Rahu satürn Maha yoga
Maha Yoga Analizi

Maha Yoga Nedir?

Maha Yoga, adından da anlaşılacağı gibi, doğum haritasındaki gezegenlerin kümelenmesi nedeniyle ortaya çıkan  güçlü bir birleşimidir. “ Maha”, “büyük” anlamına gelir ve “yoga” , artan gezegen üreten bireysel gezegenlerin enerjisinin birleşik etkisine atıfta bulunur. 12 çeşit  Maha Yoga, doğanın farklı alanlarında insanlara büyük güçler sunma kabiliyetinden dolayı bir grafikte çok yüksek bir öneme sahiptir.

Satürn ve Rahu'nun birleşik gücü 

Ejderin başı Satürn ve Rahu'nun bir araya gelmesinden kaynaklanan Maha Yoga, yaşamın mükemmel ve çok derin para, siyasi ve statü kazandıran fırsatları yaratarak evrenin derin ve karanlık güçlerini kullanıyor. Bir burçta sık görülen bir durum değildir. 21 yılda bir oluşan Nadir ve çok özel bir yogadır . Hem Satürn hem de Rahu karanlık gezegenler ve manevi üstatlar ve büyük güçlerin ve zorlukların gezegenleridir. 
2 melafik gezegen kombinasyonu  raja yoga oluşturup İlginç bir şekilde, kombinasyonları büyük finansal ilerleme ve kazanımlar getirme yeteneğine sahiptir, ancak bu kazanımların yöntemleri ve araçları çoğu zaman bilinmemektedir.


Bunun nedeni, Maha Yoga'nın yaşamınızda tezahür ettirmek için belirli astrolojik yöntemlere, önlemlere ve özel eylemlere karşı hassas olmasıdır. 
Bazı burçlar için anlatılmamış kazançlar , finansal yelkenliler , beklenmedik hastalıklar, savaş ve / veya aşırı siyasi güçler getirdiği bilinen ve güçlü bir kombinasyon olduğu göstermiştir..

Yorum Gönder

0 Yorumlar