*/------Blogger Efendisi-----/* Hint Astroloji Vedıc Astroloji : Düşüşte Gezegenler etkileri

Translate

3 Nisan 2020 Cuma

Düşüşte Gezegenler etkileri


zayıflamış bir gezegenin kariyeriniz ve mesleğiniz  de  karar verme ve yeteneklerinizi nasıl etkilediği

                                   GÜNEŞ

Güneş  zayıflamış durumda, güven eksikliği, cesarette zayıflık, ve görme sorunları sonuçlanır. çalışması için her zaman başkalarından takdir ve doğrulama isteyecektir.
“Güneş”, Vedik astrolojide babanın doğal göstergesidir, bu, babasından taktir almamış olabileceği  çocukluğu sırasında babayla sorun yaşadığını   gösterir. Kişinin yapacağı tüm görevler ve çabalar, mutluluğuna özen göstermek yerine diğer insanların dikkatini çekmek olacaktır.
                                        AY
 zayıflatılmış "Ay", güvensizlik, kişinin kendi yeteneklerinden şüphe duyması, başkaları tarafından duygusal olarak  kolayca etkilenmesi ve  sorumluluğun sahibi olmak yerine başarısızlıkta  başkalarını suçlamasıyla sonuçlanır.
“Ay” kişinin astrolojideki zihnini işaret ettiği gibi, zayıflamış bir durumda, her zaman rahatsız ve endişeli tutacaktır.
 karar verme ve ertelemede gecikmeye neden olabilir. çocuklukta koruyucu bir ortamda yetiştirilmemiş  olabileceğinizi gösterebilir. içinizdeki güvenlik hissini o kadar aşılamış olabilir ki duygusal boşluk tavandır

 “Ay” burcunuzda zayıflamış bir durumda varsa, size ana önerimiz kendinize ve yeteneklerinize güvenmek olacaktır. Her zaman başkalarına bağımlı olmak yerine eylemleriniz için sorumluluk alın ve gelecek hakkında aşırı endişe etmek yerine şimdiki zamanda yaşamaya çalışın.
                                       MARS

Mars, burçta güçlü bir konumda bulunuyorsa, bir yerlime cesaret veren, güç, cesaret ve rekabetçi ruhu sağlayacak gezegendir.
Eğer  zayıflamış bir durumda ise, doğal duygusal,  utangaç hale getirir. Kendi irade gücünüze ve gücünüze bağlı kalmak yerine, görevlerinizi tamamlamak için başkalarına güveneceksiniz. Sizi  kıskanç bir hale getirecek, bu da enerjinizi tüketen   neden olacaktır.. Mars gezegeninin bu konumu nedeniyle, hatalarınızı kabul etmek için biraz katı ve isteksiz olacaksınız.

                                   MERKÜR       

Merkür gezegeni farkındalık, konuşma, fikir alışverişi ve bilgi temsil eder. Güçlü bir konumda olduğunda, birine keskin bir iş anlayışı sağlar. Eğer Merkür burcunuzda zayıflamış bir durumdaysa, o zaman tutumunuzda aşırı eleştirel olmanızı sağlar. Sonuç olarak, karşılaşabileceğiniz her fırsatı analiz edip kaybedeceksiniz. Performansınızı sürekli olarak  endişe duyacağınız hatalar yapma korkusuyla her zaman sizi meşgul edecektir.

Ayrıca, ani bir karar vermeniz gerektiğinde, kendinizi rahatsız bulacaksınız.
Merkür burcunuzda zayıflamış bir pozisyondayken karar verme sürecinizde daha proaktif olması önerilir. Gezegenin aynı zamanda çocuğun ilköğretim üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir.

                               JÜPİTER

Vedik Astrolojide bilgelik, zeka ve refahın doğal göstergesidir. Yani, eğer gezegen burcunuzda zayıflamış bir durumda ise, yaklaşımda bir kötümser olacak ve olayların  sadece olumsuz tarafını görmenizi sağlayacaktır. Jüpiter, sizi kendi potansiyeliniz ve çabalarınız yerine mucizelere ve diğer koşullara daha bağımlı hale getirecektir

Bu zayıflatılmış Jüpiter sizi işinizde örgütlenmemiş hale getirecek, kendiniz için belirlediğiniz sınırlara göre çalışacak ve hatta bunların ötesine geçme inancından bile Yani, Jüpiter'i burcunuzda zayıflamış önerimiz ve tavsiyemiz iyimser ve olumlu olacaktır. Ayrıca, sizin için kader ve şansa bağlı kalmak yerine hedeflerinize ve arzularınıza ulaşmak için çok çalışın. Büyüklerinizin ve öğretmenlerinizin nimetlerini ve tavsiyelerini almak, Jüpiter gezegeninin uğurlu sonuçlarını elde etmenize yardımcı olacaktır.

                                  VENÜS

Venüs, Vedik astrolojide yaratıcılığı, güzelliği, memnuniyeti ve ikna edici güçleri temsil eder. GÜÇLÜ BİR VENÜS  BİLGİLERİNİZİ VE DÜŞÜNCELERİNİZİ BAŞKALARINA ETKİLEYİCİ BİR ŞEKİLDE İFADE ETMENİZE YARDIMCI OLUR.
Venüs zayıflamış bir durumdaysa, işinizde memnuniyet bulmanızı zorlaştırabilir, her zaman  aldığınız kararlarda  her şeyde bir şey veya boşluk eksikliği hissedebilirsiniz. Bu nedenle, uzun bir süre bir işe veya göreve bağlı kalmayı zor bulacaksınız.

Venüs zayıflamış durumda, sizi her zaman başkaları hakkında şüpheci kılacak, kararlarınızı diğer insanların varsayımlarına dayanarak verecektir. Bu nedenle, başkalarını memnun etmek veya başkalarının onayını almak için çok zaman ve enerji harcayacaksınız..

Zayıflamış bir Venüs,  düşüncelerinizi başkalarının önünde sunmanızı zorlaştıracaktır. Bu, işyerindeki verimliliğinizi etkileyen yeteneklerinize güvenmemenizle sonuçlanabilir.

 dans, resim, müzik, şarkı söyleme vb. Gibi yaratıcı etkinliklere kendinizi kaptırmanız tavsiye edilir ve tavsiye edilir.


                                 SATÜRN

Satürn, Vedik astrolojide disiplin, kurallar, kararlılık ve özveri anlamına gelir. “ zayıflamış durumdaysa tembellik, dikkatsizlik vb. Verir. Ayrıca işinize olan bağlılığınızı azaltır. Odaklanmanızı zorlaştırabilir ve gereksiz nedenlerle görevlerden kaçınmaya başlayabilirsiniz. Bu nedenle kariyerde  verimliliğinizi etkilemek zorunda olan herhangi bir işte süreklilik bulmanız her zaman zor olacaktır.
Satürn  zayıflamış küçük hedeflerle başlamanız, onlara ulaşmaya çalışmanız, sürekliliğinizi ve güveninizi artıracağı önerilir. Satürn, disiplini temsil eden gezegendir, sabah erken kalkmak kadar basit olsa bile kendinizi her türlü rutine adapte etmeye çalışın. Bu kendiniz hakkında kendinizden emin ve olumlu hissetmenize yardımcı olacak ve Satürn gezegeninin enerjisiyle hizalanmaya başlayacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme