Ay Burcu BALIK (Rasi: Meena / Nakshatra: Revati)Revati Nakshatra Anlamı: Yolda  yöneticisi Merkür rehberlik ve koruma sunan besleyici sürülerin ve sürülerin besleyici koruyucusu
Revati Nakshatra Gövde: Ayak, Ayak Bileği, Karın ve Kasık
Revati Nakshatra Symbol: Zaman ayırmak için davul
Revati Nakshatra Evliliği: Hayırlı
Revati Nakshatra Tercüme: Zengin olan
Revati Nakshatra Cinsiyet: Kadın Taş: Zümrüt
Revati Nakshatra Şanslı harfler: D & C
Revati Nakshatra Şanslı Renk: Kahverengi
Revati Nakshatra Şanslı veya Uygun Sayılar: 5
Revati Nakshatra Yoni / Hayvan Sembolü: Bir Dişi Fil

Revati Nakshatra Ağacı: Madhuka veya Bal Ağacı, Tere yağı AğacıRevati takım yıldızında doğanlar, fiziksel olarak açık tenli, çevik ve güzel görünümde orta boylu olurlar. Bu kişiler binlerce insan arasında bile fark edilebilecek bir çekiciliğe sahiptirler. Daima güler yüzlü, samimi ve içtendirler.
Revati takım yıldızında doğan kişiler ilişkilerinde ılımlı ve yumuşak sözlüdür; samimidir. Başkaların görüşlerine ve söylediklerine  kulak asmazlar. Tamamen bağımsız bir hayat yaşadıklarından, kolay kolay incinmezler.
Bu kişiler uzun süre sır tutamazlar ve bu kişilere söylediğiniz hiçbir şey gizli kalmaz. İnançlı olduklarından ve Allah korkusu taşıdıklarından batın dinlere inanmazlar ve  ilkeli bir hayat yaşarlar.
Bu takım yıldızın insanları evcil  hayvanlara  çok düşkündür. Revati takım yıldızında doğanlar, iyi bir  hekim, astrolog veya şair olabilir.
Bu kişiler genelde yabancı ülkelerde yerleşmiş ya da kendi doğduğu illerden oldukça uzak bir mesafede yaşamlarını tamamlarlar.
Revati takım yıldızında doğanların kendi çabaları ile hayatlarında başarılar gelecektir.
26-42 yaş arasındaki dönem, zihinsel ve sosyal açıdan çok iyidir. Maddi sorun ve diğer bazı zorlukların çoğunu 23 ve 26 yaş arası yaşarlar. 50. yaş sonrası istikrarlı bir hayat sürerler.
Revati Takım yıldızında doğanlar, ayaklarından, ayak bileklerinden, bağırsak ülseri veya sindirim bozukluklarından muzdarip olabilirler.

Revati Nakshatra 1. Pada: ilk padası, Jüpiter tarafından yönetilen Yay burcunda Navamsa  düşer. kişi odak noktası rahatlık ve cömert  iyimser olmaktır.


Revati Nakshatra 2. Pada:   Satürn'ün yönettiği Oğlak Navaması'na düşüyor.  Düşüncelerin merkezi  noktası iyi organize olmak ve denenmiş ve test edilmiş yola hiçbir risk almadan devam etmektir.


Revati Nakshatra 3. Pada:  Satürn'ün yönettiği Kova Navamsa'sına düşüyor. Burada odak şefkatli ve başkalarının acılarına karşı duyarlı olmak ve onlara yardım etmek için her şeyi yapmaktır.Revati Nakshatra 4. Pada:  Jüpiter'in yönettiği Balık Navamsa'sına düşüyor. Burada kişi, hayatı düş görmeye ve kaleler inşa etmeye meyillidir. duyguları kolayca etkilenir.Yorum Gönder

0 Yorumlar