28 Eylül 2019 Yeni Ay etkileri28 Eylül’deki yeni ay, 30 günlük  ay döngüsünü  9 balmumu ay gecesi ile  tanrıçanın besleyici gücünü artıracak Tanrıça Durga'nın güçlenmiş etkisinin Dünya'ya indiği Navaratri olarak kutlanır.

Etrafımızdaki her şey değişiyor. Mevsimler değişiyor ve Doğa Ana kendini dönüştürüyor.  dökülüyor ya da çiçek açıyor, bırakıyor ya da yeni bir hayat yaratıyor.  geçiş halinde ve hayatımızın bazı bölümlerinin de geçiş sürecinde olduğunu hissedebiliriz…

Carl G. Jung, bilinçaltının acıyla bilince ulaştığını söyler.
Acı bir duygudur ve duygular hissedilerek şifalanır.
İçinizdeki karanlıkları korkusuzca hissedin ve kendinizi özgürleştirin.
Bu yeniay size bu konuda yardımcı olmaya hazır!

Yeni Ay, Mars / Satürn orta noktasındadır. Bu çok çalışmak ve ertelediğiniz zor işleri yapmak için iyidir. Keskin aletlerle çalışırken dikkatli olunması gerektiğini vurgular.
Ayrıca hizmet sektöründe çalışanlara ve  hastanelerde şifa arayanlara  adına bağışta bulunmak faydalıdır..

Yeni Ay ayrıntılarla, hassasiyetle ve hayatınızı düzenlemenin  kişisel  alanınızı düşüncelerinizi düzenlemenizi sağlayıp çalışma arkadaşlarımıza  alçakgönüllülükle yardımı  ve aynı zamanda endişe duygusuyla motive edilir..

Her konuyu asla çözemeyeceğiz, ama bunun bizi üzmesine izin vermek yerine, sadece öğrenmek için burada olduğumuzu ve öğrenmenin bir kısmının her zaman doğru olamayacağını bilmek için kendimizi sadece özgürce yaşamaya teşvik etmek için kullanabiliriz.

Yeni ay, sihir ve tezahürün yıldızı Hasta nakshatra  iletişim kurma, fikirlerini ifade etme ve dünyada olumlu değişim yaratma becerisi olan Hasta , karmaya, eylemlere ve bu eylemlere bağlılığınıza bağlı “el” tarafından yönetilmeyi  bir insan eli ile sembolize edilmiştir. Akupunktur, masaj ve reiki gibi elle yapılan yazma, sanat eserleri ve elle yapılan her türlü iyileştirme yöntemi bu yeni ay tarafından desteklenmektedir
Görevlerinizi yerine getirmenin en iyi yolu sonuçlara bağlı kalmamaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar