26 Kasım Yeni Ay etkileri


26 Kasım’ın  Güneş ve Ay'ın  birleşimi Yeni Ay  Satürn  tarafından yönetilen Anuradha'nın nakshatra (ay konağı) meydana gelir. Ay zayıflama noktasını "Satürn, Güneş, Mars ve Ketu'nun etkisiyle tehlikeli  sıkıştırılmış bir Ay halidir.

Genel olarak, yeni aylar, iç dünyaya dönüşmek ve hissiyat  almak için fırsatlardır.   Bu yeni ay, hediyelerinizi nasıl daha iyi paylaşacağınız ve başkalarıyla nasıl bağlantı kuracağınıza odaklanıyor. Arzularla motive olmak yerine,  dostluk ve saf neşe ile motive olun.

yeni Ay'da, dönüşümün enerjisi son derece olgun olduğundan, iyi bir duraklamayı hak ediyoruz. Derin dönüşüm, genellikle rotayı tamamen değiştirmek için elimizdekileri elden çıkarmayı gerektirir, çıkarma işlemleri akıllıca seçin; Kaynakları elden çıkarmaya veya yanlışlıkla harcamasına gerek yoktur.

Yeni Ay  Arzularımızı hırslarımızı duygularımızı dengeleme ve onları  şifa enerjisine dönüştürme yeteneğini içeren 30 günlük bir  enerjisi döngüsünü başlatır.özellikle  Kök  ve kundaline çakra cinsel ve böbrek rahatsızları olanların şifa enerji çalışması yapması faydalı olacaktır..

 Kasım Ayı Ayının titreşimlerinin sizi geçmesine izin verin. Sessiz yansımalarla zaman geçirin ve karanlıktan uzak durmayın, bunun yerine onu yeni bir başlangıç ​​yapmak ve dünyayı kendi renklerinizle boyamak için bir fırsat olarak kabul edin.30 günlük süreçte Duygularımızda sıkışıp kalmış hissedebiliriz ve yaratıcı bir şekilde nasıl ilerleyeceğimizi bilemeyiz. Bu takılma hissi, dikkatli olmazsak, takıntılara ve acı verici bağlara saplantılara nefret kin öfkeye negatif karmaya  neden olabilir.

Yeni aya  Venüs ve Jüpiter sıkıca birleştirilecek ve gezegensel savaş  GRAHA YUDDHA olacaklar , Jüpiter ve Venüs'ün her ikisinin de faydalı öğretmenler olduğu söyleniyor , ancak her zaman aynı fikirde olmayan muhalif güçler olduğu söyleniyor . Duygulara saygılı olun ve kendinizi ya da beklentilerinizi fazla uzatmamaya dikkat edin. İhtiyaçlarınız hakkında daha net bir farkındalıklı  bir ilişki hakkında yeni bilgiler verebilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar