*/------Blogger Efendisi-----/* Hint Astroloji Vedıc Astroloji : Satürn 23 ocak 2020 +17 ocak 2023

Translate

21 Ocak 2020 Salı

Satürn 23 ocak 2020 +17 ocak 2023


 OĞLAK'TAKİ SATÜRN 23 OCAK 2020 - 17 OCAK 2023

Satürn Oğlak ta  bize  alçakgönüllü  mütevazi olmamızı  Ruhsal kurtuluşumuza bağlı kalmamızı sağlayacaktır. Ama önce duygusal problemlerimiz ve zorluklarımızı çözümlemeye çalışmalıyız…

3 yılık süreçte  duygusal sorunlarımız yalnızlık ve hatta ölüm korkumuzla yüzleşmektir. Bu ağır bir kaç yıl olabilir, ama kesinlikle muazzam bir büyüme ve ruhsal olgunlaşma  seviyesine oluşacağımız evredir..
Satürn'ün Oğlak'taki misyonu gelecek için daha sağlam ve sürdürülebilir bir yapı inşa etmektir.
Vedik Astrolojide Oğlak burcuna Makara denir , bu da timsah anlamına gelir. Timsahlar, işleri yavaşlatan ve güçle hareket eden inatçı hayatta kalanlardır. Oğlaktaki Satürn ile, daha önce aşılamaz görünen zorluklarla başa çıkabilir, işinizde veya ev hayatınızda yeni sorumluluklar üstlenebilirsiniz.

30 Yıl önce Satürn oğlakta  Almanya birleşti ve Myanmar ve Nikaragua'da seçimler yapıldı. Körfez Savaşı da bu dönemde başladı ve Nelson Mandela bağımsızlık kazandı.
Aynı zamanda, World Wide Web'in temelini için web sunucusu oluşturuldu…


KOÇ (MESHA): Kariyerinizde  iş değişikliği olacağını zorunlu  İstenmeyen yerlere taşınmalar  olabilir. Sabırla başarı gelir. Mevcut çalışma durumunuzda desteklenmiyorsa, değişim zamanı gelmiş olup işe istemeyerek gitme kendini yorgun bitkin hissettir .
Satürn transiti ile  'Baadhaka' oluşur , annenin  sağlığı, Aile içinde üzüntü ve akrabalarıyla anlaşmazlıkları getirecektir

BOĞA BURCU : Satürn, yüksek öğrenim evinizde  yeni bir  el beceri  çalışması yapılması öğrenmek  için fırsattır. Baba  ve öğretmenlere karşı sabırlı ve hoşgörülü olun. Seyahat için iyi bir zaman. Kardeşler  kuzenlerin sağlığı endişeniz  olacaktır.
Uzun vadeli bir sorundan kurtulma beklenebilir.
Yasal sorunlar lehinize 2020 sonlarında veya 2021 başında çözülebilir.
2021'deki Jüpiter + Satürn kombinasyonu, kariyerdeki netliği ve ilerlemeyi gösterir.

İKİZLER BURCU : Araştırmalar sonucu   sizi uzun süredir rahatsız eden sorunların cevaplarını ortaya çıkarabilir. Gölge çalışması ve ezoterik konuların incelenmesi kendini anlamayı derinleştirir.  Satürn geçişi boyunca mali konularda bazı inişler ve çıkışlar mümkündür Aile baskısı zihinsel ruhsal  sağlığınızı da olumsuz etkileyebilir.
Sağlığa  dikkat edilmesi gerek  daha fazla baskı sizi fiziksel ruhsal zora sokabilir..
2021'de Jüpiter + Satürn kombinasyonu yeni ilişkiler, işler veya daha yüksek çalışmalar için iyi değil.

YENGEÇ  BURCU : İlişkilerde daha fazla olgunluk  ilişkileri sağlamlaştırma  Sorumluluklarının bilincinde olmayan  iş ortaklarından veya eşlerden ayrılık arınma getirecektir.
  iş değişikliği 2020'de gerçekleşmeyebilir. Eşin
sağlığı üzebilir  Aile  desteğine ihtiyaç olabilir.

ASLAN BURCU :  organizasyon becerilerini geliştirmek için harika bir zaman. Yavaş ama istikrarlı kazançlarla sıkı, gayretli çalışma zamanıdır
Yeterli egzersiz yapıp  diyetinizi dikkat edin. Satürn, rakipleri ve düşmanlara karşı  kazanmanıza yardımcı olacaktır, ancak ikili  ilişkiler baskı altına girebilir.Son 5 yıldan beri durdurulan kariyer planlarını yeniden başlatmak için en iyi zaman.
 2021'deki Jüpiter + Satürn kombinasyonu, ilişkilerde ortaklılarda  anlaşmazlıkları gösterir.

BAŞAK BURCU : Güçlü ve organize  sağlam  temelde oluşturmak uzun vadede yapıcı olmanıza yardımcı olacaktır. Yaratıcı hayalleriniz ve romantik bağlantılarınız konusunda ciddi olma zamanı. Çocuklar daha fazla ilgiye ihtiyacı olabilir
Geriye dönme çabanız verimli olmayacaktır.Geçmiş arkadaşlar geri dönmesi size zarar getirecektir  
2021 yılı Mali baskılar, yasal konular, gelecek hakkında endişe verici düşünceler uykusuzluğa  duygusal gel gitler neden olabilir.
TERAZİ BURCU  : Konuşma terapisi  rüya çalışması ile duygusal iletişime  dikkat edin,  Ev  bakımı  taşıma veya aracınızın bakımına fazladan enerji harcama  zamanı gelmiştir. Finansal baskılar meydana gelebilir, ancak özveri ile eski borçları ödemek mümkündür.Pozitif enerji yıllar sonra tekrar hissedilebilir.İdari ve yaratıcı işler kolaylıkla yapılabilir. Yeteneğinizi kanıtlamanız için size bol  fırsat verilecek.

AKREP BURCU :  Ruhsal fiziksel finansal iyileşme ve kendini güçlendirme zamanı. Eğer bir öğretmenseniz, öğrencilerinize karşı sert davranmamaya çalışın ve kardeşleriniz varsa onlara sabırlı olun. Vücudunuzu hareket ettirin ve kelimelerinizi açık ve gerçeği konuşun
 2020, borçları temizlemenize ve banka bakiyenizi artırmanıza yardımcı olacaktır.
Uzun vadeli yatırımlar artık verimli olacaktır.
Mevcut negatif enerjilerden kurtulmak için Ocak 2020'de bir Hayvan kesmeniz  size yardımcı olacaktır ..

YAY  BURCU : Finansal güvenlik ve sorumluluk daha fazla odaklanacaksınız  Ailenizi ve sahip olduğunuz her şeyi sevmeyi ve takdir etmeyi unutmayın.. Kendi ve aile üyelerinin sağlığı sizi endişelendirebilir. Finansal durum geçmişten biraz daha iyi olacaktır. Gerçek, otantik sesinizi bulmaya çalışın ve diyetinize dikkat edin.

OĞLAK BURCU : manevi büyüme ve olgunluk için güçlü bir fırsattır.. Sağlığınıza dikkat edin ve mümkünse daha fazla hareket edin .  Geçmiş Kronik  hastalıklar geri gelebilir.
İtibarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Karşı cins ilgili gereksiz davranışlar  nedeniyle (2020'nin 2. yarısında) suçlanabilir veya iftira edilebilir.
Çocukların yaşamlarında büyük değişiklikler olacak. Eş destekleyici olmayacaktır.
2021'deki Jüpiter + Satürn kombinasyonu felsefi fikrinizi hayata bakışınızı  değiştiriyor.

Kova : Ruhunuza duygularınıza  Sezginize   dokunun ve bilinçsiz kızgınlığı  kendinizi sabote etme eğilimlerini iyileştirmeye çalışın. uzun vadeli projeleri bitirme veya ikameti değiştirme gibi bir kapanış zamanı olabilir..
Çocukların geleceği hakkında endişe duyulacak Yeni işlere girmeyin, mevcut işlerle devam edin.

BALIK BURCU : Akıllı, olgun ve güvenilir arkadaşlar edinecek diğerleri ise elenecek.Kariyerde büyük bir değişim ve ardından başarı belirtilir.Organizasyon ve yaratıcı yetenekler için takdir edilecektir.Evli olmayanlar evliliğe girebilirler.
 2021'de beklenmedik kazançlar ve yeni araçlar alımı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme