5 Mayıs Yeni ay etkileri ve ritüelleri


Tutkunuz nedir ve nasıl takip ediyorsunuz? 5 Mayıs’taki yeni Ay kalp alevlenmesini sağlayan yaratıcı  kıvılcım var.

Daha yüksek potansiyele adım atmaya hazırsanız, Yeni Ay, ilham alma  hayat amacınıza bağlanma ve dünyayı daha iyi hale getirme konusunda 30 günlük bir döngü başlatıyor.Yeni Ay rahim yıldızı  ve sınırlama yıldızı olarak da bilinen Bharani nakshatra  gökyüzü alanına düşüyor .


Bharani , ilahi kadınsı yaşam gücünü ve iyileşmek yenilenmek için cinsel enerjinin gücünü sembolize eder.  esneklik ve önceliklerin yeniden düzenlenmesini gerektirebilecek  zamandır.

Değişiklik yaparken, dikkatinizi çalışmayan şeylere tıkılmak yerine hayatınızdaki tüm iyi şeylere odaklamak en iyisidir.  daha iyi şeylerin çoğalmasını sağlayacaktır …

Karmik gezegen  Satürn  29 Nisan'da retro ve Ketu'nun kuyruğuna yerleşti. Bu hizalama, geçmişi bırakmak, kalbinizi  yeniden geri kazanmak için fırsattır,  eski çöpleri dolaplardan kurtulmak  ve gizli alanlardan uzaklaşmak için mükemmeldir. Eski duygusal kalıplar ve alışkanlıklar artık parçalara ayrılarak evlada etme zamanıdır..

Ritüel  4 - 12 Mayıs 2019 tarihleri ​​arasında yapılır.Tercih  temizlik aracı ( Adaçayı, Palo Santo, tütsü vb.)
3-5 Seçtiğiniz taze çiçekler

Seçtiğiniz esansiyel yağlar  Himalaya veya Deniz Tuzu Mumlar

1.) Seçim aracınızı kullanarak auranızı temizleyerek başlayın. Auranızı temizlerken, şunları söyleyin


“Geçmişi temizleyip bırakıyorum. Acılar, endişeler, karşılaştığım sıkıntılar. Hepsi temizlendim ve kemiklerimden, sırtımdan, boynumdan, ayaklarımdan ve kalbimden salıyorum. Artık bana hizmet etmeyen her şey  ışık, sevgi, özgürlüğüm  Teşekkür ederim.

Daha sonra, ritüel içerikler de dahil olmak üzere çevrenizi temizleyin. Bu bir banyo ritüeli olduğu için, küvet / duşunuzu temizlemekten çekinmeyin. Temizlerken, şunları söyleyin“Beni şimdi çevreleyen enerji hafif, saf, özgür. Beni burda karşılayan enerji hafif, saf, özgür. Ağırlığı temizliyorum, mat olan her şeyi temizliyorum. Geriye kalan her şey hafif, saf, özgür. Bu alanı ışık ve sevgi dolu enerjiyle temizliyorum. Temizim. Bu alan temizlendi. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim."

2.) Banyoya başlamadan önce, çiçeklerinizi alın ve kucağınızda yanlarında oturun. Gözlerinizi kapatın ve sadece enerjinizi almak için 10 derin nefes alın. Daha fazla iyileşme ve destek için rehberli meditasyonumu deneyin ya da sessiz ve rahat hissedene kadar sessizce oturun. derin bir nefes alın ve çiçeğe üfleyin, çiçeğe istediğiniz şeyin ne olduğunu soluduğunuzu hayal edin.3) Bunu yaptıktan sonra, banyoyu ılık suyla doldurmaya başlayın. İsterseniz ruh halinizi ayarlamak için bazı mumları da yakabilirsiniz. Banyo dolduğunda, uçucu yağları, tuzu ve en sonunda çiçeklerinizi ekleyin.4.) Banyoya girip rahatlayın ve eğlenin. Çiçeklerin enerjisini, yağların ve tuzun iyileştirici özelliklerini ve güdümlü meditasyon sırasında yaptığınız işi tüm varlığınızın katmanlarının derinliklerine battığını hayal edin.

5)Ritüel  bitirmek için, banyo suyunu boşaltın, mumları çekin ve çiçekleri dışarıda bir yere gömün. Şimdi, istediğiniz şeylerin hayatınıza nasıl büyülü bir şekilde girmeye başladığını izleyin ve izleyin!

Yorum Gönder

0 Yorumlar