3+4 Aralık 2021 Güneş Tutulması

3+4 Aralık  2021 Güneş Tutulması 


Vedik Astroloji Güneş tutulması gökyüzünün En yaşlı Nakshatrası Jyestha , Akrep burcunun kalbinde..

Bu kırmızı renkli savaş yıldızı ( Antares olarak da bilinir )

4 Aralık Mars , Güneş tutulması ile Akrep burcuna giriyor ve bir kırılma noktası hızlandırabilir.NEW,Günlük Astroloji Yorumları,Yeni Ay Ritüeli,3+4 Aralık  2021 Güneş Tutulması,Akrep burcundaki Mars tutkuyu artırır, cesaret verir ve kararlılığınızı derinleştirir.

Akrep burcundaki Mars'ın da sırları açığa çıkardığı ve daha önce bilinçten gizlenmiş bilgileri ortaya çıkardığı bilinmektedir. 1 aydır yazdığımız öngörülerimiz hafızada tutalım..

Güneş tutulması, önümüzdeki 4 ay boyunca dünya çapında Karışıklık, İllüzyon ve Aldatmacayı artırıyor.
Kala Sarpa Dosha / Yoga Aralık ayı başlayarak birkaç ülke kapanmaya girecek.
Seyahat kısıtlamaları, birkaç aşının başarısızlığı görülebilir.
Ay tutulmalarını takip eden güneş tutulmaları aynı zamanda doğal afetler ve siyasi kargaşa da getirir.

Ülkemiz olarak 1 aydır yazdığım Siyaset, Sanat ,Spor ve dini liderler ve Dinozorlardan Arınıyoruz .

Yine tekrar yazdığım Asrın soğuğu ve fırtınalar ,seller aşırı yağmurlar , toplu hayvan ölümleri , siyasi liderler zehirlenmeleri , siyasette toplu istifalar ve parti değişimine tanık olacağız .

13 Aralık'ta, Mars , Ketu' ile birleşecek ülkede eylemler Başlatacaktır, ama aynı zamanda sabırsızlık ve tepkiselliği körükleyecek. Bu potansiyel olarak tehlikeli bir zamandır, bu nedenle gereksiz çatışmalardan, riskli hareketlerden ve pervasız davranışlardan kaçının.

13 Aralık'tan sonra, 7 görünür gezegenin tümünün Rahu-Ketu tutulma ekseninin bir tarafında olduğu özel bir oluşum olan Kala Sarpa Yoga oluşur. Bu uçucu gezegensel hizalanma, Nisan 2022'ye kadar toplu karmayı, büyük değişiklikleri ve kader olayları hızlandırıyor.

Mars, 30 Aralık'ta tam tutulma derecesine katılacak ve yeni yıl başlarken bazı çığır açan olayları tetikleyecek. . Umut verici bir şekilde, değişikliklere yol açan radikal eylemler veya olaylar getirebilir.
 
 Yüksek mahkemelerden şok kararlar ve gelişmeler yaşayacağız 

Jyestha , daha fazla öz saygı ve özgürlük arzusu uyandırır ve en yüksek benliklerimizi daha iyi onurlandıran seçimler yapmamızı önerir .

Jyestha Güneş Tutulması ruhsal uygulamaları, meditasyonu destekler ve bağımlılıkları, olumsuz duygusal kalıpları ve inançları temizlemeye yardımcı olabilir. Bu zamanı içsel farkındalığınızı keskinleştirmek, kapanışları hızlandırmak ve yeni ve daha destekleyici bir şeyin ortaya çıkması için yolu temizlemek için kullanın.
NEW,Günlük Astroloji Yorumları,Yeni Ay Ritüeli,3+4 Aralık  2021 Güneş Tutulması,Güneş Tutulması 4 Aralık 2021 Astrolojinin 12 Burç Üzerindeki Etkisi


Jyeshta Nakshatra'daki Güneş, Merkür ve Ay, Yeni Ay Gününde bu Güneş Tutulmasını oluşturan Anuradha Nakshatra'daki Ketu ile kavuşum.
Bu 4 gezegen kümesi (Güneş, Ay, Rahu, Merkür) Visakha'da Mars'a çok yakındır.
Bu 5 gezegen Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Terazi, Akrep ve Yay Yükselen ve Ay Burçlarında doğan kişilerin hayatlarında aksamalara neden olacaktır.
Yukarıdaki burçlarda doğanlar ve hükümetle, sözleşmelerle, izinlerle, yasal meselelerle uğraşan herkes birden fazla gecikme ve engelle karşılaşacaktır.
Ayrıca kendisi veya aile üyeleri için sağlık sorunları yaşanabilir.
Seyahat, mali işlemler, üst düzey yetkililerin toplantıları konusunda birden fazla kısıtlama olacak.
Diplomasi ile ele alınmazsa, birkaç ilişki kalıcı olarak zarar görebilir,
Ay burcu Boğa ve Akrep, zorlu yaşam koşulları, gergin ilişkilerle karşı karşıya kalacak.

Koç'un masrafları kısması, zamanında beslenmesi ve uyuması gerekiyor.

İkizler çalışma koşullarını normalden daha zor bulabilir.
Teraziler vücut ağrılarından, maddi kayıplardan muzdarip olabilir.
Yaylar uykusuzluk ve sağlıksızlık yaşayacaklar.

Ay burçları Jyeshta, Revati, Aslesha veya Akrep Yükselen veya Ay Burcu ile doğan veya Vimsottari dasa veya Merkür'ün (Budha) ana antardasasından geçen insanlar, Bunlar ev, iş, sağlık veya finans ile ilgili olacaktır.

Büyük etki yaratan değişiklikler yaşayacaklar.
Sindirim yavaş olacağından ve kabızlığa neden olabileceğinden, tutulma sırasında herhangi bir pişmiş yiyecek tüketmekten kaçının

DAHA FAZLASI..

Yeni Ay Ritüeli 6490016446849837314

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

3+4 Aralık 2021 Güneş Tutulması

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item