*/------Blogger Efendisi-----/* Hint Astroloji Vedıc Astroloji : Diego Maradona

Translate

2 Aralık 2020 Çarşamba

Diego Maradona

1980 + 1990 yıllarında Diego Maradona  ‘futbol tanrısıydı’ ülkesi Arjantin ve kulübü Napoli  de performansı ,dünya çapında milyonlarca çocuğa futbol oynaması için ilham verdi…

Diego 30 Ekim  1960  Ay  SHUKLA EKADASHİ  günü  jupiterin  poorva Bhadra Nakshatra  dogdu..

Diego Maradona Yükselen burcu Akrep .onu en tartışmalı sansosyanel ve kariyerde düşüş yaşamasını sağlayan ve  onu deha yapan yükselen yöneticisi Mars 8 evde Merkür  burç değiştiren PARİVARTANA YOGA  getiriyor.

Yükselen yöneticisi Mars  5 evin yöneticisi  Jupiter   görünümü Raja yoga  oluşturmuştur..

5 ev Geçmiş yaşam karma evidir ve Diego 5 evin yöneticisi jupiter hamsa yoga oluşu  onun geçmiş yaşamdan  nasıl güzel karma getirdiğinin göstergesidir..

Bv Rahman  göre  yükselen ve 8 ev arasında  parivartana yoga  kişiyi cesur, kumarbaz , risk alan, hırsız hileci,mizaçta saldırgan , kadın düşkünü yapar, Diego akıllı kurnaz bir futbolcuydu .

Ay 9 evin yöneticisi olarak 4 eve yerleşmesi onun duygusal vatansever ve  halkın sorunlarına daha hassas duyarlı biri yapmıştır.

Ay göre 10 ev Merkür Venüs oluşu  AMALA KEERİTİ YOGA  oluşması ona ün kazanmasına etkendir.

Ancak Ay ketu  grahan yoga oluşu   8 evin yöneticisi Merkür  dasha birlikte onu uyuşturucu bağımlısı yapmıştır..

Ak gezegen Ay  navamsada Bogada  10 evde yücelimde . Atamakaraka  kariyer gezegen mars kendi evinde  şöhret için özel yogadır..

Kariyerde +Evlilikte SATÜRN  lütfu

Haziran  1972 den  haziran  1991  yılları Satürn maha dasha  ona hayatta şan şöhret evlilik  her istediğini verdi.Satürn tüm shada varga haritalarda yücelimdedir.

Doğum haritası Satürn 5 evin yöneticisi jupiter birlikte olup yükselen Mars ile  ilişkilidir.

Navamshada Satürn  Terazide  3 ev spor evindedir, ve satrün rahu birlikteliği       GURU CHANDAL YOGA oluşu ona dünya genelinde şan şöhret vermiştir..

Vimshottari  Satürn  Rahu dasha  yaşarken  Meksika 1986 dünya kupası yıldızlığına yükseldi .

Rahu doğum haritasında 9 evin yöneticisi  Ay  ve 5 evin yöneticisi jupiter görünüm almaktadır.

Rahu ve ketu Trine evlerin yöneticileri kavuşumları  RAJA YOGA verir .. ve rahu alt dasha 1990  dünya finaline ulaştırdı .

Maradona 1984 yılında Satürn Ay dasha 24 yaşında evlendi. 

Haritada 7 evin yöneticisi Venüs yükselende  ve ay kendaka evde olduğu için ona erken evlilik vermiştir..

Merkür Dasha 1991 yılında itibaren kariyerde düşüş başlangıcıdır. Maradona 1991 de uyuşturucu bağımlılığı Merkür dashada  gerçekleşti.

Maraka  Venüs ve 8 evin yönetici Merkür yükselende oluşu  1991 merkür dasha  ardından Venüs dasha  2008 kadar süreçte  tüm dasha boyunca . kariyerinde utanç sağlık sorunları  yaşatmiştir..

Merkür + Ketu veya Ketu Merkür  dönemleri  kişiye en büyük düşüşler ve aşağılanmalar getirir.

Maradona haritasında Merkür  zararlı mars parivantan yoga değişim içerisinde ve ketudan görüm almakta. Navamsada  Merkür saturnden görünüm almakta  DASHAMSHA  kariyer haritasında Merkür 12 kayıplar evindedir .  12 evin yönetici Ay ketu birlikteliği Diegoya  ketu Merkür dashasında dünya kupası turnuvasında ihraç edildi ..

Diedo navamsa ve Trimshamsha haritalarında 2  ve 9 ev yöneticileri debil acı çekiyor . 2 ev aile ritüeller  9 ev  daharma din özgürlükler evdir. Kişinin navamsha ve Trimshamsah  haritalarda  2 ve  9 ev yöneticiler düşüşte ise  kişi alkol  uyuşturucu bağımlılıkları oluşur ..

2003 yılında Vimshottari Merkür Rahu  dasha boşandı  . Merkür dasha aşırı içme uyuşturucu  bağımlığı verdi.  Merkür dasha bitişi ile tüm bağımlıklarından kurtulmuştu .

2008  yılında Ketu dasha birlikte kariyerinde futbol koçluğu başladı .ketu 9 evin yöneticisi ay birlikte  onu Arjantin milli takım sorumlusu yaptı.. 25 kasım 2020 Akrep yükselen için Venüs Maraka gezegendir  Vimshottari Venüs + Ay + Merkür de öldü 

https://www.youtube.com/channel/UCO9HtuMDnLYEM2_914Ec-Iw?view_as=subscriber

https://www.astrolojikozmik.com/

https://www.instagram.com/astroloji_kozmik/?hl=tr 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme