Astrolojide 4 Evde Venüs Etkileri

Astrolojide 4 Evde Venüs Etkileri


Satürn veya Merkür eşlik ederse, kişi mimarlık, ev inşaatı, iç dekorasyon, mülk sahipliği eğitimi alabilir.

4.evdeki Venüs çok mutlu bir ev hayatı ve huzurlu ve rahat bir yaşam sonu verir. Malefikler olmadığı sürece genellikle harika bir yerleşimdir.NEW,Gezegenler,Venüs Kavuşumları,Astrolojide 4 Evde Venüs Etkileri,

4. Evdeki Venüs:

Bu yerleşim, Venüs için arkadaşı Ay evindeki en iyi yerleşimlerden biridir. Kötü gezegenler Venüs'ü etkilemediği sürece, kişi zenginlik, toprak, lüks, araç, mutlu ve başarılı yaşam ile kutsanmıştır. Dördüncü ev anneyi temsil eder ve Venüs ile gerçek sevgi, özen ve ilginin özü olacaktır. Kişi iyi bir eğitime, iyi ebeveynlere, iyi bir yaşam standardına, mirasa ve emrinde tüm lükslere sahip olacaktır. Kişi , güvenli, ev tabanlı bir yaşam tarzını sever.

Arkadaşlığı her zaman neşeli olduğundan ve başkalarının duygu ve düşüncelerini kolayca algılayabildiğinden, insanlar böyle bir kişiye kolayca çekilir. Buradan Venüs, kariyerin 10. evine açı yapıyor; eğer Venüs'ün herhangi bir zararlı etkisi yoksa, kariyer oyunculuk, şarkı söyleme, dans etme, müzik, sanat, moda, parfüm veya ilgili aksesuarları içerebilir.

Satürn veya Merkür eşlik ederse, kişi mimarlık, ev inşaatı, iç dekorasyon, mülk sahipliği eğitimi alabilir.

4.evdeki Venüs çok mutlu bir ev hayatı ve huzurlu ve rahat bir yaşam sonu verir. Malefikler olmadığı sürece genellikle harika bir yerleşimdir.

4. evdeki Venüs, iki eş olasılığını güçlü bir şekilde kurar ve kişiyi de zengin yapar. 4. evdeki Venüs, bir kuyuyu bir çatıyla örterse ve üzerine bir oda veya ev inşa ederse, yerli için bir oğul olasılığını yok eder. Merkür ile ilişkili iş de zararlı olacaktır. likör tüketirse Satürn feci etkiler verecektir. Mars ile ilgili iş veya ticaret, böyle bir kişi için avantajlı olacaktır.

4. evdeki Venüs ve 1. evdeki Jüpiter, kayınvalidesi ile sık sık kavgalar yaratacaktır.

Çözümler

(1) Karınızın adını değiştirin ve onunla resmi olarak yeniden evlenin.

(2) Akan suya pirinç, gümüş ve süt atmak veya kadınlar gibi anneye şerbet veya süt vermek, kayınvalide ile gelin arasındaki münakaşaları savuşturur.

(3) Eşinizin sağlığı için evin çatısını temiz ve bakımlı tutun.

(4) Jüpiter'in sarı bakliyat ve gibi şeylerini nehre bırakın.

Güneş burçlarını evlilik analizi- çocuk sahibi olmak ve ruh eşi bulmakta kullanıyorum. Ay Burçlarını psikolojik denge, sağlık ve hastalık analizini ve HAYATIN TÜMÜNE YAYILAN TÜM KARARLAR için kullanıyorum. Yükselen burcu kişinin karakterini güvenirliğini görmek için kullanıyorum.


DAHA FAZLASI..

Venüs Kavuşumları 2496773053601683784

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

3+4 Aralık 2021 Güneş Tutulması

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

item