Merkür 3. Evde Sağlık, Kariyer, Zenginlik ve İlişki

 Merkür 3. Evde Sağlık, Kariyer, Zenginlik ve İlişki

3.evdeki Merkür, ister teknik ister sanatsal olsun, becerileri temsil eder. İletişim kurma, yazma, hızlı düşünme, topluluk önünde konuşma, gazetecilik veya herhangi bir iletişim becerisini temsil eder. Akıl, idrak ve mantıklı kararların evidir. Kişi, ailesi ve yakınlarıyla iyi ilişkiler kurar ve onu ahlaki ve duygusal olarak destekleyen aktif sosyal gruplara sahiptir.

NEW,Gezegenler,Merkür(Bhudha), Merkür 3. Evde Sağlık, Kariyer, Zenginlik ve İlişki,


Astrolojide 3. evdeki Merkür, yazı, yazar, medya kişiliği, aktör, yönetmen veya çapa açısından Merkür'ün en iyi konumlarından yeridir..

Üçüncü ev zihinsel zekayı temsil eder ve cıva, yeni girişimleri uygulamak için yerli ve yaratıcı fikirlerde merak uyandıran önemli zekanın evidir. Üçüncü evdeki Merkür'ün yerlisi, üçüncü ev akıl ve zekayı temsil ettiğinden, bir öğretmen veya felsefi öğrenici veya vaiz olabilir.

Merkür 3. evde konumlandığında, kişi hayatında muhtemelen eğitim veya iş amaçlı birçok kısa yolculuk yapar. Bu kişiler, her şeyi bilen kişiler olma konusunda iyidirler. Çok görevlidirler ve genellikle aynı anda birden fazla ders çalışırlar. Bununla birlikte, bazen her konu hakkında yüzeysel bilgi edinme eğiliminde oldukları ve hiçbir konuda derinlemesine bilgi sahibi olamadıkları için bu eğilime dikkat etmelidirler.

Merkür, iletişim, kısa yolculuk, yazı vb. ile ilgili 3. evin doğal yöneticisidir. Merkür'ün kendini evinde hissettiği yer burasıdır. Böyle bir kişi, aklından geçenleri ifade etmeyi kolay bulur. Dahası, fikirlerini hayata geçirecek kadar çok yönlü ve zekidirler.

Bu kişiler zihinsel olarak oldukça uyanık ve çok çalışıyorlar.

Bu kişiler için en iyi meslekler yazarlık, yayıncılık, öğretmenlik, gazetecilik, seyahat vb. 3. evdeki Merkür ayrıca kardeşlerle derin bir bağ kurulmasını sağlar.

Üçüncü evdeki Merkür'ün kişisi, veri numaralandırma, işleme veya muhasebe ile ilgili lojistik kariyer seçeneklerini tercih edebilir.

Üçüncü evdeki Merkür'ün kişisi, yazmak çok fazla iletişim, zeka ve ifade gerektirdiğinden yazar olma yeteneğine sahiptir. Ayrıca CA, CFA veya CS olabilirler. Seçtikleri çalışma alanında derin ve ünlü olacaklar.

Üçüncü evdeki Merkür'ün kişisi olgunlaşmamış ve çocuktur. Yetişkin olduklarında bile çocuksu davranışları engellerler ve genellikle yakın kuzenleri/akrabaları/kardeşleri/arkadaşları ile tartışırlar. Ayrıca, üçüncü ev aynı zamanda cesaret, özveri ve zenginlik anlamına gelir.

Astrolojide 3. Evdeki Merkür'ün Uğurlu Sonuçları


3. evde merkür olan biri iyi bir fiziğe sahip olacaktır.

Kişi Tanrı'ya ve öğretmenlere saygı duyacaktır.

Biri cesur zeki ve kibar olacak.

Biri sabırlı ve uzun ömürlüdür.

Kişinin iyiliksever eğilimleri olacaktır.

Zeka ve iyi davranış yoluyla saldırgan insanları etkileyecek ve onlara hükmedecektir.

Kişinin iyi erkek ve kız kardeşleri olacak ve arkadaşlarına sevgili olacak.

Kişinin akrabaları olacak ve onların iyi dileklerini olacak.

Kişi arkadaşlarının ve kardeşlerinin yanında çok mutlu olacaktır.

Kişinin tatlı doğası nedeniyle, karşı cins doğal olarak ona karşı şefkatlidir.

Komşulara ve tanıdıklara karşı sevecen davranacaktır.

Kişinin birçok arkadaşı var. Dostlukları kolay kolay bozulmaz.

Kişi çok sık göç etmek zorunda kalacak ve bundan faydalanacaktır.

Kişi astrolojide, ve gizli bilimlerde yeteneklidir.

Yazma, basım ve yayıncılık işleri gelişebilir.

Kişi doğal olarak işe meyilli olacaktır.

Akıllı ve yetenekli bir iş adamı olacak ve hayatını ticaretle geçirecek.

Tüccarlarla arkadaş olacak ve iş kazanacak.

Biri zengin ve müreffeh olacak.

Kişi yazma, konuşma ve okuma konusunda yetenekli olacaktır.

Kişi 32+ 36. Yıllarında iyi bir servete sahip olacak.

İnsan yaptığı iyiliklerden dolayı ömrünün son döneminde dünyadan kopacak.

İyi şans 24. Yaş itibari ile başlıyor.

Astrolojide 3. Evdeki Merkür'ün Uğursuz Sonuçları


3. evdeki Merkür iyi sayılmaz. Merkür, Mars'a düşmandır. Ancak Mars'ın Merkür ile düşmanlığı yoktur. bu nedenle kişi kardeşinden fayda görebilir, ancak ne kardeşine ne de başkalarına faydalı olacaktır. 9. ve 11. evlerin açılarından dolayı Merkür, babanın gelirini ve durumunu çok olumsuz etkiler.

Kişi donuk olabilir ve dinsiz düşüncelere sahip olabilir.

Kişi saf olmayan ve kusurlu bir zihinden olabilir.

Birinin fikri doğru olmayabilir.

Kişi büyülü, canlı, enerjik ve acınası olacak.

Kişi çok mücadele etmek ve doğada vahşi olmak zorunda kalacak.

İnsan kardeşlerin mutluluğundan yoksun olabilir.

İnsan düşüncesiz olabilir.

Arkadaş eksikliği olabilir.

İnsan dünyevi zevklere bulaşacak ve her zaman onların içinde boğulabilecektir.

İnsan mutluluktan yoksun olabilir.

Babanın servetinde bir yıkım olabilir ve baba fakir olabilir.

Kardeşlerin maddi zarar görür ve kardeşler erken eda eder

Merkür sinirlerimizi kontrol eder, zayıflamış ve etkilenmiş Merkür ,kişiyi gerginleştirir, ve buda onu uyuşuk hala getirir ,ve konuşmada aksaklıklar ve cilt hastalıkları verir ,Merkür haritada bir yerleşimi panch Mahapurusha yoga oluşumu ve Bhadra yoga 1-4-7-10 evlere yerleşmesi ile oluşuyor ..Merkür faydalı olarak kabul edilir ancak ,belirli koşullar altında zararlı konuma geliyor, Merkür 6-8-12 evlere yerleşimi iyi sonuçlar vermez.

Aynı zamanda Merkür 6-8-12 evlerin yöneticisi olmasıMerkür nihai sonuçlarına varmadan önce varmadan önce Merkür ün yönü (Kuzey ) derecesi yerleştiği burç dikkat alınması gerekiyor .


Cıva-RAHU Kombinasyonu


Sapık aşırı uç zeka ile bir tedarik ve aşırı temkinli veya eksantrik yapar. Teşhisi/tedavisi zor bir hastalığa işaret edebilir, hatta sinir krizi veya deliliğe neden olabilir.

Civa-KETU KombinasyonuAstrolojide Merkür Farklı Ev ve Kombinasyonların Önem Etkisi. Uzmanlık, keskin sezgisel fakülte ve analitik zihin verir.

Merkür Satürn Kavuşumu


Satürn tarafsız cinsiyete sahip bir zararlıdır ve aynı zamanda tarafsız olan Merkür bir araya geldiğinde, sonuçlar genellikle doğada zararlıdır. Her ikisi de hadım gezegenleri olduğundan, kombinasyonları evlilik hayatını, özellikle de cinsel tatmini etkiler.Bu kombinasyon aynı zamanda kişi veya eşi iktidarsız hale getirebilir.

Bir burçta Merkür ve Satürn'ün bir araya gelmesi genellikle kişiyi azimli ve gayretli yapar. Bu bağlaçla kişiler yazı, edebiyat ve şiir konusunda ustalaşırlar. Yalnızlık içinde uzak yerleri ziyaret etmeyi severler. Bununla birlikte, bu birleşme aynı zamanda kişi için mali sorunlar da getirebilir.

DAHA FAZLASI..

Zenginlik ve İlişki 5027845402887117274

Yorum Gönder

emo-but-icon

Günlük Astroloji Yorumları

Satvik+Rajasık+Tamasıc+Faydaları

Translate

paylasmak güzeldir.

Sosyal Medya

facebook twitter google+ youtube

Blog Arşivi

Popüler Yayınlar

YAYINLARIMIZA ABONE OL

Enter your email address:

by www.astrolojikozmik.com

item