30 Agustos Yeni Ay Ateş Enerjisi


Aslan yeni ayı ile Eylül Ayına Giriyoruz. 21 günlük süreçte  Kalp çakranın yoğun enerjisini yaşayacağız.. Kalpten ne istediğimize odaklanalım  kendiliğinden olacak. Kendiliğinden olan her şey Tanrının  hediyesidir...

Aslan da Yeni aya Mars Venüs Merkür Güneş Ay  Koç Akrep İkizler Başak Terazi Boğa Aslan burçları  8 yıllık karmalarını başlatacaklar …

Aslan  ateşli coşku duygularını destekleyebilir. Ancak  ateş aklımızı düşüncelerimizi duygularımızı ve hatta hayatımızdaki diğer insanları da yakabilir….

Sakin ol  sıcak ve ateşli bir dönüm noktasında. Kendinizi yanmış hissediyorsanız, yavaşlama, nefesini tutmanın ve sizin için doğru olanı yeniden bağlamanın zamanı geldi
Yeni aya eşlik eden Venüs evlikte ego yeni aşk başlangıçları  Merkür  kardeşler iletişim yeni iş arkadaşları ve Mars cesaret ve kararlarınızı başlatmanız için  baskı oluşturacaktır..

 Venüs ve Mars'ın şehvetli Purva Phalguni' kombinasyonu tutkuyu ateşler ve romantik duyguları teşvik eder, ancak ortaklıklardaki huzursuzluğu ve çatışmayı tetikleyebilir. Artık sevginin içine girip çıkıyor, acele etmemeye dikkat edin. Mars yanarken, nemli kal, fiziksel olarak fazla yorulma ve rekabetçi ve öz eleştirel düşünmemek gerekir..

Güneş egosu ilişkinize girmiş ise  yıpranmaya başlarsın  ve baskı altında kalarak kendini bile suçlamaya geçebilirsin.
Yeni Ay, ilahi atalarla ilgili olan Magha Nakshatra'da gerçekleşir. Atalarınız ve  kutsal öğretilerle  size verdikleri derslerle bağlantı kurmak için harika bir zaman.
 Magna Nakshatra ayrıca ailenizin enerjisini ve soyunuzu vurgulamaktadır.

Ketu düşüncelerimiz üzerinde oldukça hakimdir . Ani kararlara Aceleci, baştan savma, cahilce kendimize aşırı güven öncü lider olma egosu isteği kaybetme sebebimiz olabilir.

Magha Nakşatrası Yeni ayı, devlet resmi  işlerimizde  ciddi risklere işarettir..

 Yeni Ay aynı zamanda Mars, Venüs ve Merkür'e de yakın  Meditasyon,  için harika bir zamandır, denemek veya tekrar başlamak için  günde sadece 10 dakika  meditasyon yapın  hayatınızı nasıl değiştirebileceğini görün.

Yorum Gönder

0 Yorumlar