13 Eylül 2019 Dolunay Enerjisi


13 Eylül dolunayı  sonlar ve yeni başlangıçlar arasındadır. Bu yazın son dolunay ve ekinokstan sadece bir hafta öncesidir - karanlık ve aydınlık arasındaki dönüm  noktasıdır.

Dolunay, Kova'dadır, Aslan'daki Güneş'in karşıtlığını  Kralın, tüm krallıklarını  ve dünyalıklarını  vatandaşlara bırakması gereken yerdir... Ben değil biz olmamız gerektiğini  ve Dikkatin merkezi olmadığınızı fark edin,

Dolunaya Güneş Ay Mars ve Jüpiter.etkileşimi  yeniden yapılanmamıza  planlamamızın  büyütmemize ve genişletmemize yardımcı olacaktır.  Dolunay,  amaçlara ulaşmamıza yardım edecek kişileri karşımıza çıkarılmasına yardımcı olurken, aynı zamanda büyümemizi tehdit eden engelleyen kişileri hayatımızda çıkarmamızda etkili olacaktır…
Dolunay, sezgiyi ve iç görüyü artırabileceği gibi duygusal duyarlılığı artırabilen mistik gezegen Neptün ile birleştirilir, güçlü rüyalar, derin meditasyon ve tetikleme gücüne sahip olup bizi ruh dünyasından ayıran duvağı inceltebilir.

12-16  Eylül   Merkür ve aşk merkezli Venüs , graha yuddha - gezegensel savaşta olacak. Seyahat gecikmeleri ve  Aşkta duygularını ifade etmede zorluk yaygındır. 

Karmik görev ustası Satürn'ün  Ketu'nun kuyruğunda ölü bir durakta.  huzursuzluk yaratıyor ve karmik kalıpları küresel düzeyde kaydırıyor. Stres veya huzursuzlukla birlikte hızlanan ( yavaşlayan) bir zaman duygusu yaşıyorsanız, iç dünyanıza odaklanın. Meditasyonu, dikkatli rahatlamayı deneyin veya yumuşak bir yoga yapın..

Yorum Gönder

0 Yorumlar