*/------Blogger Efendisi-----/* Hint Astroloji Vedıc Astroloji : Rahu / Ketu eylül 2020 -mart 2022 Boğa /Akrep Burçlarında

Translate

7 Eylül 2020 Pazartesi

Rahu / Ketu eylül 2020 -mart 2022 Boğa /Akrep Burçlarında

 

(Koç'tan sayıldığında) Rahu 2 ev boğa da  ekonomileri değiştirecek ve mali suçları teşvik edecektir.,

Geçmiş Tarih, 2002-2003'te  Boğa'da Rahu'nun, Akrep'te Ketu'nun  geçişleri Bu 18 ay ekonomik durgunluğa, iş kaybına, çok sayıda endüstrinin, bankaların ve özel finans ağlarının çöküşüne tanık oldu.

Rahu-Ketu bu yıl benzer olayları yeniden başlatacak.

Ketu tehdit edici durumlar,  özelikle 1  Ekim 15 kasım aralığında geçim kaybı, intiharlar, ani ölümler, toplumsal şiddet yaratacaktır .

GENEL OLARAK, BU GEÇİŞLER  AY BURÇLARI VE YÜKSELENLERİ BALIK BURCU, YENGEÇ, BAŞAK VE YAY BURÇLARINDA DOĞANLARA FAYDALIDIR.

Boğa ve Akrep, Rahu, Ketu'nun güçlü burçlarıdır. Eylül 2020 - Mart 2022 arasında başınıza gelecek her şey çok yoğun olacak ve uzun süreli sonuçları olacaktır.

 

Kişisel hayatınızda da, 2002-2003 yılları arasında büyük bir iyi ya da kötü olay yaşanmışsa, benzer olaylar bu sefer farklı bir düzeyde tekrarlayabilir.

Ayrıca, diğer gezegenlerle birleştiğinde Rahu-Ketu daha güçlü hale gelir ve bu gezegenlerin sonuçlarını da verir.

Boğa bir dünya burcudur ve Rahu içine yerleştirildiğinde, birçok kişiye istikrar ve kalıcılık hissi verir.

Ancak Rahu, dikkatle gözlemlenmesi gereken yanılsamalara da neden olur.

Boğa, sevgiyi, tutkuyu, evliliği vb. Temsil eden Venüs tarafından yönetildiği için, Rahu dinler, bölgeler, ırklar ve etnik kökenler arasında olabilen alışılmadık ilişkiler kurabilir.

Toplum da bu geçiş sırasında bu tür ilişkileri kabul etme eğilimindedir.

Önümüzdeki 18 ay boyunca doğan çocuklar da duygusallık az olup  kısa boylu olur. Ayrıca arkadaşları ve partnerleri arasında uzun süreli farklılıklara yol açabilecek tartışmalara da kapılırlar.

Boğa burcundaki Rahu da bizi tasarruf ettirir, bu yüzden lüks eşyalar almayı planlarken faturalara dikkat etmemiz gerekir.

Venüs burçlarındaki Rahu, kişiyi bağımlılıklara eğilimli hale getirebilir.  şüpheli bir kazanç yolu seçebilir.

Boğa, Venüs tarafından yönetilir ve Anahata Çakrasına bağlıdır .

Boğa burcundaki Rahu bizi sanata, müzik aletlerine, şiire, yazıya ve kalbimizin yönettiği her şeye zaman ve para yatırmaya itiyor.

 

KETU gizem, derinlik ve karmaşıklıkla ilişkilidir ve Akrep burcu da öyle.

Akrep'teki Ketu, antik kitaplardan gizli anlamlar bulmaya, araştırmaya yardımcı olur.

Akrep'te Ketu ile doğan çocuklar kendi başlarına bir şeyler yapmayı severler. Kişiliklerinde birçok katman bulunan doğada gizemli olarak büyürler.

Akıllarını okumak zor olacak. Konuşkan doğaları aldatıcı olabilir.

İnsanlar belirlenecek ve hedefleri doğrultusunda çalışacak.

Akrep'teki Ketu, okült konular ve bilimler hakkında iyi bilgi verir. Tıp alanındaki insanlar, özellikle cerrahlar fazlasıyla başarılı olabilirler.

Mars, Akrep ve Manipura Çakrasını yönetir . Akrep'teki Ketu, Güven, muhakeme ve korkuların üstesinden gelmeye vurgu yapar.

Balık burcu ve Başak'ın  ay burçları altında doğan insanlar, büyükanne ve büyükbabalarının bereketlerini yaşayacaklar (ölmüş olsalar bile).

Rahu ve Ketu bir kişi üzerinde doğrudan herhangi bir etki yaratmazlar, ancak yerleştirildikleri burçlar, kavuşum gezegenler vb. Yoluyla dolaylı yollar kullanırlar.

Bu etkiler ani olaylar, tanıştığımız insanlar olarak gerçekleşir.

Mars, Rahu ile birleştiğinde, toplumsal isyanlara, şehirlerde bomba patlamalarına, depremlere, binaların çökmesine, yanardağ patlamalarına, terörist saldırılara neden olur.

 Rahu'nun Boğa'dan geçişi sırasında, Mars 22 Şubat - 14 Nisan 2021'de onunla kavuşacak ve 22 Ekim - 04 Aralık 2021 arasında açı yapacak. Teröristler, radikaller, naxalitler, seri katiller genellikle bu kombinasyonla doğarlar.

 

Akrep'teki Boğa Ketu'daki bu Rahu, yaşınız 17-18, 35-36, 53-54 veya 71-72 ise, doğum anında bulundukları yere geri dönecek.

Örneğin: Boğa ve Akrep, 9. ve 3. eviniz veya başka bir şeyse, çok fazla seyahat, araştırma, şöhret, servet artışı, kardeşlerin, babanın, mezunların desteğini, ünlülerin iletişimini bekleyin.

2019-2020 döneminde Yay burcundaki İkizler Ketu'daki Rahu yeni bir Virüse (Covid-19) yol açtı , ancak Eylül 2020 Mart 2022 arasında Akrep'teki Boğa Ketu'daki Rahu, aşılar ve bağışıklık artırıcılar yoluyla dünyayı bu virüsten kurtaracak.

Ancak birçok işletme kapanacağı ve iş kaybedileceği için ekonomik etkiler devam edecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme