Dasamsa D10 kariyer haritasıD-10 (Dasamsa) bir yerli çizelgesidir temsil Karma yaşamları boyunca kendilerine tarafından yürütülmektedir. Kariyer / Meslek herhangi bir bireyin de bu grafikte yoluyla tespit edilebilir.

Dasamsa'daki çeşitli evler şunları temsil eder


1. Ev: - İdealler, İlkeler, Kariyerde Şöhret

2. Ev: - Kariyer Kaynakları

3. Ev: - Röportajlar, Kısa izinler/işe ara

4. Ev: - Çalışma Ortamı veya Alanı

5. Ev: - Astlar, Tanıma, Yetenekler

6. Ev: - Hizmet, Engeller, Düşmanlar

7. Ev:- Ortaklıklar, Akranlar

8. Ev: - İşten Ayrılma/Emeklilik

9. Ev: - Yönetici/Patron

10. Ev: - Gerçek iş, Durum, Başarı

11. Ev: - Ödüller, Kıdemli Meslektaşlar, Arkadaşlar

12. Ev: - Yabancı Kaynaklar, Giderler

ARTHA
TRİKONA (2,6,10) Evlerinin daha güçlüsü, Hizmette iseniz işinizi temsil eder.

KAMA TRİKONA'NIN ( 3,7,11 ) Evleri'nin daha güçlü olanı , eğer İş dünyasındaysanız işinizi temsil eder.

Haritadaki herhangi bir Zayıflamış veya Yüceltilmiş gezegen size bol bol zenginlik verir .

10. Evde bulunan gezegenlerin Dasha'ları çok hayırlıdır .

Ateş Burçlarında (Koç, Aslan, Yay) yer alan Gezegenlerle ilgili kariyer, kariyer için en uygun seçimdir.

Kişi, Dünya Burçlarında (Boğa, Başak, Oğlak) yer alan Gezegenlerle ilgili olarak seçilen Kariyerde biraz çaba sarf ettikten sonra başarılı olur .

Kişi, Hava Burçlarına (İkizler, Terazi, Kova) yerleştirilen Gezegenlerle ilgili seçilen Kariyerde çok çaba sarf ettikten sonra başarılı olur .

Su Burçlarında (Kanser, Akrep, Balık) yer alan Gezegenlerin temsil ettiği kariyerlerden kaçınılmalıdır .

İyi şanslar. Tanrı kutsasın.

Vedıc Astroloji D 10 Dasamsa Kariyer Haritası


1. Dasamamsa haritası meslekte gecikmelere ve geçici hayal kırıklıklarına neden olan faktörleri tam olarak belirler

2. Dasamamsa yöneticisi işle ilgili şöhreti gösterirken, yöneticisi çalışmadaki tutumu ve güdüleri gösterir

3. İkinci ev yatırımları ve grubu gösterirken, ikinci evin yöneticisi hangi kaynaktan maddi elde edeceğinizi ve o kaynağını ve ait olduğunuz grubu gösterir.

4. Üçüncü ev anlaşmalar ve iletişim ile ilgilidir, üçüncü yönetici yerleşimi kısa yolculuklar gösterir.

5. Dördüncü ev Mülk, ofis, iş yerinin analizinde kişisel sektör gösteriyor .

6. Beşinci ev, çalışanları iş hayatında gösterir. Güçlü olduğu zaman yüksek terfi getirir.

7. Altıncı ev, personel işlevlerini gösterirken, efendisi hasara neden olan düşmanları getirir.

8. Yedinci evin efendisi halkla ilişkilerimizi gösterir; Eğer

Merkür yedinci evin efendisi ise kişi hoş bir kişiliğe sahiptir


Jüpiter iyi tavsiyelerde bulunur ve Mars ofisteki herkes için zor olabilir.

Satrün herkesi eleştirir, eğer malefik yedinci lordla ilişkisi varsa, halkla ilişkiler kötü olabilir. eğer malefik varsa insanlar çok kıskanabilir.

9. Sekizinci ev, iş için iyi olan borçları ve borçları gösterir, eğer yerleşimler varsa, ticari faaliyetlerde bulunmalarının yetersiz olması durumunda, sekiz efendi sıkıntı yaratır.

10. Dokuzuncu evde hükümet, hukuk rehber ve danışmanları gösterir

11. Onuncu ev şirket kariyerini gösterir. O gezegenin Tanrısına dua etmek ve başarıya ulaşmak için onu ofise koymak hayırlısı olacaktır

12. On birinci ev gruptaki arkadaşları gösterir, efendi ise eğitim gelişimini gösterir.

13. Onikinci ev gizli düşmanlar getirir ve orada bile bir faydası yerliler için büyük bir nimettir.

14. Eğer evler ve yöneticiler güçlü ve iyi yerleştirilmiş ise, o zaman işin o kısmı ile ilgili servetle karşılaşılır. Kişi zayıf ve etkilenmiş ise hasarlar etkiler. Güçlü graha (avastha) ile bağlantılı iş / başarı bir başarı ve para kaynağı olacaktır.


DASHAMSHA (D10) Evler


İlk Ev: Hayatta karma yapmak niyetimizdir Yükselen yerleşelen gezegenler karmaları önem sırasına göre şekillendirir. Genellikle yükselen üzerindeki güçlü etki, kişinin mesleğine karar verir İşle ilgili şöhreti gösterir. Jüpiter ve Merkür burada digbali ve asil bir mesleği gösterir..

İkinci Ev: Yerleşik karmas sanskarları. Profesyonel alana yapılan yatırımlar gibidir. Bu ev eylemlerimize dair ifade ve bakış açısı. Deneyimden kazanılan zekadır ve eylemlerimizi gerçekleştirmede kullanılır. Malefic ikinci ev kötü deneyimler yaşatır ve bu nedenle eylemlerimizi sosyal hale getirir ve kabul edilemez hale getirir.

Üçüncü Ev: Mesleğimizdeki cesaret ve komşular. Bu anlaşmaları ve iletişimi gösterir. Kısa seyahatler ve değişim veya transferler de ondan görülür. Yararlı bir üçüncü ev yardımsever yapı verir. Bu evde yaşayan Malefik, hayatta savaş veya agresif durumlar yaratır.

Dördüncü ev: Ev mutluluğu veren dış dünyanın kabul

edilebilirliği. Yeteneklerini tanıma. Politika gibi kamu girişimleri için güçlü bir dördüncü ev gereklidir. Bu evden ofis veya iş yeri görülüyor. Venüs ve ay burada digbali olup, kişiye kitlesel bir çekicilik verir.

Beşinci Ev: Profesyonel kariyerdeki ani gelişmeleri gösterir. Bu punya karma evidir ve aynı zamanda sizi asil astları temsil eder.

Altıncı Ev: Çalışanlarınız 6. evden görülüyor. Altıncı eve yapılan bağlantılar, size zarar verebilecek kötü çalışanlar sağlar. Aynı zamanda yarışmaların evi. Onuncu evden dokuzuncu ev ve iyi ya da kötü olabilen mesleği şans veriyor.

Yedinci Ev: Bu önemli bir ev. Bu, onuncu, dördüncü olan dördüncü. Bu dördüncü ve onuncu evin mikroskobik görüntüsüdür. Yararlı ve güçlü bir yedinci ev etkileyici bir kamu imajı ve yüksek konum sağlar. Satürn burada digbali ve işinizi sağlam ve derinlemesine anlar.

Sekizinci Ev: Ani gelişen bir evdir ve onuncu evden de onbirincidir. Mesleğinde kazançlı bir değişim getiriyor. Borçlarınız ve borcunuz sekiz ev tarafından yönetiliyor, bu nedenle malefic kendi işinde yardımcı olmadığından hoş karşılanmıyor.

Dokuzuncu Ev: Yasalar ve meslek dini. Bu şekilde, devlet olan otorite kuran yasadır. Onuncu form onuncudır ve eylemsizlik de göstermektedir. Rehberiniz ve Guru'nuz dokuzuncu evle belirtilmiştir. Mesleğe bağlı olarak uzun yolculuklar bu ev tarafından verilmektedir.

Onuncu Ev: Yaşamınız için kazancınızın ana evi. Mesleğinizin yasal ve haklı kazancıdır. Bir kişinin idari yeteneğidir. İyi yerleştirilmiş bir malefik güçlü bir yönetici yapar. Mars ve güneş burada digbali ve iyi bir yönetici verir.

On birinci Ev: Meslekte kazanımların ve arkadaşların evidir. Tüm gezegenler burada kabul edilir. Çalışma alanınızdaki ödülleri ve tanınmayı gösterir. Güçlü bir ev yüksek oranda yerleştirilmiş arkadaşlar verir.


Onikinci Ev: Meslek kaybı evidir. Ayrıca gizli düşmanlarınızı ve mesleğinizdeki iyi dileklerinizi de gösterir. Buradaki güçlü bir faydalı gezegen, meslekte hiçbir düşman vermez.


Dasamsa kariyer haritası2. Dasamamsa  Kariyer Haritası 


1. Dasamamsa'da yöneticisi muazzam bir öneme sahip. Eğer yöneticisi faydaları öngörülüyorsa, güçlenir, kişi kariyerinin iyi bir temel üzerinde durduğu varsayılabilir,.

2. Eğer Jüpiter’in 3 / 6 10 /11 upachaya evlerinde güçlü bir Güneş kullanılıyorsa, kişinin kariyerinde tanınması ve saygınlığı kazanması muhtemeldir.

3. Eğer Dasa Lordu yükselen ile birlikteyse güçlü ise ve iyi sonuçlar verir Dasamamsa'da yeterli güce sahip değilse, bu gibi Dasa yöneticisi kritik alt dönemlerde belirsizlikler yaratabilir.

4. Dasamamsa'daki onuncu evdeki yönetmenlik dönemlerinde gezegenlerin kariyerini daha iyi kazançlar kazanması beklenir.

5. Dasamamsa'daki onuncu evde gezegen yoksa, hükümdarlık döneminde yöneticisi kişiye onur verecek.

6. Daşamamsa'daki onuncu evin efendisi gezegenlerin mesleği açısından da güçlü bir rehber olduğu düşünülmelidir.


7. Daşamamsa kendra gezegenlerin dönemi, kariyerinde bir kilometre taşı olacaktır.

Gezegen yerleşimi  göre kariyer


GÜNEŞ otoritesi, politikacılar, bilim adamları, liderler, yöneticiler, hükümet çalışanları, doktorlar, kuyumcular


AY hemşireliği, halk, kadınlar, çocuklar, seyahat, denizcilik, aşçılar, restoranlar, ithalat / ihracat.


MARS ateşi, enerji, metaller, inisiyatif, silahlar, askerler, polis, cerrahlar, mühendisler.


MERKÜR zekası, yazma, öğretme, mal, memurlar, muhasebeciler, editörler, ulaşım, astrologlar.


JÜPİTER finans, hukuk, hazine, akademisyenler, rahipler, politikacılar, reklamcılık, psikolog, insani yardım.


VENÜS zevkleri, lüksler, güzellik, sanat, müzik, eğlence sektörü, seks endüstrisi, oteller.


SATÜRN yaşlılar, ölüm, emlak, emek, tarım, inşaat ticareti, madencilik, keşiş.


RAHU araştırmacıları, mühendisler, doktorlar, ilaç / ilaç, spekülatörler, havacılık, elektrik, atık.


KETU idealizmi, aydınlanma, din, gizli işler, zehirler, metafizik.


RANÜS bilim adamları, mucitler, bilgisayar, astrologlar, laboratuar teknisyenleri, elektronik.


NEPTÜN fotoğrafçıları, filmler, denizcilik, petrol, ilaç, medyumlar, şairler.PLUTO araştırması, araştırmacılar, sigorta, ölüm, uzun ömürlülükle ilgili teknoloji, casusluk.Dashamsha Grafiği nasıl okunur (D-10)


Bu, Meslek hakkındaki önceki makalemin devamı. İnsanlar sık ​​sık terfi, yükselme, kariyer grafikleri için çizelgelerine bakmamı istiyor. Bu, herhangi bir kişinin D'yi kolayca çözebilmesi için konuyu basitleştirme çabam. -10.Ancak bu, mesleğinizin tüm ayrıntılarını yalnızca D-10 ile öğreneceğiniz anlamına gelmez ve bu nedenle derinlemesine bir analiz için yine de astroloğunuza danışmanız gerekebilir.

10. Ev 'Karma' veya 'Meslek'i temsil eder. 10. Evdeki gezegenler, 10. Evdeki gezegenler, 10. Lord ve ona bakan gezegenler ve 10. Lord'un Navamsha düzenleyicisi mesleğinize karar verir. 10. Ev burcunun doğası ve Tatwa'sı da bize meslek hakkında ipucu verir. Karakamsha (Atma Karaka'nın Navamsha'sı) da bize bazı bilgiler verir. Benzer şekilde, mesleğe işaret eden gezegenlerin doğasını ve bu gezegenler üzerinde etkisi olan gezegenleri anlamak gerekir.

Dasamsha veya Rashi Kundali'nin onda biri, Mesleği temsil eder ve kişinin kariyerinin profilini çıkarırken ayrıntılı analiz için kullanılacaktır. Rashi tablosundan tüm bilgileri çıkardıktan sonra sadece D-10'a geçin. Tartıştıklarım doğası gereği geneldir ve içeriği yeni astrologlar tarafından anlaşılması için basit tutmaya çalıştım.

Önemli: D-10 kendi başına bir çizelge olarak incelenmelidir.

D-10'un analizinin olası sonuçları aşağıdadır.
Lagna Lord Kendi Evinde / yüce – İyi iş.
Meslek için Karaka, yani Güneş, Satürn ve Merkür, eğer herhangi biri kendi evindeyse – İyi iş.
Güneş kendi evinde / yüce - iyi iş ve siyasette iyi bir lider olacak.
Upachaya'da Güneş veya Satürn (3,6,10 ve 11) – İyi iş
9. Evdeki 9. Lord – Meslekte başarı.
8. Evde tek başına Venüs – Şanslı ve meslekte mükemmel başarı.
7. Lord of D-1 /D-10 kendi evinde veya yüceltilmiş – Meslekte çok iyi ilerleme.
10. D-1 Lordu / D-10 kendi evinde / yüce –Çok iyi iş.
Lagna Lord, D-1 / D10 Lordlarının 6. Lordu ve 9. Lordu, bunlardan herhangi biri zayıflamışsa – Meslekte başarı yok.
9. / 9. Lord'da Lagna Lord yüceltildi – İş (Serbest meslek sahibi)
Oğlak'ın zararlıları varsa - Kötü / kötü / yasadışı mesleğe kendinizi yönelim
Rahu in Lagna – Geçici işler / sık transferler / meslekte kötü beklentiler
Ay Lagna'dan, 6. ve 9. evlerin Güneş ve Satürn ile ilişkisi varsa – Üstlerle kavga ve dolayısıyla meslekte belirsizlik
10. Ev / Satürn ile ilişkili 10. Lord - İşsizlik / hizmetten kovulma.
10. Ev / Lord veya Karaka, Satürn, Güneş gibi zayıf bir gezegenle ilişkilidir – Açgözlü, rezil ve rüşvet suçlamasıyla hapse girer.
Lagna'da D-1 Yogakaraka veya meslekte Lagna – Raja yogaya bakış açısı.
2., 9., 10. ve 11. Lord birlikteyse – İş dünyasında zirveye ulaşacaktır.
Kendra'daki Benefik gezegenlerin Dasha / Bhukti sırasında - Terfi ve başarı.
Dasha / Bhukti sırasında, Kendra'daki Malefis gezegenleri - Gerileme, indirgeme, rezalet vb.
Trikona'daki gezegenlerin Dasha / Bhukti sırasında - arkadaşlardan ve iyi dileklerden yardım / yardım
Dasha / Bhukti sırasında, 10. Evi işgal eden güçsüz, zararlı veya zayıf olan gezegenler – Meslekte birçok zorluk.DAHA FAZLASI..

NEW 5456215350936580527

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

Satvik+Rajasık+Tamasıc+Faydaları

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

YAYINLARIMIZA ABONE OL

Enter your email address:

by www.astrolojikozmik.com

item