15 16 Mayıs 2022 Tam Ay Tutulması Etkileri

15 16 Mayıs 2022 Tam Ay Tutulması Etkileri


Tam Ay Tutulması, Vedik Astrolojiye göre Visakha nakshatra (Terazi) ve (Akrep) Ay geçişi ile gerçekleşecek.

Tam ay tutulması süresi 5 saat 18 dakikadır.

Tam ay tutulması Orta Doğu, tüm Afrika, Kuzey ve Güney Amerika ve Yeni Zelanda'nın çoğu yerinde görülebilecek.

Dünyaya yakınlığı nedeniyle, bu ay tutulması aynı zamanda bir kanlı ay tutulmasıdır ve dünya karması üzerinde özellikle güçlü bir etkiye sahip olduğu söylenir.

15 16 Mayıs 2022 Tam Ay Tutulması Etkileri


Aynı zamanda, 2020 yılının Haziran ayında başlayan karmik bir döngüyü sona erdiren yıldız Akrep'teki (ayın zayıflama işareti) son ay tutulmasıdır (George Floyd için protestoları ve isyanları ateşleyen Akrep ay tutulması).


Bu ilginç bir tutulma çünkü Dolunay Ketu ile 3° Akrep burcunda gelen zayıflama derecesi arasında kalıyor. Terazi ve Akrep arasındaki bu geçiş bölgesi ve Koç ile Boğa arasındaki geçiş bölgesi, Bir sonraki tutulma Ekim ve Kasım aylarında tutulma kadar bu tutulmanın enerjisi taşıyacak.

Dikkat edin, Merkür ay tutulması sırasında geri harekette, büyük olasılıkla karışıklığı büyütüyor ve işleri olması gerekenden daha karmaşık hale getiriyor.

Merkür Retrograde , tutulma sırasında aniden alevlenebilecek gecikmeler, yanlış iletişimler ve bilgisayar sorunları getirir, bu nedenle sabit sürücünüzü yedekleyin, bir B planınız olsun ve hedefinize ulaşmak için kendinize fazladan zaman tanıyın.

Tutulmalar sırasında meditasyonun gücünün arttığı söylenir, bu nedenle günde en az on dakika oturup nefesinizi takip etmeye zaman ayırın. Olanla birlikte olun ve bedeninizde ortaya çıkabilecek duyguları gözlemleyin.

Amacınız ister aydınlanma, ister sosyal adalet, ister yeni bir araba ya da ev olsun, meditasyon pratiği, hedeflerinizi netleştirmenize ve gücünüze şimdi odaklanmanıza yardımcı olabilir.

AY Ketu'nun gölgesi düştüğünde zihnimizin yapabileceği derin çalkantılara teslim olmak bir seçenektir, belki de sağlıklı bir kopma ve biraz iç gözlem ile eşleştirildiğinde daha iyidir.

Bir uyarı, ay tutulmasının gölge radyasyonlu ışıklarından korunun


15- 16 Mayıs akşamı, ay tutulması sırasında evde kalmak, açık renkli giysiler giymek, sözleşme imzalamamak ve yemek pişirmekten veya yemek yemekten kaçınmak en iyisidir.


Hava (Terazi) ve su (Akrep) burçlarından geçen bir Ay tutulması, önümüzdeki 1 ay içinde sıcak hava dalgasını, ardından serin esintiyi, zamansız yağmurları, kasırgaları, selleri gösterir.


Tutulmanın görüldüğü Güney Amerika ve Afrika ülkeleri sert hava koşulları, kasırgalar, kasırgalar ve seller yaşar.

15-16 Mayıs 2022 Ay Tutulmasının Siyasi ve İklimsel Etkisi


Bu ay tutulması doğudan batıya geçerken ve kısmen Avrupa üzerinden görünürken, Rusya-Ukrayna savaşı Ukrayna'ya daha fazla zarar vererek devam ediyor. Haziran ayı ile Rusya durdurulamaz.

Dünya çapında birkaç siyasi lider için suikast tehdit var.

Nijerya ve Güney Afrika için de kötü zaman.


Ay Tutulması 15-16 Mayıs 2022 Astrolojinin 12 Burç Üzerindeki Etkileri

(Boğa) Krittika nakshatra'sındaki Güneş ve Merkür (geri hareket), aynı nakshatra'da ancak (Koç) Rahu ile yakındır.

Ay, tüm Ay Tutulması sırasında Visakha nakshatra'da (Terazi ve Akrep arasındaki 3. ve 4. çeyrekler) geçiş yapacak ve aynı nakshatrada Ketu ile kavuşum yapacak.

Aynı zamanda Poorvabhadra takımyıldızında Mars ile kavuşumda olan (Kova) Dhanishta'daki (3. çeyrek) Satürn'den görünüm alıyorlar.

Ay kavuşumu Ketu veya Rahu ile doğduysanız, bu ay boyunca yüzmeyi erteleyin ve suyla fazla etkileşim kurmayınız..

Ay ile Visakha, Poorvabhadra veya Punarvasu takımyıldızlarında doğduysanız veya Jüpiter (guru) Dasa'dan geçiyorsanız, önümüzdeki 4 hafta içinde yaşamda büyük değişiklikler bekleyin.

Terazi veya Akrep Ay burcunda veya Yükselen burcunda doğduysanız veya Ay Dasa'dan geçiyorsanız, paranıza, sağlığınıza ve ilişkilerinize dikkat etmenin zamanı geldi.


Mayıs 2022, Balık, Koç, İkizler, Yengeç, Terazi, Akrep, Oğlak burcunda yükselen ve ay burçlarında doğanlar için (psikolojik ve finansal olarak) bir sınav zamanı olacak.


Kova, Boğa, Aslan burcunda yükselen ve ay burçlarında doğan insanlar için güzel günler bekleyin.


Bir çoğu fırsatlar, zorluklar, kafa karışıklığı, yanıltıcı sinyaller ve yanlış yerleştirilmiş saldırganlık ve düşünce ve koşullarda büyük değişiklikler ile aldatma unsurları ile dolup taşacak.


Ağustos 2022'nin ortasına geldiğinizde, profesyonel, kişisel, aşk, finansal ve hayatın diğer birçok yönünün Mayıs 2022'nin ilk bölümlerine kıyasla çok farklı ve hatta belki de tanınmaz hale geleceği.

#aytutulması #15mayısaytutulması #16mayısaytutulması #astrolojikozmik #vedıkastroloji #nakshatra #navamsha #rahsi #vedıkastrolog #karma #mantra #yantra #izmir #remdy #izmiralsancak #karşıyakaizmir #meditasyon

DAHA FAZLASI..

NEW 2001210802677678603

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

Güneş Tutulması Büyük Uyanışlar Getiriyor

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

YAYINLARIMIZA ABONE OL

Enter your email address:

by www.astrolojikozmik.com

item