AY YAY 20:40 OĞLAK 10 (Nakshatra: Uttarashada)Uttarashadha 21  Nakshatra(26:40 Yay - 10 Oğlak burcu)

Karakteristikleri: Manevi bilgelik aramak yaşlılara itaat eder, erdemlidir; ve minnettarUttarashadha Nakshatra Anlamı: Daha sonra zafer
Uttarashadha Nakshatra Efendisi: Güneş Satürn jupiter  Shiva
Uttarashadha Nakshatra Sembol: yatağın kalasları
ttarashadha Nakshatra İlahı: Vishvadevas-Evrensel Tanrılar
Uttarashadha Nakshatra Evlilik: UğurluCinsiyet: Kadın
Uttarashadha Nakshatra Değerli Taş: Yakut Şanslı harfler: B & GŞanslı Renk: Bakır
Uttarashadha Nakshatra Şanslı ve sayı : 1
Uttarashadha Nakshatra Elemanı: Hava
Uttarashadha Nakshatra Yoni / Hayvan adı: Bir Erkek Mongoose

Uttarashadha Nakshatra Ağacı: Palasa ( Ağacı)
Uttarashada Nakshatra takım yıldızında doğmuş kişilerin alın ve burunları büyük, gözleri çekici, dişleri güzel, vücutları şişman ama bir o kadar da güzeldir. Bu takım yıldızının kadınlarının saçları gür ve sıktır. Bu takım yıldızı insanlarının büyüleyici, zarif bir görünümleri ve tatlı yumuşak konuşmasıyla kendisini herkese sevdiren bir yaradılışı vardır.
Bu takım yıldızında doğanların en kötü özelliklerinden biri  ‘inatçı şeytan cesareti’ne sahip olmalarıdır. Bu kişiler başkaları ile çatışma içine girmekten çekinmez, evlilikten pek hoşlanmaz ve düşünmeden konuşmayı severler. Bu yüzden, biriyle tartışırken, aralarındaki görüş farkı ne olursa olsun karşısındakine doğrudan sert sözler söylememeli ve diğerlerine saygı duymayı öğrenmelidir.
Uttarashada takım yıldızında doğanların ilişkileri çok düzgündür. 28 ve 31 yaş arasında aile ve çevresinde önemli değişiklikler yaşarlar. 38 yaşından sonraki dönemde ise hayatları başarı ve istikrar dolu hale gelir

Aile hayatı / Uyumluluk: evlilik  hayatı sorunludur  Mesleki sebeplerden dolayı kocasından ayrılmasından rahatsız olacak ve bu nedenle maneviyatçılığa yönelme eğilimindedir.

Mide problemleri, bacaklarda felç ve akciğer hastalıklarına eğilimlidir. Kötü görme veya gözlerde bazı

Uttarashadha Nakshatra 1. Pada: Jüpiter tarafından yönetilen Yay Navaması'na düşer.  odak nokta değerler ve özgüven geliştirmektir. Çok fazla bilgi edinilecek.


Uttarashadha Nakshatra 2. Pada: Satürn'ün yönettiği Oğlak Burcu Navamsa'ya düşer.  odak nokta hedeflerinize ulaşmak için düşüncelere, arzulara ve stratejilere odaklanmak.


Uttarashadha Nakshatra 3. Pada:, Satürn'ün yönettiği Kova Burcu burcu Navamsa'ya düşer. Buradaki odak nokta bilgi birikimi ve yaratıcılık ve  konforu öğrenmeleri


Uttarashadha Nakshatra 4. Pada: Jüpiter'in yönettiği Balık Navamsa'ya düşer. Burada odak, maddeden ziyade  ruhsal yönüne kaymaya devam edecektir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar