9 şubat 2020 Dolunay

9 Şubat Dolunayı vücudumuza zihnimize Ruhumuza iyileştirebilecek besleyici dönüştürücü iyileştirici ışık getiriyor .

Dolunay iyileştirici güçleriyle bilinen gizemli kundalini yılanının yıldızı Ashlesha'nın naksatsaha gerçekleşiyor son derece hassas ruhlar için ezici sıkıcı hissettirebilir .

Dolunay, zorlu kronik sağlık sorunlarını tersine çevirebilen ve iyilik için duygusal durgunluğu giderebilen iyileştirici ışık dozu içerir.

Hayatınızda sizi destekleyen ve sizi güvende tutan şeyleri hatırlamak için zaman ayırın.
Meditasyon ve manevi sadhana (uygulamalar) için mükemmel bir zamandır. Gerçekten kim olduğunuza samimi bir şekilde bakın ve önyargısız olarak kendinizi kabul edin.

Eğer kendinizi dışlanmış hissediyorsanız, farkındalığınızı Duygularınıza düşüncelerinize bedeninize getirmeyi denemelisiniz.

Düşüncenin ve niyetin kurduğumuz cümlelerin tüm yaratımın temeli olan enerjiyi taşıdığını ve evrenin düşünceye karşılık verdiğini Düşüncenin karma olduğunu anlık olsa dahi unutmayın.
Dışta olan her şey, içtekinin ve özündekinin yansımasıdır.Tüm ol'uşlar, senin sesinin tekrar sana yankılanmasıdır. Bu yüzden evrene yaydığın enerjinin ve frekansın pozitif olmasına ve bütünün hayrına olmasına özen gösterin.

İstenmeyen zihinsel ve duygusal türbülansa dikkat edin. Sadece ruhsal olarak gelişmenize ve gerisini bırakmanıza yardımcı olacakları seçmek için bilinçli bir seçim yapın ve adım atın çünkü bu dolunay seçimleriniz için attığınız adımları destekleyen bir dolunay.Arafta olduğunuz konular İçin bu dolunay hem bitiş hem başlangıçlar İçin ışık tutacaktır.

Sağlık tüm negatif enerjilerden arınmayı niyet edip Om sorpbhyo namah 108 defa kuzey yön oturarak  söylenmesi  bedensel enerjinizi dengelemenize yardımcı olacaktır 

Yorum Gönder

0 Yorumlar