1 Ağustos yeni ay enerjisi


Yeni ay  beslenmenin yıldızı olan Pushya Naksathasında gerçekleşecek. Çiçek açan bir lotus çiçeği veya bir ineğin süt veren memesi ile sembolize edilen bu nakshatra , cennetsel bir ruhsal ve duygusal beslenme  ve sevgi kaynağıdır Aileye ve sevgiye  dönüktür.

Yeni ay Yılan yogası olarak bilinen KAY yogası içinde sıkışmış  olacağından, toplum ve aile bilincimizi  geleneklerimizi  sorumluluğumuzu sorgulayacak , Aile ve toplumsal sorunların artacağı bazı çarpıcı Aile ve  toplumsal olaylar  ve  Aile içi  güç dengemiz sınanabilir

Yeni ay Venüs , sevgi ve yakınlık gururu ve istekli Mars'la debil  Mars , tutkuyu güçlendirir, ancak özellikle  reaktivite ve kıskançlığı ateşler.

Yeni Ay Uranüs etkileşimi  beklenmedik değişimleri ve  belirsizlik, kaygı ve gerginlik getiriyor. Bu, öngörülemeyen davranışlara, isyancılık, aniden, hızlı değişikliklere ve hatta kazalara özellikle kadınlara karşı şiddet  neden olabilir.


Yeni Ay Venüs  Uranüs etkileşimi  aşk hayatınızda özgürlüğe ve heyecana ihtiyaç duyabilir.  Aşkta Boğulmuş, sınırlı veya sıkılmış hissediyorsanız, bu daha olasıdır. Sağlıklı bir ilişki, özellikle açık fikirli bir eşle,  Yatak odasında yapılan deneyler, artan stimülasyon ihtiyacınızı karşılayabilir.

Ne kadar talepkar veya tutucu biri olursanız, sabrınızı kaybetme veya öfkeyle çarpma olasılığınız o kadar artar. Sevginizdeki bu belirsizlik ve istikrarsızlık ani ayrılıklara, flörte veya kısa süreli ilişkilere  yol açabilir.

Son olarak, para harcarken veya yatırım yaparken dikkatli olunması gerekir. Gereksiz eşyalara satın alma dürtü ve çok fazla harcama yapma olasılığı daha yüksektir. Hızlı para kazanmak için bir dürtü büyük olasılıkla ani kaybına neden olur.

Yorum Gönder

0 Yorumlar