ancak çok fazla ışık ve Güneş yanar . Güneş kaynakları ve ruhu yanı sıra hayatta kalmak için ihtiyaç duyduğumuz şeyleri temsil eder. İçimizdeki yaşamları yönlendiren ışıktır. Jyotish'te Güneş, baba, kral, rütbe ve pozisyonu, gücü ve otoriteyi, saygı ve yönetimi temsil eder. Güneş bize GÜNEŞ AK olduğunda, güç ve otorite önemlidir. Bu insanlar başarı, ün ve güç ararlar. Eril enerjinin yanı sıra üst düzey pozisyonlarda olanlar için bir değer ve derin saygı var. Bu insanlar iktidar ve otorite ile ilgili dersleri öğrenmeli ve iktidar her şey değildir. Bu yaşamdaki dersler egodan oldukça etkilenir, ego ile ilişkili karmaları yenmek ve alçakgönüllülük ve şefkatle çalışmak çok önemlidir.MARS: Atmakaraka Mars veya Kuja. savaşçı bir gezegendir ve acımasız, doğası gereği saldırgandır. Kral, Güneş'in eylemlerini sürdürür ve askerlik zihniyetine sahiptir. düşünmez, yalnızca verilen emirleri yerine getirir ve bu nedenle itici, aceleci ve hızlı hareket eder. İyi bir Mars güçlü bir sağlık için esastır, ancak aşırı ateş ve ısı ile ilgili problemler de getirebilir.dharma verecek, takip edilecek doğru yol

.MARS: Atmakaraka Mars veya Kuja. savaşçı bir gezegendir ve acımasız, doğası gereği saldırgandır. Kral, Güneş'in eylemlerini sürdürür ve askerlik zihniyetine sahiptir. düşünmez, yalnızca verilen emirleri yerine getirir ve bu nedenle itici, aceleci ve hızlı hareket eder. İyi bir Mars güçlü bir sağlık için esastır, ancak aşırı ateş ve ısı ile ilgili problemler de getirebilir.Fiziksel bedendeki aşırı sıcaklık, düzensizliğe neden olabilir, ancak zihinsel olarak bu, sonuçları ve durumları kontrol etmek için. İnanç ve güven, bu güçlü ateş doğasını evcilleştirmenin büyük bir parçasıdır.Mars AK tutku, macera arzusunda ve her zaman kazanmak istiyor. Bu bireylerin öfkelerini, saldırganlıklarını ve öfkelerini yönetmeleri gerekir..Hayatı hafif ve kaygısız tutmak esastır, Mars eğilimlerinin sertliğini yumuşatan bir yaşam tarzı. Yenilgiyi kabul etmek, sabır sanatını öğrenmek onların ruhsal derslerinin bir parçasıdır.

Atma Karaka (AK) ruhun arzusunu ve yaşam mücadelesinde pes ettiği alanı temsil eder.Atmakarak Satürn kişinin bir çok kimsenin üzüntüsünü paylaşması ve ondan bir şeyler öğrenmesi gerektiğini ancak başkalarına kendi üzüntü vermemesi gerektiğini belirtir.Atmakaraka Satürn insanlara kariyer olarak yetenek verir. Çok yetenekliler ve anında her şeyi kavrarlar. Profesyonel olarak iş yapmalarına izin veren doğal nitelikleri ile karakterizedirler.

Bu insanlar hiçbir iyileştirme değişikliği olmadığı yerde umut verebilirler. sağlıklı bir şekilde iyi amaçlara hizmet eden mükemmeliyetçiliklerinden kaynaklanmaktadır. Bazen fanatizme dönüşür ve yeterliliğini yitirir. Bu nedenle, hepimizin kusurlu olduğumuzu, çevremiz gibi, bazen zamanında durmanız gerektiğini ve dış işin içeriye yönlendirildiğini kabul etmek ve anlamak her zaman çok önemlidir.

Satürn tembellik kabul etmez. Bu nedenle, eğer Satürn ak olan bir kişi durursa, Satürn ona sorunlar çıkarır, böylece tekrar uyanır ve işe gider. iş önemlidir, gereklidir.Satürn bir geçiş ve derin bir değişim ile ilişkilidir. Bu nedenle, ölümün eşiğinde olan herkes onun temsilcileridir. Bu yüzden fakir ve muhtaç insanlara hizmet etmek uygundur. Satürn'le iyi uyum sağlamaları, Enerjisiyle bağlantı kurması, İyi Şanslar ve yoğun Manevi Büyüme verir.Son olarak, Satürn'ün verdiği dersler şunlardır: zorluklara katlanmak, başkalarına acı vermemek, iyimserlik geliştirmek, şefkat öğrenmek, kırılmamak, sıkı çalışmak. cömert olmak
       
DAHA FAZLASI..

Vedic Astroloji 417633011051131986

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

Günlük Astroloji Yorumları
Günlük vedic astroloji yorumlarınızı okumak için resmi tıklayınız.

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item