10+11 AY TUTULMASI ETKİLERİ110 +11 Ocak  Ay tutulması Punarvasu  Naksatha “yenileme yıldızı” "ışığın geri dönüşü" olarak tercüme edilir.  gerçeğin ve öz farkındalığın öne çıkmasını isteyip, eldeki ve  zihnimizdeki gücü ve kaynakları   farkında bile olmadığınız gizli  yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir.

·       Ay Tutulmaları, yaşamlarımıza Duygusal Ruhsal  Değişime  yardımcı olan hızlandırılmış enerjileri  getirip , Ruh   yolculuğumuzu daha derin  idrak etmemiz  için  Zihinsel  Ruhsal Arınmamıza  yardımcı olacaktır ..

v   
Evrene inancımızı korumalıyız   ne olursa olsun  iyi ya da kötü  giden her şeyin Ruhun Tekamülü  ve kaderimizin bir parçası olduğuna güvenmeliyiz. Tutulmada   duman enerji  çiftler ve ortaklıklar  arasındaki zihinsel ayrımlar,  anlaşmazlıklar, anormal iklim değişimleri ,  psikolojik sorunları getirebilir,sakin olalım kalp kırmayalım.
v  

Vedic astrolojide tutulmalar büyük kadersel  değişimlerin yanı sıra bilinçsel olarak kitlesel  değişimler  getirme eğilimindedir, bu yüzden arkanıza yaslanıp Evrenin bizim için neler  getirdiğini  izleyebiliriz.
v  

Orman yangınları  ve siyasi gerginlikler savaş söylemleri  arttıkça, 10+11 Ocak  Ay tutulmasında Satürn  Ketu oluşu , belirsizlik ve endişe artırır ve  eski döngülerin sonu ve büyük bir yeni başlangıçları getirir, on yıllık yeni bir  Döngüyü bitirip yeni  karmayı başlatacaktır.. 
v  

Tutulmada  Merkür yanık  yanlış anlamalar ve gecikmeler getirir. Yeni elektronik ekipman, akıllı telefonlar satın almak için olumsuz 10 gün olacaktır
v  

Ancak, tutulmaya giden saatler boyunca Merkür güneşe tam olarak ( cazimi ) katılacak ve ilhamı ilahi kılmak için bir kanal açacaktır.   Gelen şaşırtıcı yeni fikirler için zihninizi açık tutun.
v  


Ay tutulmaları da Yaşlıları mutlu edilmesi  meditasyon, iç gözlem ve oruç için iyi bir zamandır. Mantraların tekrarı  barış  şifa için yürekten dualar edilmesi .Ruhsal huzur getirir..

Yorum Gönder

0 Yorumlar