AY OĞLAK10 :00 23 :20 ( Nakshatra: Shravana)

Shravana 22 Nakshatra(Oğlak burcu 10.00 - 23.20 arasındaki dereceler)
Karakteristikleri: Zengin, öğrenilmiş, liberal fikirli eş, şöhret


Shravana Nakshatra Anlamı: Ünlü, işitme
Shravana Nakshatra Yöneticisi : Satürn Ay
Shravana Nakshatra : Kulaklar Sembol : Üç ayak izi, trident, kulak
Shravana Nakshatra Rashi / Zodyak: Ju, Je, Jo, Gha
Shravana Nakshatra Evliliği: Hayırlı Değil Cinsiyet: Erkek
Shravana Nakshatra Değerli Taş: İnci Şanslı harfler: K
Shravana Nakshatra Şanslı Renk: Açık Mavi Şanslı Sayılar: 2
Shravana Nakshatra Ortak Adı: Kırlangıç ​​Aşığı, Süt Otu, Erükku

Shravana Nakshatra Yoni / Hayvan adı: Bir Dişi Maymun
Shravana takım yıldızında doğanlar uzun boylu ve sade bir vücuda sahip olırlar. Bu kişilerin kafası geniş, yüzü büyük, ön dişleri arasında açıklık olabilir. Çekici bir vücuda sahiptirler. Yüzünde doğuştan tuhaf bir işaret vardır.

Eğitim, Gelir / meslek kaynakları:  eğitimde sorunlar yaşama olasılığı  muhtemeldir ve bu nedenle gelen iş  tekliflerini reddetmesi gerekecektir. Ancak, güzel sanatlar  çok iyi bir dansçı olabilir 

Sarvan takım yıldızında doğanların hayatlarında iniş ve çıkışlar olsa da sonunda zirveye ulaşacaklardır. Diğer bir deyişle, ortalama ve sıradan vasat bir yaşamdan zevk almazlar, iniş ve çıkışlar onların hayatının ta kendisidir.
Bu kişiler çok iyi danışmanlardır. Çevresindekilerin veya kendisinin bireysel veya kolektif sorunlarını çok iyi analiz edip akılcı çözümler sunabilmektedir ve bundan zevk alır.
30 yaşına varıncaya kadar hayatında istikrarı yakalayamayacaktır. 30-45 yaşları ise bu kişilerin altın çağları olup bu dönemde istikrar abidesi gibi görüneceklerdir.
Sarvan takım yıldızında doğanlar, kulaklarından, cilt hastalıklarından, egzama, romatizma, tüberkölü ve hazımsızlık gibi sağlık sorunlarından muzdarip olabilirler.

Shravana Nakshatra 1. Pada:  Mars tarafından yönetilen Koç  Navamsa'ya düşer. Buradaki gezegensel etkiler, mantık, hırs ve inisiyatif geliştirmeye odaklatır.


Shravana Nakshatra 2. Pada: Venüs tarafından yönetilen Boğa Navamsa'sına düşüyor. Diplomasi liberal  ve  müzik  eğlence endüstrisi.


Shravana Nakshatra 3. Pada:  Merkür tarafından yönetilen İkizer Navamsa'ya düşer.   iletişim olan ve bilgiyi genişletmek isteyen Shravanaa'nın en iyi yönleri.


Shravana Nakshatra 4. Pada: , Ay'ın yönettiği Yengeç  Navamsa'sına düşüyor. Buradaki odak sempatik ve alıcı olmak. otel endüstrisinde kamu görevlileri veya işler tutabilirler.

Yorum Gönder

0 Yorumlar