​​ Yeni AY Ritüeli


5-9  Nisan  tarihleri ​​ Yeni AY Ritüeli

temizleyici  (adaçayı, palo santo, spreyler , tütsü, yağlar vs.)
3 adet  Mum 2-3 adet beyaz dosya  kağıt
Dolma kalem Su kabı
Makas (isteğe bağlı)
1.) Aura'ınızı seçerek kullanarak temizleyerek başlayın. Auranızı temizlerken, şunları söyleyin;

Odanızı evinizi ritüel malzemeleri ile  ve mumları temizleyin, “Temizlenmek istiyorum, özgür olmak istiyorum, hiçbir olumsuzluk bana dokunamaz. Temizlerken parıltılıyorum, tepeden tırnağa temizlerken, bir huzur suyla yıkarken, sakinleşiyor. Ben iyiyim Ben saf ışık  oldum. ”

 “Alanımı temizliyorum. Ağır sesleri temizliyorum. Şimdi hafiflik geliyor, hafiflik nefes alıyor, hafiflik etrafımda. Alanım korunuyor, alanım temizlendi.

2.) Ritüel içeriklerinizi önünüze alın ve zihninizi ve bedeninizi sakinleştirmek için birkaç derin nefes alın. Kozmik rehberli meditasyonumu Nisan ayında yapmamı tavsiye ediyorum, çünkü bu ritüel için enerjinizi akıtmanıza yardımcı olacak, ancak 10 dakika boyunca kendi başınıza meditasyon yapabilirsiniz.

mum “eski” yi temsil edecek. Kağıt parçalarından birini alın ve 6 şerit halinde kesin veya kesin. Her kağıda, aşağıdaki cümleleri yazınız ve boşlukları doldurunuz. Tepkilerinizi gözden kaçırmamaya çalışın, ilk önce size ne gelirse gidin.

Ben bırakıyorum …… çünkü artık en yüksek iyiliğime hizmet etmiyor.
Ego duymamı seviyor…… ama bu gece kalbim başka bir yol olduğunu söylüyor.
Korkularim beni ...… 'dan uzak tutuyor ama bu gece buna yaslaniyorum ve bunu gerçekleştirecek cesarete ve gücüme sahip oldugumu biliyorum.
Gerçekten istiyorum …… .Ama bu gece yoluma çıkanların neye ihtiyacı olduğunu kabul ettim.
Şu an gerçekten…… ile mücadele ediyorum ama bu gece bu mücadeleyi Evrene veriyorum ve hepsinin iyi olacağını biliyorum.

5.) 6 kağıdı elinizde tutun ve birincisini yüksek sesle okumaya başlayın. Ardından, kağıdı serbest bırakmak, bırakmak ve Evren'e dileklerinizi teslim etmek için mum alevi içine yazın. Kağıt dokunamayacak kadar ısındığında, su kabına atın. Kalan tüm kağıt şeritleri için bu işlemi tekrarlayın.


6.) Tüm kağıtları yaktıktan sonra, “Teşekkür ederim” deyin ve mumu  kenara koyun.


“Evrenden bana rehberlik etmesini istiyorum. Ruhumun ortaya koyduğu yola teslim oluyorum. Bu yola her zaman erişebildiğimi biliyorum, ihtiyacım olan bilgi içeride. Aradığım tüm cevaplar, özlediğim yön, içimde yaşıyor. Sizden sevgili Evren, meleklerim ve rehberlerim, açık, nazik ve yönlendirilmiş işaretler teslim etmeme ve sürece güvenmeme yardım etmeme yardımcı olacak yol işaretleri göndermelerini rica ediyorum. Ruhumun yolu biliyor, dinlememe yardım et, dikkat etmeme yardım et, kalbimi takip etmeme yardım et. En yüksek yolum zahmetsizce açılıyor, ben sadece ilerlemeye devam ediyorum. Teşekkür ederim."

 çalışmanızı mühürlemek için 3 derin nefes alın. Ayini kapatmak için, kağıdı ve akan suyu atın. Bunu yapamıyorsanız, suyu lavaboya doğru atınız...

Yorum Gönder

0 Yorumlar