Terazi burcu 17 Ekim 15 Kasım


Terazi veya Tula Zodyak'ın yedinci burcudur. Bir çift Terazi sembolü, ufukta yarıya kadar ayarlanan Güneş ile gösterilir. 17 Ekim - 15 Kasım arasında Terazi'de ve ardından Güneş'in giriş ve çıkış tarihleri, bazı yıllar boyunca bir gün değişmektedir.

17-26 Ekim arası  Güneş Venüs tarafından yönetilen Terazi'nin 1 Decan'ında kalır. Nazik, etkileyici, kibar ve şefkatli bir ifade sunar. Kader, koşulları değiştirme konusunda çok az yetenek olduğundan, çoğunlukla başkalarının elindedir. Gözlemlemeyi seven  sanatsal, zarif ve  sempatik.

27 Ekim - 5 Kasım tarihleri ​​arası , Güneş Satürn'ün yönettiği 2 Terazi Decan'da kalır.  sempatik yönünü vurgular sosyal ilişkiye dair keskin bir zevk alabilir, yaşamın sosyal yönüyle ilgili her şeyi sevip takdir edebilir. Kaderleri  arkadaşlar ve ortaklardan etkilenir.

6-15 Kasım arası  Güneş Merkür tarafından yönetilen Terazi'nin 3. Decan'ında kalır.  hayatı talihsizlikler  şanssızlıklar doludur. Bununla birlikte, genellikle doğal olarak yükselme kabiliyeti sağlayan bir etki vardır.  huzursuzluk ve sabırsızlıktan mahrum kalırsa, onun zararına çalışabilir. kaderi eğitim yoluyla geliştirebilir ve değiştirebilir.

Terazi burcu Venüs gezegeni tarafından yönetilir. Kardinal, havadar, erkeksi bir işarettir, böbrekleri yönetir  Özellikleri uyum, zevk ve ortaklık ve denge bilinci için özlem duymaktadır.

Terazi burcu insanlar doğal çekiciliğe, mükemmel ve düşünceli  Evleri, uyum sevgilerini yansıtıyor  yalnız kalmakta zorlanıyorlar. Bu yüzden hayatlarını birisiyle paylaşmaları gerekiyor. Ne yazık ki, romantik ve duygusal doğaları nedeniyle "aşka aşık" olma eğilimindedirler. Böylece, önceden tahmin edilmeden kolayca evlenirler, Kararsızlık  üstesinden gelmesi en zor sorunlardan biridir. Karar vermek için çok uzun süre beklerlerse, birçok mükemmel fırsatı kaçırabilirler.

 Çok zihinseller ve  çeviklikler , kolay ve dostça görünümleri nedeniyle genellikle başkaları tarafından hoş görülmez.  bir şey istediğinde, onu almak için ince teknikleri nasıl kullanacaklarını bilirler. Sezgileri, diplomasileri ve hoş kişilikleri, sakin olmalarına rağmen, çok fazla itilirlerse, ani sinirleriyle sizi şaşırtacaklar..

Terazi burcu, Chitra Nakshatra'nın ikinci yarısı, tüm Swati Nakshatra ve Vishakha Nakshatra'nın üçte ikisini oluşturan üç Nakshatra veya ay konağı içerir.

Natal Chart'taki Terazi Evi, dengeye ihtiyacın olduğunu, doğanın ekonomisinde uyum sağladığını gösterir. Ölçekleri dengelemek zorundasın. Geçmiş yaşamlar önceki dengesizlikleri ile akıyor. Uyum, huzur ve karar verme tohumlarının ekimine dikkat edin.

TERAZİ SAĞLIĞI  böbrekleri yönetir. Zehirli atıkların giderilmesi yaşam için esastır. Terazi ayrıca, bazal metabolizmayı, özellikle asit-alkalin metabolizmasını da yönetir. Vücut yeterince alkalinite sağlayamadığında, sonuç sebep, uykusuzluk, gerginlik  baş ağrısı ve mide ekşimesi yaratır  Terazi burcunda  melafik gezegenler etkilenirse, nefrit veya Bright hastalığı gibi böbrek hastalıkları, deri hastalıkları gibi çeşitli rahatsızlıklar yaratabilir.

KARİYERİ  Mesleği Venüs ve yedinci evle ilgili olan ancak Hakimler, Avukatlar, Diplomatlar, Sanatçılar, Aktörler ve Eğlencelikler gibi  tüm meslekler. Ayrıca Evlilik, Aşk, Güzellik, Sanat, Genç Kadınlar ve Kızlar ile ilgili tüm meslekleri ifade eder. Bayan Giyim İmalatçıları ve Bayileri, Terziler, Mobilya Üreticileri ve Bayileri, Sosyal Sekreterler, Sanat Müzesi Küratörleri, Saray Boyacısı, Oymacılar 

TERAZİ'nin Olumlu Özellikleri: Dengeli, Sanatsal, Büyüleyici, Nezaket, Umutluluk, Cazip, Diplomatik, Adalet Sevmek, Kolay Katılabilir ve Barışçıldırlar 

TERAZİ'nin olumsuz özellikleri: Kararsız, Duygusal dalgalanma, Hayır diyemezsin  Kolayca etkilenen ve Çapkındırlar 

Dualite: Eril Element : Hava
kardinal veya hareketli
Yönetici Gezegen: Venüs (aşk tanrıçası)
Vücudun  Sırt ve Böbrekler
Yücelt işareti: Satürn Debil : Güneş Caydırıcı : Mars
Şanslı Numaralar: 6
Şanslı Yıllar: 15, 24, 33 ve 42
Şanslı Gezegenler: Venüs ve SatürnŞanslı Taş: Safir ve Opal Metal: Bakır
Şanslı Renk: Soluk Mavi ve Lavanta
Şanslı Yön: Batı

Terazi Tarafından Yönetilen Çiçekler:
Gül, Kozmos, Ortanca ve Nane Papatyalar.

Ağaçlar: Badem, Selvi, Kül, Erik ve Kavak.

Otlar:  Kekik, Nane, Başmelek ve PennyroyalHayvanlar: Güvercin, Kuğu, Yılanlar, Kertenkeleler ve küçük Sürüngenler.

Ünlü Terazi Kişilikleri
Kim Kardashian 21 Ekim 1980
Pele 23 Ekim 1940
Bill Gates 28 Ekim 1955
Madame Curie 7 Kasım 1867
Demi Moore 11 Kasım 1962
Leonardo DiCaprio 11 Kasım 1974
Prens Charles 14 Kasım 1948Claude Van Damme: 18 Ekim 1960
                        
              AY TERAZİ BURÇU ETKİLERİ 
Ay burçta Terazi  hava ve hareketli bir i yaratıcı, sosyal, çekici ve diplomatik olduğunuzu gösterir ancak kararsız, kendine uygun, bağımlı, anlamsız ve değişken olabilirsiniz Size zarif bir kişilik kazandırır ve sizi  sanat ve sosyal buluşmalara sevilip dengeli bir entelektüel yaklaşım sunar. ancak kararsızlığa yol açabilir. Çatışma durumlarından hoşlanmadığınız için iddialı olmak sizi  zor olabilir. Güzellik, sanat ve simetri konusunda keskin bir  yeteneğiniz  var. Manyetizmanızı ve zaafınızı karşı cinse karşı yükseltir ve size adalet içgüdüsü ve sanatsal çekici bir görünüm kazandırır. her tür ilişkide olmanız refahınız ve güvenliğiniz için önemlidir, 
Yorum Gönder

0 Yorumlar