Eylül 2021 Esrarengiz 13 Gün Vedıc Astroloji Yorumları

Eylül-2021-Esrarengiz-13-Gün-Vedıc-Astroloji-Yorumları


13 gün Ay iki haftadan 8 den Bhadrapada Shukla Paksha (Bhadra pada Aysal ayın parlak iki haftası demektir ) 7 eylülde Güneşin doğuşu IST ye Güneş doğarken Amavasaya (AY) yok olur ,Tithi vardır yani Güneş doğduktan iki haftalık süreç (shukla paksha) 8 eylülde başlıyor ve Ay her iki tarafında kısas düşüyor 15 gün gün yerine 13 gün kalıyor .Eylül 2021 de 13 günlük on beş gün neyi ön görüyor .

Bhadrapada Shukla Paksha Pratipada ve Trayodashi Tithi nin bozulması nedeniyle bu iki hafta 15 gün yerine 13 gün kısılacak . yani gezegen kombinasyonun 13 günden 13 Ay kadar süreceğini gösteriyor.

çok fazla astroloji terim kullanmadan özetle 13 günlük kısa döngü 2010 yılında yaşadık ve Ortadoğu ülkeleri mısır Libya Tunus iktidar değişikliği ve büyük yolsuzluklar karşıtı kitlesel hareketler yaşandı .

2010 yılı Satürn Başakta Jupiter Balıkta karşıt acı yapıyordu. 2021 Eylül Ayı ise jupiter satürnle kavuşumu var

Özetle çok büyük jeo politik değişimler olacağını gösteriyor .

Yukarıda Verilen 13 Günlük süreçte büyük çalkantılar gösteren Mars – Satürn acıları Navamsha 12 evde jupiter Venüs birlikteliği dünya çapında borsalarda büyük düşüşleri gösteriyor .

Satürn,Jupiter ,Mars, ve Rahu üçken konumu ekonomide ve toprakla maddi ilgili büyük Kargaşa yaşanacak.

13 Günlük bu Vishvaghasra Paksha Döngüsünde 17 Eylül de Güneş Mars Merkür Başak burcuna girişi ile sağlık ve hizmet sektöründe büyük gösterilerin  salgın hastalıkları olacağını gösteriyor .

Rahunun İsrail doğum günü haritası üzerinde oluşu İsrail Casusluk programları ve iş birlikçilerinin vatanına Hainlik yapanların ortaya çıkmasını bekliyorum ..

17 Eylül 14 Ekim 2021 süreç Bütün gezegenlerin Artha toprak evlerinde yerleşimi kuzey ülkelerinde toprakla ilgili felaketleri depremleri ve sosyal kısıtlamaların yaşanacağını gösteriyor ..

5 Eylül Başlayan süreçte sağlık çalışanları ile önemli sorunlar sağlık çalışanlarına şiddet, Grip, nezle , göz kaşıntısı, cilt hastalıkları ve yüksek ateş ve salgın hastalıkların artacağı gösteriyor..

DAHA FAZLASI..

Vedıc astrology günlük yorumlari 316090318675232548

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

22 Ekim +5 Kasım 2021 Mars terazi burcu Etkileri

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item