18 eylül satürn düze geciyor


Yay burcundaki Satürn  18 Eylül'den itibaren düze girecek.. 
Satürn'ün geri dönüşünün sona ermesiyle hayatınıza girmek üzere olan değişiklikleri keşfedin. Ek olarak, güçlü veya etkilenmiş bir Satürn'ün kişiyi nasıl etkilediğini iyi analiz etmelsiniz..

Güneş sisteminin dokuz gezegeninin hepsinde Satürn en önemlisi olarak kabul edilir.  Karma Phal Verilerimiz olduğuna (Karma'nızın veya eylemlerinin meyvelerini veren) olduğuna inanılmaktadır  aynı zamanda Pushya , Anuradha ve Uttara Bhadrapad' Nakshatra  yönetip  üç dünyanın yargıcı olarak görülüyor.

Jyotish Shastra   Satürn insanın servetini anında değiştirebilecek bir gezegen olarak kabul edilir. Etkisi nedeniyle, bir kral zaman içerisinde bir dilenciye dönüşebilir. Satürn kibirini parçalamak için onu bir dilenciye dönüştürebilir. Satürn bilim, Teknoloji, petrol madenleri, mutluluk, hastalıklar, yaşam beklentisi, acı ve daha pek çok şeyin göstergesidir…

Sezginiz, yaşamınızda nereye gideceğinize dair gösteren rehberdir  Satürn yerleşimi ve görünüm yaptığı evler kaygılarımızı  korkularımızı endişelerimizi gösterir, Eğer bir şeyi kırma, yok etme veya çözme eylemine direniyorsanız, muhtemelen Satürn'ün yerleşimindendir..

 Satürn   KOVA ASLAN  BAŞAK VE İKİZLER burçlarına   görünümü . ilişkilerde, eşlerden ve çocuklardan kaynaklanan maddi  kayıplar veya ayrılıklar, sevgiliyle olan anlaşmazlıklar, ağır harcamalar, aldatma yalan riya ve  arkadaş çevresi ile sorunları içe kapanma depresyon  gibi rahatsızlıklar verecektir…

KOÇ   bu ayın son haftasından itibaren sağlık  sorunlarınıza şifa bulacaksınız ..

BOĞA  geçmişte yapılan hatalardan dolayı suçluluk duygusu çekebilir, ilişkilerde beklenmedik  maddi kayıplar , depresyon ve yalnızlık verebilir , eş aşk ilişkilerde sağlık sorunları üzebilir …  

İKİZLER  cesur davranmaya ve korkularını örtmeye çalışır. Ortakların bağlılık duymaması hayal kırıklığına neden olur.ikili ilişkilerde sebepsiz ayrılıklar ..

YENGEÇ burcu  geçmiş mali işlerden kurtulabilir, yeni bir iş bulabilir ve eski işlerini  rutine sokabilir .işinizde ve iş arkadaşlarınızla aranızda beklenmedik ayrılıklar olabilir..

BAŞAK  harcamalarını düşürmek ve düşük kalmak zorunda. Çok az sayıda politikacı tutuklanma veya güçlerini kaybetme tehdidi ile karşı karşıya kalabilir.

Kamuoyunda imajınızı imha etme girişimleri olacak.


 (TERAZİ) ailesindeki gençlerle iyi vakit geçirebilir.kardeşler kuzenler ile aile içersinde beklenmedik ayrılıklar olacaktır

AKREP (, Saturn (Retrograde) ve Ketu nedeniyle finansal baskılar ve kaynak yetersizliği ile karşı karşıya kalabilir. Mars'ın Jüpiter'i öne sürmesi tartışmalara, kavgalara yol açabilir.

YAY  kendisinin veya bir aile üyesinin sağlığı için endişelenmeli.  Maddi ve yakın çevre tarafından  Birçok durumda kendinizi çaresiz hissedeceksiniz.

OĞLAK burcu düşük profilde  sakin sessiz kalmalı ve daha az konuşmalısınız. Sağlık ve ilişkilerin durumu bu ayın 3. haftasında  daha iyi duruma gelecektir.

Balıklar  tüm önemli işleri eylül ayının 2. haftasından önce bitirmelidir. Bu ayın 2. yarısı sadece yalnız çalışmak için iyidir

Yorum Gönder

0 Yorumlar