5 Kasım 2019 Jupiter Yay burcu


5  Kasım  Jüpiter  Yay burcuna  Bir yıllığına geçişi gerçekleşiyor. Vedik astrolojide, Jüpiter'e manevi gerçekliği ve şefkati öğrettiği için "guru" denir. Sanskritçe'de “gu” karanlık ve “ru” pervane anlamına gelir, “karanlığı dağıtan kişi ” olarak tercüme edilir.
Jüpiter Finansal işletmeleri, aile ilişkilerini, bankacılığı, altın fiyatlarındaki dalgalanmaları, sosyal adaleti,ilahi adaleti , vücuttaki şeker ve yağları vb. Kontrol eden  Jüpiter, Umut ve idealizm yüksek fikirli  Zodyak'taki en şanslı konuma girer.

Jüpiter'in bir kişinin zihinsel gücünü, coşkusunu, soyunu, cömertliğini  yeteneklerini, mesleki becerilerini  etkilediği bilinmektedir. Jüpiter  12 burçla hem iyi hem de kötü bağlar oluşturabilir…

 Vedik astrolojinin yorumuna göre, bir burç içine yerleştirilen Jüpiter, pozitiflikten negatifliğe, depresyona ve bitkinliğe kadar birçok işaret anlamına gelebilir..

 Ayrıca bir erkek veya kadının burçlarında pozitif geçiş sırasındaki mutlu evlilik hayatını, refahı, büyümeyi ifade eder. Ayrıca bir kadını kibirli yapabilir, böylece evliliğini mahvedebilir..

Jüpiter, Yay' da  yüksek amacınıza bağlanmak ve maneviyatınızı ifade etmek için çok önemli bir geçiştir  Jüpitere  Güney Düğüm Ketu'ya katıldı.  derinlemesine araştırma yapan ve memnuniyetsiz bir kaliteyi beraberinde getirir, böylece yaşamınızdaki tüm alanların öğretmenlerinizin ve spiritüel uygulamalarınızın yetersiz kaldığını fark edebilirsiniz.

Önümüzdeki 12 ay içinde, Jüpiter  Eğitim, öğretim, seyahat ve yayıncılık için harika bir zaman. Jüpiter ruhlarımızı beslemek için kendimizi sıradanlardan çekmeye teşvik ediyor.

12 ay boyunca ay burçları  İkizler, Aslan, Akrep, Yay, Kova ve Balık  için olumlu etkiler sağlayacaktır.
Ay İşaretleri ve Yengeç, Boğa  Oğlak burcunda doğanlar için olumsuz etkiler görülecektir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar