Mars Boğa Burcunda

Mars Boğa Burcunda 

mars boğa – 10 ağustos-15 ekim; 13 kasım - 12 mart 2023

mars, 10 ağustos'ta boğa burcuna geçiş yapıyor ve bir ay ve 15 ekim-kasım ikizler'e kısa bir yolculuk haricinde , Boğa burcunda 8 ay kalacak .
Boğa burcundaki Mars büyüleyici ve cinsel enerjilerden etkilenir ve görev yolundan çıkabilir.

Boğa burcundaki Mars'ın görünüşe ve iyi görünmeye daha fazla takıntılı olduğunu ve ortaya çıkan herhangi bir özgüven sorununun üstesinden gelmek için vücut geliştirme ve kilo kaybına yol açabileceğini düşünüyorum.Mars kendi burcu Akrep burcuna 7. ev görünümü fayda sağlayacaktır, ancak bu bir kör nokta olabilir ve tüm gezegenler evlerinden 7. evlerden zayıftır.

Yükselen Boğa iseniz, kendinizi ilişkide daha ateşli savaşların içinde bulabilirsiniz, ancak Venüs Ağustos ve Eylül'de Yengeç ve Aslan'da hala güçlü olacak, bu nedenle 24 Eylül - 24 Ekim arasında Venüs Başak'ta. Bu süre zarfında Mars'a en çok zarar verecek tarihlerdirMars Yengeç
burcunda zayıflar Ay'ın nakshatra'sında veya Rohini'de olmak özellikle 17-25 Eylül'de burcun D-9 bölümünde güçten düştüğünde pek de iyi bir şey değil seller ve aile içinde şiddet olayları verir

Güneş Aslan'da, 17 Ağustos-Eylül. 16'sı 17-28 Ağustos'taki geçişin ilk bölümünde Mars'ı ve liderliği ve cesareti destekleyecek .Mars, 25 Eylül-Aralık Mragashira takımyıldızına giriyor 4. (Boğa 23.20-İkizler 6.40) ve bu kendi yıldızıdır ve Batılı astronomlar tarafından Orion olarak bilinir ve gökyüzünün bu kısmı ruhsal arayış ve hizmet çalışmaları için daha güçlü olmalıdır.Bazı yükselen burçlar bu geçişte daha fazla zorluk yaşayacaktır.

Yükselen Akrep veya Ay için , duruşunuzu bırakmaya istekli değilseniz ve kontrolü elinizde tutmak istiyorsanız, ilişkilerde ve iş ortaklarıyla daha fazla sorun yaratabilir, bu yüzden daha esnek olun.

Yükselen Koç veya Ay için , para, aile ve yeme alışkanlıkları ile ilgili sorunları gündeme getiren 2. ev geçişidir ve daha agresif konuşmalara veya ağzınız veya dişlerinizle ilgili sorunlara yol açabilir.

Aşırı yeme veya içme konusunda zengin hızlı planlara, kumara ve kötü alışkanlıklara dikkat edin.Yükselen Boğa ya da Ay için , tutkuları ya da agresif enerjileri harekete geçirebilir ya da yüzme ve baharatlı yiyeceklerden uzak durun Olumlu tarafı, işleri halletmek için size daha fazla güç ve enerji verebilir, ancak süreçteki insanları saldırganlığınız ile boğabilirsiniz ve bu nedenle öfkenize dikkat edin ve kazaları önlemek için odaklanın.Yükselen Terazi veya Ay için, beklenmedik sağlık sorunlarına daha fazla dikkat etme ihtiyacını ortaya çıkarabilecek bir 8. ev geçişidir. Sinirliliğinizle başa çıkmalı ve başkalarının sizi haksız yere suçlamasına karşı dikkatli olmalısınız. Olumlu yönden ezoterik çalışmalar ve araştırma ve meditasyonla daha fazla ilgilenebilirsiniz.Yükselen İkizler veya Ay için bu 12. ev geçişidir ve harcamaları kısmak ve üstesinden gelemediğiniz bilinçaltı duygularla uğraşmak önemli olacaktır.

Sağlığınızın zirvesinde kalın ve meditasyona daha fazla dahil olun ve aceleye getirilmiş ilişkiler ve cinsel karşılaşmalar konusunda sabırlı olun. Daha fazla hizmet işi yapın.Yükselen Başak veya Ay için , şansı ve ruhsal çalışmayı ve yurtdışına seyahati destekleyebilir. Dikkatli olun ve etik olmayan davranışlarda bulunmaktan ve babanız veya manevi danışmanınızla kavga etmekten kaçının.Mars, Ay'dan veya Yükselen'den 3., 6., 10. ve 11. ev geçişlerinde başarılıdır, bu nedenle Yükselen Yengeç, Aslan, Balık ve Yay burcu, geçişte etkisi şans başarı başlangıçlar getirecek, Oğlak ve Kova ise daha zorlanacak.Rajas – Eylem, yaşam ve doğum.Satva – Denge, doğal ve beslenme.Tamas – Yorgunluk, solma ve çürüme


DAHA FAZLASI..

NEW 3634172625346812999

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

Mars Boğa Burcunda

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

YAYINLARIMIZA ABONE OL

Enter your email address:

by www.astrolojikozmik.com

item