18 Mayıs Akrep Dolunay etkileri


Dolunay baharın dört dolunayının üçüncüsü olan “mevsimsel Mavi Ay” olarak adlandırılır. Vaatlerle dolu mavi ay, Vedik “başarı yıldızı” olarak adlandırılan Anuradha adlı gökyüzüne oluşacak .

Dolunay, aklın sabit odağını aydınlatmayı öğreten Buda'nın doğum günü olan Buda Purnima olarak kutlanır.
 (silah) ile sembolize edilen Anuradha naksatha  aynı zamanda nilüfer çiçeğinin yıldızıdır. Anuradha'nın çiçeği, Akrep'in gizemli sularının çamurlu derinliklerinde büyür. Çiçek açtıktan sonra, sevgi ve Aşk  bağlılığın manevi özelliklerini sunar.

Aşk bizim olduğumuz şeydir ve aşk geri döneceğimizdir, Akrep Dolunay'ın ışığında, bu hakikati uyandırabiliriz ve kendimiz için ne kadar sevgiye sahip olabileceğimize eğiliriz.

Akrep'te Dolunay  Ay zayıftır  Akrep'in enerjisi huzursuz duygulara ve hatta paranoyak olma hissine yol açabilir.

Dolunay yöneticisi Mars Rahu ile birlikte  8 evde yerleşimi Dolunay diğer  yöneticisi Venüs  6 evde oluşu yani kapalı evler  gizli iş ve Aşk  ilişkiler ve geçmişte yapılan gizli  iletişimin  konuşmaların yazışmaları  gün yüzüne çıkaracaktır.

Dolunay enerjisi ile  Ülke olarak şimdiye kadar konuşulmamış konuların cesaretle konuşacağımız süreç olacaktır  Unutmayın, korku ile başa çıkma eyleminin yenebilmemiz için  korkusuzluğa ulaşmaktır. 

Akrep Dolunay Okumalarınızı denemek için sezgilerinizi kullanmaktan çekinmeyin. Mavi Mutlu Dolunay!                       Akrep Dolunay
Seçim aracı -  çubukları , tütsü, yağlar
Seçtiğiniz  (kristaliniz kısa bir süre  suda olacaktır,
İçme Suyu Kase (kristalin için yeterince büyük)
Mum Dergi ve Kalem Kronometre Kozmik Rehberli Meditasyon
 auranızı temizleyerek başlayın. Auranızı temizlerken, şunları söyleyin

“Beni aşağı tutan, geri tutan ya da korku içinde sıkışıp kalmamı sağlayan tüm enerjiyi temizliyor ve salıyorum. Bu enerji salınımını temizlerken, serbest ve net kalıyorum. Kendimi daha hafif hissediyorum, enerji akışını hissediyorum. Restore edildim Temizim”“Bu alanı üstte ve altta temizliyorum, alanım temizlenmiş ve korunuyor. Bu nesneleri aşağıda ve üstünde temizliyorum, bu nesneler temizlenmiş ve korunuyor. Evim ışığın ve sevginin bir yansıması, evim temiz ve saf. Kendimi seviyorum, çevremi seviyorum ve burada sadece aşk yaşayabilir. ”

 Ritüel içeriklerinizi önünüzde bulundurun. Kristalinizi kaseye yerleştirin, mumunuzu yakın ve sonra rahat bir pozisyonda oturun. Sakinleşmek ve aklınızı sakinleştirmek için burada 5-10 derin nefes alın.


Şimdi kaleminizi ve kağıdınızı alın ve aşağıdaki günlüklerden birini seçin. Bunun üzerinde düşünmeyin, sadece şu anda sizinle en çok rezonansa giren istemi takip edin.

“Kendimi gerçek orijinallikten alıkoyuyorum…”
“Beni hayatta en çok tutan şeyler…”
“Korkmasaydım yapardım…”

Bu alıştırmadan en iyi sonuçları almak için, kalemi kağıttan olabildiğince kaldırmadan yazmaya devam edin. Bununla ilgili fikir şu ki, bir bilinç akışı geliştirmek istiyorsunuz, bu nedenle ne söyleyeceğinizi bilmiyor olsanız veya istemi ele almasa bile yazmaya devam edin. Sadece hissettiğin her şeyi atmak için kendine izin ver.
Hazır olduğunuzda yazmaya başlayın!

“Sözlerimle tanımlanmadım. Geçmişim veya korkularım tarafından tanımlanmıyorum. Ben aşkım. Ben benim. Ben zekiyim Ben güçlüyüm. Güçlüyüm. Yapamayacağım hiçbir şey olmadığını biliyorum. Kalbimin saf ve gerçek olduğunu biliyorum. ”
Suyun yaklaşık yarısı kadar su içip yazdıklarınıza geri dönün.

 Yazdıklarınızı okumak için bir dakikanızı ayırın. Belki size özel olan yorumları veya cümleleri vurgulayın veya altını çizin. Ardından, yazdıklarınızdan, hangi mesajları veya dersleri alabileceğinizi görün. Kalbin bu konuda sana rehberlik edecek.
bir küçük kağıda, kendinizi daha fazla sevmenin 3 yolunu yazın. O kağıdı al ve mumu alevi içinde yak. Bunu yaparken derin bir nefes alın. Kağıt çok ısındığında, bir bardak içme suyuna bırakın.

bardak suyu alın ve kristalin üzerine kabın içine dökün. Suyu nazikçe çevirin, sadece ıslak kağıdı ve kristalle karışan suyu izleyin. İzlerken ve gözlemlerken, sadece kendinize, Evrene ve Ay'a dua ettiğiniz için dua edin. Hazır olduğunda, kristali al.

Yorum Gönder

0 Yorumlar